KlinNeuro s.r.o.

(5 názorů)

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech. Kvalifikace Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacient... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

KlinNeuro s.r.o.

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

KlinNeuro s.r.o.

Ostrovského 3/253

150 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

KlinNeuro s.r.o.

Revoluční 19/765

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech.


Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Běžný termín

  paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření
  osobně doporučuji

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  Nikdy víc je arogantní, můj dost vážný problém s motanim hlavy vyřešil až jiný doktor a vůbec nechapal zprávy od této doktorky,ze jsem zdravá ať beru antidepresiva.

  M
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.

  D
  Lékař: MUDr. Věnceslava Svobodová Jiný

  K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

  W
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Martina Šádeková Spine hernia issue

  She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání