Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Petr Smíšek

Hematolog, MUDr.

• F

Génius... Zachránil mi v dětství v podstatě život (Leukemie), zajímal se o mě i po mém vstupu do plnoletosti. Skvělý doktor i člověk. Obdivuji a děkuji.

• K

Pan doktor, je úžasný...hodně milý a výborný odborník. Vždy vše lidsky vysvětlí a snaží se, aby to rodiče pochopili - je hodně trpělivý....víc takových hematologů...Děkujeme za jeho péči.

• Antonin Sosna

Ortoped, prof.

• Pan profesor je kapacita. Je skromný, odvážný a šikovný. A stejně skvělý jako je on jsou i asistenti, sestřičky...! Ortopedie I. motolské nemocnice má bezpochyby 1*!

• Rastislav Ballay

Ortoped, MUDr.

• Výborný ortopéd, liečil som sa u neho s pretrhnutou achylovou šľachou, od operácie po následnú liečbu. Výborná komunikácia, výborný lekár.

• Pan doktor je velký profesionál.Je velmi milý a přístupný novým věcem.Celkově jsem vděčná,že jsem se dostala k němu do péče.Hodně mi pomohl.

• tomáš zatrapa

Ortoped, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: bolest kolena a následná operace

Dne 9.5.2018 jsem podstoupila v nemocnici Říčany operaci kolena, kterou provedl pan doktor Zatrapa. Moc děkuji za jeho profesionální a vysoce lidský přístup. Pan doktor je úžasný člověk.

• A

Dêkuji za vlídné zacházení,skvěle provedenou operaci hlavičky radia.Mám plnou hybnost ruky.Mrzí mě,že jsem Vám nepoděkovala osobně,ale objednání nefunguje.Mám tak maličko osobního volna,jsem zdravá,tak jsem čekat nevydržela.Děkuji ještě jednou,pane doktore.S úctou Alena Lepezová

• Jaromír Přidal

• V
      Umístění: Fakultní nemocnice v MotoleSlužby: Jiný

Skvělý doktor, odborný, hodný. Stará se o nejlepší řešení individuální situace u každého z pacientů.

• Pavel Kršek Ph.D.

Neurolog, Prof. MUDr.

• N
      Umístění: Fakultní nemocnice v MotoleSlužby: Jiný

Ten nejlepší lékař, kterého si dokážu představit. Pro mě ten nejlepší neurolog a zároveň úžasný člověk. Zkoušela jsem navštívit spousty neurologů před ním, až jsem se náhodou dostala, díky Bohu, k panu doktorovi, za což jsem dodnes velice vděčná. Děkuji mu a nepřestávám děkovat.

• P
      Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Pan doktor Kršek je to nejlepší, co našeho syna potkalo. Setkali jsme se se spoustou jiných Neurologů a i když spousta z nich byli také velmi dobří, tak profesor Kršek všechny převyšuje svou profesionalitou a respektem k pacientovi. Opravdu mu na jeho pacientech záleží a důkladně zvažuje a vysvětluje svá rozhodnutí.