Doporučení endokrinologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

• Endokrinolog, Pediatr, Diabe… tolog Více

„Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme Více

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka Petrusová pokud to mohu posoudit, je vynikající nejen ve svém oboru, sympatická, s lidským přístupem k pacientovi. Vše vysvětlí tak, aby pacient pochopil důležitost správné léčby, což pokládám za velmi důležité. Nepoznal jsem lepší, doporučuji. Více

Sokolovská 5/49, Praha Mapa

Diabetologie a endokrinologie - MUDr. Mária Petrusová

• „Pan doktor je skvělý, vstřícný, klidný vše vysvětlí a nemáte pocit ze otravujete,.což občas u doktorů člověk pociťuje. Kdyby takových doktorů bylo víc, bylo by min nemocných lidí. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Jelikož jsem byl u paní doktorky poprvé (náhodný nález na sonu), proběhl poměrně dlouhý rozhovor o mém zdraví, všech zdravotních problémech, vyšetření sono, odběr krve. Místo "preventivního" nasazení léků, což je bohužel dnes oblíbené u dosti lékařů, doporučen jód a další sledování štítné žlázy. Děkuji :-) Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Endokrinolog, Gynekolog

„S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :) Více

Na Dlouhé mezi 4/12, Praha Mapa

PRONATAL Sanatorium

• „Jedním slovem profesionál !! 18.3. jsem podstoupil punkci a večer se dozvěděl výsledek - zhoubný nádor štítné žlázy . Dnes jsem vylecen a zdrav . Ja moc dekuji za přístup za jednání a za to ze nebýt pana doktora nechali mě jiní doktoři chodit s nádorem X let . Moc dekuji ze jsem se mohl dostat do rukou pana Nováka a odtud pak na Vinohrady . Vážím si moc ze když jsem zavolal panu doktorovi kdykoliv nikdy mě neodbyl. Velký profik ve své práci . Více takových lidi . Pane doktore moc velký dik vám a sestricce !!!!! Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI. Více

Národní 8, Praha 1, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Paní doktorka je velmi milá, příjemná. Pozitivně hodnotím, že nechtěla onemocnění zbytečně řešit okamžitým nasazením léků, ale snažila se nejprve zjistit příčinu onemocnění, čímž si sama přidělávala práci - pečlivý přístup k léčbě. Více

Praha Mapa

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka je opravdový profesionál. Trpělivě a se zájmem vyslechne, nenechá nic bez povšimnutí. Chodím k ní už 8 let a jsem naprosto spokojená. Více

Endokrinologický ústav

• „Moc hodný doktor, který má vše pod kontrolou. Je u něj vždy plno, což svědčí o jeho oblíbenosti. Mohu jen doporučit.

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Endokrinolog, Ortoped

„Publikuje nejnovější a nejlepší způsoby léčení k velkému užitku pacientů. Je možno se s ním poradit v ambulančních hodinách. Mgr.Helena Prokopová Více

Na Slupi 4, Praha Mapa

Revmatologický ústav

• „Pana profesora doporučuji.Ne proto,že je profesor, ale proto, že jdu k němu na vyšetření vždy bez obav a s tím, že se mohu spolehnout na jeho preciznost a odbornost.Navštěvuji jeho ordinaci asi 20 let a vím,že jeho snaha je mi pomoci, vyposlechnout mé problémy a pečlivě stanovit léčbu.Klidný,bez spěchu.M.L: Více

Národní 8/139, Praha Mapa

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Endokrinolog

• Endokrinolog, Pediatr