KlinNeuro s.r.o.

(48 názorů)

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech. Kvalifikace Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacient... Více

O nás

Ordinace

KlinNeuro s.r.o.

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

KlinNeuro s.r.o.

Ostrovského 3/253

150 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

KlinNeuro s.r.o.

Revoluční 19/765

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech.


Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.

Naše vybavení

 • EEG (elektroencefalografie, přístroj Alien)
 • EMG (elektromyografie, přístroj Alien)
 • UZ (neurosonografie, přístroj Toshiba Nemio MX)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Běžný termín

  paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření
  osobně doporučuji


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  Nikdy víc je arogantní, můj dost vážný problém s motanim hlavy vyřešil až jiný doktor a vůbec nechapal zprávy od této doktorky,ze jsem zdravá ať beru antidepresiva.


  M
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.


  D
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.


  W
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Šádeková Spine hernia issue

  She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Šádeková

  Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Toto jsem ještě nezažila. Arogantní a nelidský přístup, totálně bez zájmu o pacienta. Lituji této návštěvy, naprosto ztracený čas.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Klára Horská

  Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Šádeková

  Z návštěvy této lékařky, mám rozporuplné dojmy....Možná by paní doktorce neškodilo více empatie a vstřícnosti a porozumění.


  C
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Klára Horská

  Paní doktorka Klára Horská je velmy pečliva... vyslechne, odborně a profesionálně poradí, se skutečným zájmem o člověka a o jeho celou bytost. Moc doporučuji!!!


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová

  Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu