Bolest kyčle Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní magistra je velice milá a profesionální. Naprosto přesně ví, co dělá a na jakou část těla se zaměřit. Odcházela jsem z ordinace s velkou úlevou a velmi mile překvapena. Mé potíže - bolest v křížové oblasti a bolest přenesená do hrudníku. Návštěvu vřele doporučuji. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

950 Kč

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

od 800 kč

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Americká 42, Praha Mapa

KCK SALVE spol.s.r.o.

• Fyzioterapeut

1 názor

„Paní fyzioterapeutka je velice milá, mladá žena, která velmi dobře rozumí své profesi. Chodím k ní pravidelně se zády a nyní i kvůli problému s otěhotněním. Jelikož pomohla již 4 mým kolegyním tak na ní "vsázím" a vím, že mi pomůže :-) Po masáži u ní se vždy cítím "nabitá" a plná energie. Mohu jen vřele doporučit. Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny - Praha 5

od 500 kč

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny Malvazinky Zámeček

od 500 kč

• „Odborník na svém místě. Já jakožto milovnice sportu jsem bojovala a stále bojuji s nejrůznějšími potížemi pohybového aparátu. Pan doktor mi vždy pomohl najít důvod mých problémů i jejich řešení. A pokaždé mi sdělil něco, na co jiný ortoped nepřišel. Odvedl skvělou práci po úrazu mého muže. Výborný doktor. Více

Sokolovská, 810/304, Praha Mapa

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

Budínova 67/2, Praha Mapa

Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce

• Jan Bína

Fyzioterapeut

1 názor

„Dobrý den, terapeuta Honzu mohu jen doporučit. Velmi mi ulevil od bolesti zad. Navíc mě vyléčil zamrzlé rameno. Velmi u něj oceňuji, že neposílá nikam jinam. Doporučené cvičení provádí on. Doprovodné masáže také. Zkrátka člověk je v péči jednoho (výborného) lékaře od začátku až dokonce. Nyní k němu přešel i manžel. Je s ním také spokojen. Vránová Více

Psáry - Dolní Jirčany, Praha Mapa

Jan Bína

Cvičení

od 250 kč

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Lovosická 40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek