(35 názorů)

KlinNeuro je ordinace klinické neurologie, ambulantní neurochirurgie a rehabilitace založená na dlouhodobých odborných zkušenostech. Kvalifikace Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacient... Více

Pod Marjánkou 12/1906

16000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Ostrovského 3/253

150 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 25...

Revoluční 19/765

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Kvalifikace
Poskytujeme kvalifikovanou odbornou péči pacientům s onemocněním nervového systému. Zvláštním zaměřením jsou neurodegenerativní onemocnění jako parkinsonismus a onemocnění provázená abnormními pohyby. Ošetřujeme nemocné s bolestí hlavy, bolestí zad, poruchami rovnováhy, závratěmi, poruchami hybnosti, citlivosti, neuropatickou bolestí, epilepsií, poruchami paměti, ...

Komplexní péče
Zajišťujeme diagnostickou, terapeutickou, dispenzární a preventivní péči v oboru neurologie, neurochirurgie a rehabilitace.

Naše vybavení

• EEG (elektroencefalografie, přístroj Alien)
  • EMG (elektromyografie, přístroj Alien)
  • UZ (neurosonografie, přístroj Toshiba Nemio MX)

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Věnceslava Svobodová

• J

Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.

• J

Nevím, jestli je paní doktorka lepší člověk nebo lékař, každopádně jsem se NIKDY nesetkala s někým tak důkladným a lidským, jako je ona, jsem pro ni nikdo, jen obyčejný pacient, a stejně se na ni mohu spolehnout naprosto kdykoliv. KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍC!!!

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Klára Horská

• T

Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

• C
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Klára Horská je velmy pečliva... vyslechne, odborně a profesionálně poradí, se skutečným zájmem o člověka a o jeho celou bytost. Moc doporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martina Šádeková

• P

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Toto jsem ještě nezažila. Arogantní a nelidský přístup, totálně bez zájmu o pacienta. Lituji této návštěvy, naprosto ztracený čas.

• A

Z návštěvy této lékařky, mám rozporuplné dojmy....Možná by paní doktorce neškodilo více empatie a vstřícnosti a porozumění.