Doporučení neurologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru. Po jiném a velmi nepříjemném lékaři, který mě doporučoval potrat jsem na doporučení mého gynekologa přešla k paní doktorce. Je úžasná a díky ní mám krásnou dcerku a i snížené léky na epilepsii. Za to moc děkuji. Více

Šustova 2/1930, Praha Mapa

MEDISCAN GROUP, s.r.o.

• „Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y) Více

U Hranic 3419/12b-12c, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime. Více

U Národní galerie 476, Praha Mapa

Československé armády 1600, Hostivice Mapa

Neurologická ordinace

• Neurolog, Alergolog, Gastroe… nterolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „Profesionální přístup, je jediná, která mi identifikovala nádor na mozku, navíc je mila a lidská . Jsem opravdu velmi spokojen Více

Rudných dolů 291 Jílové u Prahy, Jesenice Mapa

Neurologie

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• „Pan doktor, nemá chybu. Nemohla jsem se nadechnout, měla jsem zablokovaná záda, a fakt mě dal ještě ten den dohromady. Výborný lékař! Více

Blahníkova 8, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Neabsolvovala jsem sice žádnou dlouhodobější léčbu, pouze jedno vyšetření, ale sestřička i paní doktorka byly velmi příjemné a lidské. Paní doktorka je velmi pohotová, všímavá, mluvila na rovinu, vše vysvětlila. Také jsou určitě výhodou krátké objednací termíny. Více

Sokolská 37, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Tak paní doktorka Shereghyová je úžasná , chytrá a srdečná ženská mám s ní jen dobré zkušenosti , mám synka maličkého s kterým k ní chodím a musím říct , že paní doktorka se chová velice slušně , poradí , je ochotná a sestřička to samé jsou obě skvělé a jsem jim vděčná za starost al léčení mého syna , Barbora Brzybohatá Více

U Uranie 16/1080, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Poradna proti stárnutí, stresu a civilizačním chorobám - se mi moc líbí !Pevně věřím, že vše, co uvádíte ve svých programech, dojde naplnění a že v nich každý, kdo potřebuje pomoc či radu, najde své.Přeji Vám úspěch a hodně, hodně spokojených klientů ! Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Je to naprosto úžasný lékař! Nesmírně trpělivý, stále usměvavý,nic nepodceňuje a vysvětluje. Děti ho mají moc rády a když řeknu,že jdeme na neurologii, nemáme žádný problém, těší se! Více

Česká 49, Beroun Mapa

Neurologická ambulance

• „Doporucuji. Skvela lekarka, ktera ma lidsky pristup. Nekouka na vas jak na simulanta a opravdu se vam venuje. Vse vysvetli a hleda reseni vaseho problemu. Více

Neurologie, myoskeletální medicína

Stochovská 43/530, Praha Mapa