Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (100)

Obecné skóre

  A
  Lékař: MUDr. Marie Čermáková Jiný

  Paní doktorka je nejúžasnější doktorka na světě. Milá,vstřícná,hodná a velice pečlivá a profesionální s lidským přístupem Taktéž sestřička je velice milá. Pokaždé mám z návštěvy v této ordinaci příjemný pocit. Děkuji paní doktorce i sestřičce za dlouholetou zdravotní péči.

  K
  Lékař: MUDr. Jana Bendová Jiný

  Za minulost ma pani doktorka zaslouzenych vsech 5*. To bohuzel uz neplati a realita je vic nez tragicka.
  Vim, ze to neni jeji vina, ze musi jeste v takhle pokrocilem veku pracovat, ale pokud chcete noveho obvodniho lekare, jdete jinam.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  B
  Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

  Byla jsem u pana doktora už dvakrát, jednou s opakovaným zánětem ucha a teď podruhé kvůli chrápání. Pan doktor i sestřička jsou milí, velice podrobně vysvětlují na co se ptáte. Sice jsem i přes objednání čekala v čekárně asi hodinu, ale ta péče za to stála.
  Cením také elektronickou čtečku zdravotní kartičky na chodbě, přes kterou jste v pořadí a oni o vás mají ihned všechny informace v ordinaci.

  B
  Lékař: MUDr. Jana Míková Jiný

  Paní doktorka mi vše velice pěkně vysvětlila. Když jsem viděla její ochotu a že nemá problém mi věnovat čas, ještě mě napadly dva nesouvisející dotazy a ty jsme během dalších pár minut taky vyřešily.
  Jinak velmi chválím, že na chodbě už je elektornická čtečka zdravotní karty, přes kterou jste v pořadníku u sestřičky. A ihned o vás mají údaje.

  M
  Lékař: MUDr. Alena Stuchlá Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou úžasné.Chodím k nim už 20 let a nedovedu si představit, že tam někdy bude sedět jiná dvojice.Jsou pečlivé,lidské se zájmem o pacienta.Doufám,že jim ten úsměv a zájem o pacienta vydrží dalších 20 let.

  L
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Šárka Valášková Jiný

  Jedna se o nejlepsiho doktora ktereho znam, neni co vytknout...

  E
  Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

  Velmi vstřícný, empatický a příjemný pan doktor, u kterého se necítíte jako "další v pořadí", ale jako pacient, o jehož zdravotní problémy má lékař opravdu zájem.

  M
  Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

  Dnešní zážitek s mudr Rambouskem byl naprosto otřesný. Kromě toho, že pana doktora evidentně obtěžuje o prázdninách ordinovat, takže se vás hned snaží poslat jinam. Nedáte se, dozvíte se že jste se ho tedy rozhodli naštvat a opravdu vám to spočítá se vším vsudym. S několik týdnů trvající rýmou vás pošle na gastroenterologii, on prý pro vás nemůže více udělat. Nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

  Lékař za paywallem. V podstatě veškeré moderní a dnes už samozřejmé služby typu online komunikace (email), online rezervace, e-recept, online výsledky testů jsou uzavřeny za ročním "členstvím" za velké částky s tím, že čím více platíte, tím rychleji dostanete odpověď.

  Pokud si toto VIP nezaplatíte, máte možnost pouze telefonické nebo fyzické komunikace. Realita je ale taková, že se k paní doktorce nikdy nedovoláte neboť ona sama nikdy nemá čas. Osobně se k ní též nedostanete.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  S
  Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Vše vysvětlil, provedl punkci a ještě tentýž den volal s výsledkem.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Palackého 720/5, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání