Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Palackého
Palackého 720/5, Praha 110 00
Poliklinika Palackého logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (118)

MUDr. Rudolf Procházka Jiný

Když jsem poprvé navštívila tuto ordinaci s horečkou, bolestí v krku a svalovou únavou. Doktor si mě jen letmo poslechl, nepodíval se mi do krku a neprovedl žádné CRP vyšetření. I přes mé vysvětlení, že můj domácí Covid test byl negativní, arogantně trval na tom, že "to je covid jak vyšitej". Objednala jsem se k jinému doktorovi, který potvrdil angínu a velmi vysoké hodnoty.
    Další den jsem volala do ordinace s výsledky negativního Covid testu a potvrzením angíny. Doktor mi arogantně řekl, proč navštěvuju jiné lékaře, a zavěsil. Nedávno jela na pohotovost s žaludečními problémy. Když jsem další den volala do ordinace kvůli neschopence a poslala zprávu z pohotovosti. Minutu před koncem pracovní doby mi přišel email, že musím přijít osobně, jinak mi neschopenku nevydají.
    Tohle se opakuje stále dokola. Pokud nechcete neustále chodit do ordinace, kde vás nechávají čekat s horečkou a křečemi, a na každý problém slyšet "to je covid", pak tuto ordinaci absolutně nedoporučuji.

MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

Poslední 4 návštěvy jsem byl objednaný a pokaždé čékání přes 2 hodiny, zktrátka hrůza, už nikdy.

MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

Dnes jsem byla objednána na 12.30. Ve 14.00 jsem se zeptala, jak budu dlouho ještě čekat a bylo mi řečeno že ještě minimálně půl hodiny. A to zdůrazňuji, že jsem si zaplatila VIP členství.

Za částku deset tisíc korun bych minimálně očekávala , že mě přide někdo upozornit, že lékař má zpoždění!!!

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Velmi hodný, lidský a šikovný pan doktor, sestřička také. Vše vysvětlí, uklidní. Výsledky pan doktor zavolá osobně ještě tentýž den večer. Vážím si takového laskavého a vlídného člověka, je to profesionál. Punkce štítné žlázy není úplně příjemná, ale je to pár vteřin. Nemějte strach, ta chvilka nepohody za to strachování nestojí.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Pan doktor je profesionál, velmi milý a empatický. Zrovna tak sestřička. Punkce není moc příjemná ale rychlá. Výsledek ještě ten večer pan doktor osobně zavolá. Velice děkuji za tak skvělý přístup k pacientovi. Bohužel to není v dnešní době u lékařů pravidlo, spíše naopak.

MUDr. Alena Stuchlá Jiný

Paní doktorka je nekompetentní, přeoperační vyšetření katastrofa, trvejte na vyšetření u svého praktika.

MUDr. Miroslav Kulík Jiný

Údajně chronická zánět, otok 3 měsíce přetrvává, 1x RTG, 1x odběr, 1x nasazen lék na bázi diklofenak, bez efektu, poté vždy, ať jen mažu ###, stále bez zlepšení.

MUDr. Jan Chvojka Jiný

Velice vstřícný přístup. Synovi ( 5 let ), pan Dr. Chvojka vše vysvětlil, ukázal a vyšetřil. Poté nám laicky na papír nakreslil a vysvětlil problém a navrhl řešení. Pan doktor chce opravdu pomoci a jeho přístup je velmi profesionální. I když to do této ordinace máme poměrně dost daleko, cesta se určitě vyplatila. Pan doktor i jeho sestřička jsou lidé na svém místě.

MUDr. Petr Rambousek Jiný

Výborný pan doktor, velmi milý a vše vede k reálnému řešení pacientova problému.

MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Mockrát děkuji za rychlé přijetí a lidský přístup. Dlouho jsem nezažila u doktora tak milé a ochotné jednání. Výsledky mi pan doktor osobně zavolal tentýž den. I přes ne příliš příjemnou punkci štítné žlázy jsem odcházela z ordinace s dobrou náladou.