Poliklinika Palackého

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Z
    Lékař: MUDr. Zuzana Perglerová Jiný

Úžasný empaticky přístup lékařky i sestry. Velice chvalím přístup k dcerce. Ta byla velmi nervózní z návštěvy lékaře,kterého nikdy neviděla. Během pár minut péče sestřičky byla úplně v pohodě a paní doktorka saní jednala s respektem, vtipem a s úsměvem.

• M
    Lékař: MUDr. Marie Čermáková Jiný

Opravdu se jedná o ochotnou a příjemnou paní doktorku MUDr. Čermákovou. Měla zájem o maximální vyšetření plic po covid-19 a predikovala následky. Předepsané léky kvalifikovaně vysvělila a neměla obav z vedlejších účinků. Samozřejmostí je donést si vlastní výpis předešlé léčby na orgánu plic a co s tím souvisí.

• J
    Lékař: MUDr. Miroslav Kulík Jiný

Toto se opravdu jen tak nevidí! Rychlé odbavení, příjemní, pokaždé pomohou, vysvětlí, hurááá! Nemohli by to K&K vysvětlit i jiným doktorům ? Děkuji. Jp

• A
    Lékař: MUDr. Miroslav Kulík Jiný

Opakovane som navstevoval ordinaciu na aplikaciu razovej vlny. Pan doktor je velmi ochotny a ludsky svojim pristupom. Jeden z mala doktorov, kde nemate pocit, ze ho navstevou obtazujete.

• E
    Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Pan doktor je naprosto fantastický, byla jsem na odběru vzorků z ulíků na štítné žláze, pan doktor byl velmi příjemný, citlivý a empatický. Odběr proběhl naprosto v pohodě, i když jsem se před návštěvou velmi obávala, neměla jsem vůbec proč - vše bylo dokonalé. Ještě tentýž večer mi pan doktor volal výsledek a tak jsem díky němu mohla v klidu usnout. Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

• P
    Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Pan doktor mi byl doporučen mým endokrinologem pro provedení punkce uzlíku na štítné žláze. Ze začátku jsem měla velké obavy, ale když jsem viděla přístup zkušeného pana doktora Nováka, uklidnilo mne to. Zákrok není příjemný, ale pan doktor ho provedl opatrně a rychle. Po zákroku mu můj stav nebyl lhostejný a choval se celou dobu moc mile. Nemám na pana doktora jediné špatné slovo, výsledky volal ještě ten den. Doporučuji a jsem ráda, že zde máme stále takové lékaře jako je pan Novák. Děkuji

• T
    Lékař: MUDr. Šárka Valášková Jiný

Paní doktorka i sestřička velice příjemné, ochotné a vstřícné. Naprostá spokojenost jak s odbornou stránkou, tak lidskou. Velké díky.

• J
    Lékař: MUDr. Jana Molínová Jiný

Paní doktorka Molinova je skvělá prohlídla mi syna a hned věděla co mu je a nabídla mi další spolupráci až bude syn po nemocnici mohu jen doporučit paní doktorkou

• V
    Lékař: MUDr. Dagmar Radešínská Jiný

Paní doktorka Radešínská je první zubařka, ke které snad i těším :) Vstřícná, milá, vše vysvětlí...velká spokojenost celé rodiny už roky :)

• E
    Lékař: MUDr. Soňa Červená Jiný

Dr Cervena has been very attentive and caring to me like noone else before. She inspires trust from the very first minute. I will definitely go back to her should I need to seek medical assistance again. Her nurse is a top top lady too. Both of them rock!!!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu