Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Palackého

Palackého 720/5

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milada Klabochová Jiný

  Paní doktorka předepisuje léky a to co nejrychleji.
  Po léčbě závislosti na alkoholu (na kterou mě poslala) předepsala na panickou ataku Lexaurin, který mi předepisovala několik let. Ze závislosti na alkoholu se stala závislost na lécích. Odvykání 4 měsíce v PN , nikomu nepřeji. Jako AT psychiatra paní doktorku rozhodně nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Pan doktor je velmi sympatický, představí se, podá ruku, vše vysvětluje, chová se profesionálně, ale zároveň mile a lidsky. V čekárně nepatrná chvilička, v ordinaci cca 20 minut, výsledek ještě večer telefonicky. Sestřička byla také příjemná. Kéž by to takhle fungovalo všude.


  F
  Lékař: MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

  Byli jsme objednání na 9 hodin na krátkou konzultaci ohledně léků. Sestra nám řekla, ať chviličku počkáme. Z chviličky se vyklubaly 2,5 hodiny. Konzultace trvala 2 minuty

  Podobně jsou na tom telefonáty. Když už se vám náhodou povede dovolat na recepci, je vám oznámeno, ať chviličku počkáte. Ta chvilička se obvykle protáhne na půl hodiny, kdy sedíte u telefonu (a platíte) a čekáte, než se spojíte přímo s lékařkou.

  Takto to dopadá, když někdo přijímá nové pacienty jak divej, ale není pak schopen ten nápor časově zvládat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  S
  Lékař: MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

  MUDr. Řezníčková si vybudovala byznys, který absolutně nezvládá a podepisuje se to na přístupu a léčbě pacientů
  Nikdo z doktoru, ani sester na nic nema cas
  Doba, než se vůbec povede dovolat, dlouhé minuty čekání na telefonu, než se vás někdo ujme, doktorka má položeny telefon vedle sebe a slyšíte, jak mluví s ostatními pacienty. Dost často se ,,léčí,, po telefonu stylem pokus, omyl
  Když už se vám povede objednat, v ordinaci se čeká hodinu, někdy hodinu a půl, než se vůbec dostanete na radu a dle přístupu doktorek má člověk pocit, ze je obtěžuje
  Navic, několikrát se mi stalo, ze jsem si volala na výsledky, kdy mi bylo po telefonu oznámeno, ze je vše v pořádku, ale při další navsteve mi jedna z lékáren povídá, no, vám tam našli tohle, tohle, to už je v pohodě???
  U krevních testu, kdy vyjdou hodnoty cholesterolu a cukru na hraně, říká, to je v pohodě, tim se nebudeme zabývat
  Na pouhou zadanku na krev jsem cekala v ordinaci mezi nemocným pres hodinu, přitom jsem ji měla mít připravenou, jen si ji vyzvednout
  Samozrejme si hledam nového praktika
  Absolutne nedoporučuji!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Pan doktor je jistě kapacita v oboru. Rychlý a zkušený diagnostik. Ovšem jeho chování, resp. poznámky jsou předpojaté. Mrzí mne, že tyto jeho neempatické průpovídky udělali z vyšetření nepříjemný zážitek.


  J
  Lékař: MUDr. Bohumila Svačinová Jiný

  Paní doktorka je milá, příjemná, profesionál na svém místě a zároveň empatická, vyslechne, vysvětlí léčbu. Oceňuji lidský přístup a snahu najít nejlepší léčbu, kéž by bylo v našem zdravotnictví víc takových doktorů.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Dnes jsem navštívila pana doktora kvůli odběru vzorků že štítné žlázy. Pan doktor byl milý, vstřícný. Sestřička byla též sympatická. V ordinaci žádný stres a dost jsme se nasmáli. Odběr trval chvilinku, pan doktor vše vysvětlil. A ještě dnes večer mi zavolal a sdělil výsledky. Za mě pana doktora určitě doporučuji a přeji mu ať ho dobrá nálada a zdraví provází.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Chvojka Jiný

  Úžasný pan doktor, syna (3,5roku) vyšetřil s respektem, vše vysvětlil. Má přehled i do přesahujících oborů. Velká spokojenost, děkujeme.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Štěpánka Lagrange Jiný

  Velice doporučuji již několikrát jsem byla v situaci, kdy jsem měla velké bolesti. Z předešlých úzazů a vždy se mi paní doktorka snažila velice pomoct a je vstřícná. Bylo to u více případech. Takže já velice děkuji, že mohu mít tak empatickou a milou paní doktorku i sestřičku. Děkuji


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

  Velmi děkuji panu doktoru Rambouskovi, velmi ochotný a milý pan doktor, který mi velmi pomohl od bolestí. Obecně návštěva u lékaře bývá velmi stresující, ale s panem doktorem se opravdu není čeho bát! Doporučuji a moc děkuji


  Došlo k chybě, zkuste to znovu