O nás

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech.

Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

MUDr. Věnceslava Svobodová neurologická konzultace

Předně musím poděkovat za velmi profesionální a citlivý přístup sestrám, které na oddělení pracují. Bohužel přístup paní doktorky naopak považuji za velmi neprofesionální až nepatřičný. Místo podrobnější konzultace k problému jsem dostala sadu nevyžádaných rad do života, řešením každého problému je zjevně pořídit si "miminko" (paní doktorka do toho promítá neskutečným způsobem své osobní vidění světa a nikoli profesionální pohled neuroložky, domnívám se), o reálných potížích jsme se bavily minimálně. Třešničkou na dortu bylo poměrně opovrhující tvrzení, že "lidé jako já a takoví ti další Ukrajinci"... (jednak tvrzení nebylo pravdivé, ale i kdyby bylo, je nesmírně zraňující a xenofobní, navíc nemělo vůbec souvislost s podstatou věci). Ač paní doktorka mluvila o stresu, který je třeba v životě eliminovat, stres mi způsobil hlavně její přístup a způsob komunikace.

MUDr. Martina Šádeková eeg - elektroencefalografie

S pani doktorkou som bola veľmi spokojná. V ordinácii sa objednáva presne na čas a nemusela som vôbec čakať. Odporúčam

MUDr. Klára Horská neurologické vyšetření

Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Odborník na svém místě. Nejednou mi pomohla. Moc si vážím její práce a jsem šťastná, že k ní mohu docházet. Sestřička, paní Bc. L.D., je také skvělá, zkušená a empatická, která mi vždy vyšla maximálně vstříc. Velmi dobře organizuje chod ordinace. L.P.

MUDr. Věnceslava Svobodová neurologická konzultace

Ku pani doktorke som prišla po zrejmej cievnej mozgovej príhode - bola som dezorientovaná nevedela som asi hodinu rozprávať. Doktorka mi bez akéhokoľvek neurol. vyšetrenia povedla, že trpím depresiou a predpísala mi antidepresíva. Povedala mi že zo mna cítiť smutok. Moje pripomienky ignorovala, musela som ju doslovne dotlačiť, aby ma poslala na neurologické vyšetrenia.Pri prosbe o MR mi povedala, že tam nesmiem urobiť scénu,ale vlastne to už budete pod liekmi.Do ambulancie som sa nevedela ani dovolať. Vždy ma odmietli, že nemajú čas. Dokonca mi lekárka sama mala už aj zavolať, ale odišla si na dovolenku. Na moj nátlak sa mi ozvala zastupujúca lekarka, ktorá mi povedala: "no nič vám s touto epizodou na mozgu nenašli,ale hm našli asi nieco ine, mozno je to roztrusena skleroza mozno nie, ale nebojte sa, vlastne my to nevieme vlastne urcit." Som zhrozená z týmto prístupom - nie je ludsky ani profesionálny.Ako možne, že sa podozrenie na tak váznu diagnozu zdeluje cez telefon, NEODPORUČAM!

MUDr. Věnceslava Svobodová neurologická konzultace

S touto lékařkou získáváte téměř "all-inclusive", 3 v 1, jako to instantní kafe. neuroložku, psycholožku a psychiatričku k tomu jako bonus ! Cenné rady do života jako: najděte si práci, pořiďte si dítě, možná se někdo dočká i: pořiďte si milence. Nedivila bych se. Závěr z toho jediný: měla by se věnovat na 100% neurologii a ne oborům, na které nemá atestaci (psychiatrie) či je nestudovala (psychologie). To ať laskavě ponechá jiným odborníkům s dlouholetou praxí. Oni také obvykle nefušují do neurologie. Pak to pro všechny bude "O.K.". K.Z.

MUDr. Klára Horská emg - elektromyografie

S pani Horskou jsem absolvovala vysetreni EMG. Co se tyce odbornosti, nemohu soudit, nejsem lekar. Ptala se na potize a tak jsem se ji je sdelila v domeni, ze je to dulezite pro vysetreni. Pani lekarka vsak z mne neznamych pricin usoudila, ze mym cilem je jit na operaci, protoze me prerusila slovy, ze to neni na operaci a at reknu co reknu, ona mi ji nedoporuci. Mela jsem asi napsano na cele, ze chci operaci? To je to posledni, co bych chtela. Navic me na emg vysetreni odeslal lekar, aniz bych ho o to zadala. Proste jsem Vasi reakci nepochopila. Pokud to budete, pani doktorko cist, jsem ta pacientka, co Vam pripominala jednu Vasi pribuznou, pry dobrou kamaradku, ktera ma stejne prijmeni jako vy a zajimalo Vas, zda pochazim z prahy apod. Take jste mi poradila, at se necham ostrihat nakratko, ze me bude krk mene bolet. Dekuji Vam za Vas cas a drahocenne rady.

MUDr. Věnceslava Svobodová Běžný termín

paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření
    osobně doporučuji

MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

Nikdy víc je arogantní, můj dost vážný problém s motanim hlavy vyřešil až jiný doktor a vůbec nechapal zprávy od této doktorky,ze jsem zdravá ať beru antidepresiva.

MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.

MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

Kontakt

Ostrovského 3/253, Praha 150 00 Zobrazit v Goole Maps
Revoluční 19/765, Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 16000 Zobrazit v Goole Maps