O nás

Ordinace

Poliklinika Palackého

Palackého 720/5

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Václava Nováková

  Psycholog, Anesteziolog, MUDr.

  • P

   Paní dr.Nováková je vzorem lékaře , měli by se od ní učit ostatní , nejen po lékařské stránce , ale i po lidské ! Také její sestra je opravdu velmi milá k nám pacientům , jak má napsáno v odznaku , sloužím lidu . Moc jim děkuji .

  • J

   Je to lékař na svém místě. Ochotná ,milá a své profesi velmi rozumí.


 • Bohumila Svačinová

  Internista, MUDr.

  • Je super

  • super
   ```
   Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
   ```

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Zuzana Petránková

  Pediatr, MUDr.

  • Nedoporučuji!!!!!!!!!!

  • Ani já nemám s paním doktorkou, bohužel, nejlepší zkušenosti...Nechci se tady rozepisovat o různých nejasnostech a chybných diagnozách, které jsem v její ordinaci zažili....Co mě, ale nejvíce zlobí, že se tváří naprosto bohorovně a všeznale, položené dotazy ze strany rodičů většinou zlehčuje až zesměšňuje. Už se mi stalo, že se mé (laické) přesvědčení potvrdilo, ale zatím jsem si nikdy nedovolila si paní doktorku poté "vychutnat"....Možná, že bych i měla. Naštěstí (!) ji moc nepotřebujeme a tak u ní zatím setrváváme, ale kdo ví jak dlouho...

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Helena Fafejtová

  Zubař, MUDr.

  • K

   Paní doktorku znám již přes 20let a neustále ji považuji na jednoho z nejlepších zubařů. Je to velmi pečlivá ,precizní ,ohleduplná. .A při dnešních cenách vůbec není drahý stomatolog. Vřele doporučuji a děkuji za její péčí a přístup k pacientům

  • Vynikající zubařka, velmi pečlivá, trpělivá a ochotná. Jsem s ní nad míru spokojená a můžu jen doporučit.

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • Jana Marešová

  Dermatolog, MUDr.

  • J

   Já jsem u paní doktorky spokojená nebyla. Přijde mi, že chce společně s kosmetičkou paní Nezvalovou z lidí dostat jen peníze. Její návštěvu bych nedoporučila.

  • M

   Vynikající lékařka s citlivým přístupem k pacientům, s velkými zkušenostmi jak z nemocnice, tak i z ordinace. Výborná diagnostička. Doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Liana Weiserová

  Praktický Lékař, Internista, MUDr.

  • P

   k této doktorce chodim, svym zpusobem je pecliva, ale take umi neprijemne prekvapit. Rekne ze pujdete na operaci s nejakym problemem aniz by to bylo nutne. Pak mam dojem, ze asi zije hodne v minulosti a ze si neuvedomuje ze kazdy ma pravo si svou kartu vzit a vymenit doktora. Kdyz jsem po ni chtel nejake doklady pro urazove pojisteni tak to vypadalo ze chce za to od pojistovny nejake penize. To me hodne zarazilo. Bohuzel je svym ordinovanim uz hodne staromodni!

  • J

   Jsem pacientkou doktorky Weiserové již cca 20 let a jsem přešťastná, že mne vede ve své evidenci jejího vskutku zaslouženého odchodu na zasloužený odpočinek se bojím jako čert kříže. Zažila jsem ve svém životě obvodní doktory, kteří měli na pacienta 7minut úhrnem a celou dobu strávili zapisováním do počítače - tedy bez lidského pohledu na pacienta. Nezbývá mi než popřát těm, kteří si stěžují na to, že paní doktorka píše na stroji, aby jednoho dne nemuseli zažít mnou výše popsané "modernější přístupy". Co se týče "chyb v diagnoze". Splést se může lékař nejrůznějšího věku a stupně "modernosti". Obvodní lékař je ve stresu "rozlišit" příznaky a je první "v řadě". Myslím, že každý rozumný člověk musí jako první věc zhodnotit pečlivost a vstřícnost obvodního lékaře. A v této oblasti jsou kavlity paní doktorky Weiserové abslutně neoddiskutovatelné. Nikoho lepšího si nedovedu představit.

  Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře


 • Miroslav Rákosník

  Gynekolog, MUDr.

  • M

   Přestože v zásadě nepřispívám na podobné portály, ráda bych se podělila se svou zkušeností s panem doktorem. Celkově jsem byla s jednáním v této ordinaci naprosto nespokojená zvláště během těhotenství. Pan doktor se naprosto neobtěžoval cokoli mi vysvětlit. Když jsem mu něco oznamovala, nebo se ho na něco ptala, jednal se mnou jako s malou holkou a tím způsobem, že ho spíš obtěžuji. O sestře ani nemluvě, je 90% času nepříjemná. Co může, to poplete - např. mi několikrát špatně spočítala stádium těhotenství. Poskytovala mi neúplné informace. Kvůli ní, jsem pak těžce stíhala termíny návštěv u externích lékařů. Celkově se v této ordinaci nedostatečně s pacientem komunikuje, nevíte nikdy, na co vám dělají testy, prostě nic. Přestože jsem se snažila po celou dobu chovat mile, rozhodně jsem se nedočkala zpětné vazby, natož aby mi v závěru popřáli zdárný a úspěšný porod. Tečkou za vším bylo zjištění, že mi pan doktor dříve předepisoval antikoncepci, kterou dnes minimálně ve Francii stahují z trhu, protože způsobila několik úmrtí. Vlastně mi teď dochází, že nejvíc byl pan doktor komunikativní, když mi něco tzv. "dealeroval" ze sortimentu jeho favoritů...

  • V

   S touto ordinací nemám žádnou negativní zkušenost, jak lékař, tak sestra se ke mně chovali vstřícně, musím také říci, že se snaží nevolit tu nejdražší léčbu, ale alternovat stejnými, ale ne tak drahými preparáty. Co jediného bych změnila je pracovní doba - člověk zaměstnaný 5 dní v týdnu 8-16 hod. se nemá šanci do ordinace dostat bez PN.

  Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře


 • Ladislava Kvítková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • H

   Paní doktorka Kvítková mi vyhovuje v tom, že do mě necpe zbytečně antibiotika, když to není potřeba. Je velmi vstřícná, ochotná, pečlivá a vždy má dobrou náladu. Pokud mám dotazy k předepisovaným lékům, vždy mi je ráda zodpoví a případně navrhne méně zatěžující preparáty. Je pravda, že jsem u ní nebyla s vážnými zdravotními problémy (z toho důvodu uvádím hodnocení pouze „dobrý“), ale i přesto jsem s ní velmi spokojená.

  • E

   S paní doktorkou jsem spokojená. Chodím k ní již hodně let. S mými zdravotními problémy mi vždy pomohla a pokud to bylo něco složitějšího, poslala mě za správným odborníkem. Nikdy moje problémy nebagatelizovala a radši mě poslala na vyšetření. Na druhou stranu pokud jsem měla banální infekci tak mi necpala hned antibiotika, což si myslím ,že spousta doktorů dělá a člověk , když pak něco vážnějšího chytne, tak má dost velkej problém. Za mě tedy spokojenost.Doufám, že paní doktorka nehodlá v příštích letech odejít do důchodu a bude ještě dlouho ordinovat, Nerada bych si hledala jiného lékaře. Mám v ní důvěru.

  Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře


 • Ivana Nulíčková

  Pediatr, MUDr.

  • S

   Mám dvouletou dceru a jsem ráda, že jdeme jinam, jelikož jsem také nebyla s péčí moc spokojená. Správně neodhadla, jak dceře pomoci při exemu, nebo aspoň mohla doporučit kožního...což neudělala a to bych také ocenila. Dostali jsme jen nějaký reklamní vzorek, co dostávají v ordinaci a který byl samozřejmě na nic. Stále se tam mění lidi (stážisté) a při každé návštěvě jsme vše konzultovaly se sestrou, což mi nepřišlo kolikrát příliš adekvátní, hlavně co se týče rad o očkování, které nám sestra doporučovala úplně všechna. Více jsem si toho našla na internetu než jsem se dozvěděla u paní doktorky a někdy se mi zdálo, že ani nemá zájem nás vidět i přesto, že mi přijde milá, když s ní hovořím. Hodně toho nechává na sestře a preventivní prohlídky, kdy matka čeká, že se toho nejvíc dozví, proběhli jen měřením a vážením, žádné otázky, nic, očekávala bych u takhle malých dětí větší péči. Nemohu doporučit.

  • Je prostě nejlepší.

  Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře


 • Radomír Pacík

  Chirurg, MUDr.

  • J

   Chodim k panu doktorovi desitky let. Je vzdy usmevavy a vstricni. Vzdy vse vysvetli a perfectne provede. Sestricka je take vzdy usmevava a pozorna. Vrele pana doktora Pacika doporucuji.

  • M

   Pan doktor je skvělý a vtipný člověk a hlavně odborník, který nic nezanedbá. Neměla jsem obavy, že by mě ošetřil špatně. Ne náhodou tu má od všech vynikající hodnocení.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře