Dbejte o své zdraví

Palackého 720/5

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Štěpánka Lagrange Jiný

Velice doporučuji již několikrát jsem byla v situaci, kdy jsem měla velké bolesti. Z předešlých úzazů a vždy se mi paní doktorka snažila velice pomoct a je vstřícná. Bylo to u více případech. Takže já velice děkuji, že mohu mít tak empatickou a milou paní doktorku i sestřičku. Děkuji

Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

Velmi děkuji panu doktoru Rambouskovi, velmi ochotný a milý pan doktor, který mi velmi pomohl od bolestí. Obecně návštěva u lékaře bývá velmi stresující, ale s panem doktorem se opravdu není čeho bát! Doporučuji a moc děkuji

Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Sice odborník, o tom není pochyb, ale lidsky arogantní a popudlivý pán, který nesnese, když pacient nedrží ústa a krok, ale ptá se a nebo žádá o radu. I mně pomohl a vděčím mu za rychlé řešení své nemoci, v tom mu není co vytknout, své práci rozumí. Ale bohužel jeho povahu a přístup k lidem naprosto odsuzuji. Lékař, který vám řekne na základě úplně obyčejného dotazu k léčbě "už ke mně nikdy nechoďte" (neb má pocit, že asi zpochybňujete jeho odbornost či co, těžko říct...), by měl asi změnit obor nebo odejít do důchodu, neb je velmi pravděpodobně vyhořelý.

Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Šla jsem s dcerou 15let na punkci, vše proběhlo skvěle!! Vše vysvětlil, rychle odebral vzorek, zchladil. Empatický, profesionální! Večer volal výsledek.Operace dceru sice čeká, ale víme co a jak. Mohu jen DOPORUČIT!

Lékař: MUDr. Iveta Hejduková Jiný

Paní doktorka mi byla vřele doporučena kolegyní - možná jsem tedy přišla do ordinace s přílišným očekáváním. Jak už bylo uvedeno, sestra jedná pohrdavě - zřejmě předpokládá, že každý pacient je sám od sebe přesně obeznámen s technologií vyšetření na veškerých přístrojích v ordinaci. Chápu, že pro ni je to rutina, ale pro většinu pacientů patrně ne. A paní doktorka je možná odborník - to nemohu dostatečně posoudit - ale jednání bylo strohé, bez vysvětlování; připomínky i dotazy zjevně obtěžovaly, případně byly bagatelizovány. Pokud jde o mě - pro příště zvolím jiného lékaře.

Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

Chodíme za panem doktorem mnoho let. Celá rodina. A jsme moc spokojení. Navíc mi poradil také s dcerou která má vrozené problémy....přestože pan doktor se nevěnuje dětem, nasměroval nás správně a doporučil výborného dětského ORL. Za mně - absolutní spokojenost.

Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Moc děkuji za skvělou péči o mou 11ti letou dceru, která musela podstoupit odběr z uzlíku. Pan doktor je úžasný, empatický, vysoce erudovaný s lidským přístupem, dceři to velmi ulehčil a pomohl svou pohodou a empatií. Také moc děkujeme za rychlost vyřízení výsledků i jeho přístup, večer jsem mohla v klidu spát. Mockrát děkujeme Martina a Markétka

Lékař: MUDr. Šárka Valášková Jiný

Paní doktorku znám velmi dlouho a moc si jejího přístupu, rozsáhlých odborných znalostí a empatie vážím. Sestřička je přísná tak akorát, jinak je to anděl.Tuto ordinaci doporučuji.

Lékař: MUDr. Radka Hubíková Jiný

Pani doktorka je vyborna, vzy ochotna pomoct. Hned pochopila jaky mam zanet a nasmerovala kam dal. Pravidelne kontroly a vse je naprosto skvele.
    Muzu jen doporucit! Pani sestricka je taky moc mila.

Lékař: MUDr. Marie Čermáková Jiný

Paní doktorka Čermáková, je velice hodná, skvělý přístup. Je velice ochotná pomoci, podrovné a skvělé celkové vyšetření. Je také milá, zkrátka super. I když nechodím k paní doktorce tak často, ale je prostě skvělá. Mám k paní doktorce pozitivní přístup. Takoví by měli mít přístup k pacientovi. Moc děkuji.