Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Palackého
Palackého 720/5, Praha 110 00
Poliklinika Palackého logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (113)

Obecné skóre

  H
  MUDr. Alena Stuchlá Jiný

  Paní doktorka je nekompetentní, přeoperační vyšetření katastrofa, trvejte na vyšetření u svého praktika.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Ověřený profil
  MUDr. Miroslav Kulík Jiný

  Údajně chronická zánět, otok 3 měsíce přetrvává, 1x RTG, 1x odběr, 1x nasazen lék na bázi diklofenak, bez efektu, poté vždy, ať jen mažu ###, stále bez zlepšení.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  MUDr. Jan Chvojka Jiný

  Velice vstřícný přístup. Synovi ( 5 let ), pan Dr. Chvojka vše vysvětlil, ukázal a vyšetřil. Poté nám laicky na papír nakreslil a vysvětlil problém a navrhl řešení. Pan doktor chce opravdu pomoci a jeho přístup je velmi profesionální. I když to do této ordinace máme poměrně dost daleko, cesta se určitě vyplatila. Pan doktor i jeho sestřička jsou lidé na svém místě.

  K
  MUDr. Petr Rambousek Jiný

  Výborný pan doktor, velmi milý a vše vede k reálnému řešení pacientova problému.

  K
  MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Mockrát děkuji za rychlé přijetí a lidský přístup. Dlouho jsem nezažila u doktora tak milé a ochotné jednání. Výsledky mi pan doktor osobně zavolal tentýž den. I přes ne příliš příjemnou punkci štítné žlázy jsem odcházela z ordinace s dobrou náladou.

  S
  MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Velmi doporučuji. Byla jsem z vyšetření vyklepaná, doktor moc milý, sestřička taky a ještě mě držela za ruce! Pan doktor mi hned večer, kolem 20:00 volal výsledky - díkybohu vše v pořádku.
  Vyšetření samoosobě teda opravdu nic příjemného, odcházela jsem se slzama v očích, ale dá se to zvládnout. Každopádně přístup lékaře a sestřičky neuvěřitelný v dnešní době.

  G
  MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Dnes jsem byla na punkci štítné žlázy. Výsledky budu vědět asi už večer, ale už teď vím, že to byla jedna z nejmilejších návštěv u lékaře, byť samotný odběr není nic příjemného. Pan doktor mi říkal Gábinko (je mi 44 let) a byl opravdu velmi vlídný, tak jsem byla ráda, že moje obavy z nevlídné čekárny se mi rozpustily hned po vstupu a po 15 minutách jsem odcházela s úsměvem na tváři. A abych nezapomněla, sestřička je taky sympatická. P.S. pokud máte v oblibě kočky, tak si budete v ordinaci také rozumět :-D

  M
  MUDr. Soňa Červená Jiný

  Paní doktorka je anděl. Poprvé v životě jsem se setkal s tak lidským přístupem, že je to až neuvěřitelné, že mohou existovat tak nádherné bytosti ve zdravotnictví. S předchozí mojí obvodní lékařkou to je úplný opak. Prostě je lidská a se skvělou sestřičkou tvoří bezva dvojku. Kéž by bylo takových lékařů a sester více. Díky za ně že tu jsou. Velmi kladný a profesionální přístup. Děkuji.

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

  Dorazil jsem v 17:30 na objednanou registraci, kde mi sestřička v čekárně předala dotazník k vyplnění. Po jeho vyplnění mi byl vydán další dokument (heslo pro komunikaci) kolem 17:50. Poté jsem čekal až do 18:30, aby někdo přišel pro vyplněný dotazník, ale nikdo se neobjevil. Přestože jsem dvakrát klepal na dveře, nikdo mi neodpověděl. Nakonec jsem v 18:45 odešel bez toho, abych byl zaregistrován, viděl lékaře, nebo aby se mnou kdokoli z personálu vůbec promluvil.

  Takovouto úroveň péče od praktického lékaře rozhodně nečekám a považuji ji za značně nedostatečnou.

  V.Ť.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Zdeněk Novák Jiný

  Pan doktor je profesionál a velmi lidský. Představte si, že byste měli čekat 3 měsíce na termín punkce za dalších 14 dní ortel: maligní x benigní. Ta představa čekání je šílená. A pak na těchto stránkách náhodou objevíte někoho, kdo Vám dá termín do 5ti dnů, uklidní Vás svým laskavým přístupem a ještě týž den večer Vám zavolá výsledek. Velice děkuji panu doktorovi Novákovi za pocit, že medicína a svět jsou ještě v pořádku.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu