(5 názorů)

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech. Kvalifikace Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacient... Více

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha , hl. město Praha

Ostrovského 3/253

150 00 , Praha , hl. město Praha

Revoluční 19/765

11000 , Praha , hl. město Praha

Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.

Naše vybavení

• EEG (elektroencefalografie, přístroj Alien)
  • EMG (elektromyografie, přístroj Alien)
  • UZ (neurosonografie, přístroj Toshiba Nemio MX)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Běžný termín

paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření
    osobně doporučuji

Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

Nikdy víc je arogantní, můj dost vážný problém s motanim hlavy vyřešil až jiný doktor a vůbec nechapal zprávy od této doktorky,ze jsem zdravá ať beru antidepresiva.

Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.

Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

W
    Lékař: MUDr. Martina Šádeková Spine hernia issue

She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian.