(46 názorů)

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech. Kvalifikace Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacient... Více

Pod Marjánkou 12/1906

16000 , Praha , hl. město Praha

Ostrovského 3/253

150 00 , Praha , hl. město Praha

Revoluční 19/765

11000 , Praha , hl. město Praha

Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.

Naše vybavení

• EEG (elektroencefalografie, přístroj Alien)
  • EMG (elektromyografie, přístroj Alien)
  • UZ (neurosonografie, přístroj Toshiba Nemio MX)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Klára Horská

• T

Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

• C
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Klára Horská je velmy pečliva... vyslechne, odborně a profesionálně poradí, se skutečným zájmem o člověka a o jeho celou bytost. Moc doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martina Šádeková

• W
      Umístění: KlinNeuro s.r.o.Služby: Spine hernia issue

She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian.

• P

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Toto jsem ještě nezažila. Arogantní a nelidský přístup, totálně bez zájmu o pacienta. Lituji této návštěvy, naprosto ztracený čas.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Věnceslava Svobodová

• M
      Umístění: KlinNeuro s.r.o.Služby: Jiný

Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.

• D
      Umístění: KlinNeuro s.r.o.Služby: Jiný

K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře