Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84, Praha 150 06
Fakultní nemocnice v Motole logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Obecné skóre

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Jaromír Přidal Jiný

  Ocenili jsme velmi profesionální a empatický přístup pana doktora, který vše řešil nejen se mnou, ale hlavně vše vysvětlil synovi tak, že si ihned získal jeho respekt a syn byl motivovaný sám dodržet veškeré rady pana doktora.

  J
  MUDr. tomáš zatrapa Jiný

  Pan doktor je vynikající ortoped mám operovanou kyčel i koleno a vše je v naprostém pořádku Nováková Jana

  J
  MUDr. Jaromír Přidal Jiný

  Pana doktora jsme navštívili se synem - ortopedie pohotovost. Jeho přístup byl skvělý! Pan doktor byl velmi milý, vstřícný, synovi se moc hezky věnoval, vše pečlivě vysvětlil, zodpověděl dotazy. V léčbě je velmi pečlivý.

  N
  Prof. MUDr. Pavel Kršek Ph.D. Jiný

  Ten nejlepší lékař, kterého si dokážu představit. Pro mě ten nejlepší neurolog a zároveň úžasný člověk. Zkoušela jsem navštívit spousty neurologů před ním, až jsem se náhodou dostala, díky Bohu, k panu doktorovi, za což jsem dodnes velice vděčná. Děkuji mu a nepřestávám děkovat.

  V
  MUDr. Jaromír Přidal Jiný

  Skvělý doktor, odborný, hodný. Stará se o nejlepší řešení individuální situace u každého z pacientů.

  P
  Ověřený profil
  Prof. MUDr. Pavel Kršek Ph.D.

  Pan doktor Kršek je to nejlepší, co našeho syna potkalo. Setkali jsme se se spoustou jiných Neurologů a i když spousta z nich byli také velmi dobří, tak profesor Kršek všechny převyšuje svou profesionalitou a respektem k pacientovi. Opravdu mu na jeho pacientech záleží a důkladně zvažuje a vysvětluje svá rozhodnutí.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu