Poliklinika Palackého

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• K
    Lékař: MUDr. Petr Rambousek Jiný

Chodíme za panem doktorem mnoho let. Celá rodina. A jsme moc spokojení. Navíc mi poradil také s dcerou která má vrozené problémy....přestože pan doktor se nevěnuje dětem, nasměroval nás správně a doporučil výborného dětského ORL. Za mně - absolutní spokojenost.

• M
    Lékař: MUDr. Zdeněk Novák Jiný

Moc děkuji za skvělou péči o mou 11ti letou dceru, která musela podstoupit odběr z uzlíku. Pan doktor je úžasný, empatický, vysoce erudovaný s lidským přístupem, dceři to velmi ulehčil a pomohl svou pohodou a empatií. Také moc děkujeme za rychlost vyřízení výsledků i jeho přístup, večer jsem mohla v klidu spát. Mockrát děkujeme Martina a Markétka

• K
    Lékař: MUDr. Šárka Valášková Jiný

Paní doktorku znám velmi dlouho a moc si jejího přístupu, rozsáhlých odborných znalostí a empatie vážím. Sestřička je přísná tak akorát, jinak je to anděl.Tuto ordinaci doporučuji.

• M
    Lékař: MUDr. Radka Hubíková Jiný

Pani doktorka je vyborna, vzy ochotna pomoct. Hned pochopila jaky mam zanet a nasmerovala kam dal. Pravidelne kontroly a vse je naprosto skvele.
    Muzu jen doporucit! Pani sestricka je taky moc mila.

Lékař: MUDr. Marie Čermáková Jiný

Paní doktorka Čermáková, je velice hodná, skvělý přístup. Je velice ochotná pomoci, podrovné a skvělé celkové vyšetření. Je také milá, zkrátka super. I když nechodím k paní doktorce tak často, ale je prostě skvělá. Mám k paní doktorce pozitivní přístup. Takoví by měli mít přístup k pacientovi. Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Jaroslava Krausová Jiný

Nejlepší komunikace z asi tak 100 doktoru, co jsem zažil. Opravdu výjimečná. Hodná. Důkladná. S pacientem jedná jako s člověkem, jemuž se cítí zavázána či snaží pomoci, ne jako s někým, koho musí jen "odpracovat". Snad ve službě ještě dlouhých pár let vydrží. Děkuju

• J
    Lékař: MUDr. Šárka Valášková Jiný

Velice příjemná komunikace. Po návštěvě mám pocit, že paní doktorka opravdu se o mně zajímá a chce pomoct. Děkuji

Lékař: MUDr. Vanda Řezníčková Jiný

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla.
    Ochotná, vstřícná a příjemná, i když je extrémně vytížená. Přemýšlí nad celkovým zdravotním stavem a nic pro ní není problém. Funguje na emailu i telefonu. Má mnoho zdravotních sestřiček, které jí pomáhají nejen s úkony v ordinaci, ale i s administrativní agendou. Má vždy velkou frontu v čekárně, ale počkat si na ni se rozhodně vyplatí. Je to zlatý člověk!

• R
    Lékař: MUDr. Marie Čermáková Jiný

Jelikož jsem od roku 2007 postižen plicní Sarkoidosou, tak mám již poměrně bohaté zkušenosti s lékaři specializovanými na plicní nemoce a MUDr. Marie Čermáková patří jednoznačně nejen mezi špičkové plicní specialisty v ČR, ale dle mého názoru také k nejlepším lékařům co se týče komunikace s pacientem, včetně velmi příjemného "lidského" přístupu. Vážím si a děkuji za to, že mohu být jejím pacientem.

• Z
    Lékař: MUDr. Zuzana Perglerová Jiný

Úžasný empaticky přístup lékařky i sestry. Velice chvalím přístup k dcerce. Ta byla velmi nervózní z návštěvy lékaře,kterého nikdy neviděla. Během pár minut péče sestřičky byla úplně v pohodě a paní doktorka saní jednala s respektem, vtipem a s úsměvem.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu