Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

3 názory Praha, Sokolovská, 810/304
Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

O nás

Jsme tým specialistů, který nabízí komplexní služby v oboru ortopedie a traumatologie. Poskytujeme péči v celé šíři problematiky, od odborných konzultací, přes diagnostiku pohybového aparátu a až po konzervativní nebo operační léčbu. Máme rádi svoji práci a vaše zdraví a čas je naší prioritou. Poskytujeme Vám tak zázemí nadstandartní péče a profesionálního přístupu.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Michal Burian diagnostické vyšetření

  MUDr. Michal Burian, Ph.D je velice empatický lékař. Mám z něho skvělý pocit, protože mě nestrašil a vše mi hezky vysvětlil. Takto pokorného a klidného lékaře jsem ještě nezažil. Setkání s ním byl příjemný zážitek a pan doktor Burian umí pomáhat lidem pouhým slovem, hned jsem se díky němu cítil psychicky lépe. Jestli hledáte kvalitního ortopeda, který je zároveň ochotný vám vše vysvětlit, tak pan doktor Burian z Orthomedica bude skvělá volba.

  L
  Lékař: MUDr. Michal Burian diagnostické vyšetření

  Byla jsem v Orthomedice dnes poprvé a naprosté nadšení. Pan doktor Burian je velice příjemný a milý člověk, v klidu vyslechnul, co přesně mě bolí a trápí, pak mě vyšetřil, poslal následně na rtg a posléze velice podrobně vysvětlil rtg snímek "po laicku" .. Poté navrhnul možnosti léčby a doporučil mi, co se jeví jemu jako nejefektivnější způsoby. Jsem nadšená z toho, že jsem byla objednaná na 11h. a přesně v 11h se otevřely dveře a usměvavá sestřička mě ihned vyzvala dál, nabídla vodu a kávu a byla úplně úžasná. To stejné na rtg, jen jsem tam přišla, šla jsem na řadu. Čekala jsem asi 30 vteřin...
  Neskutečná ochota všech...
  Za mě velké plus... teď ještě uvidíme, jak bude léčba úspěšná, to ukáže čas...

  K
  Lékař: MUDr. Michal Burian ortopedické konzultace

  Lidský přístup a podrobné vysvětlení i pro laika, smysluplné řešení problému a ochota se ujmout případu a pomoct, pan doktor ma jistě spoustu zkušeností, výhoda soukromé konzultace - jdete na čas a v příjemném prostředí :)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Sokolovská, 810/304, Praha 190 00 Zobrazit v Goole Maps