Nemoci pohybového ústrojí Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• „Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky! Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 800 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• „Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit! Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila. Více

Na Dolinách 188/46, Praha Mapa

Re-forma re-start s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

450 Kč

• „Velmi profesionalni pristup. Barbora mi na zaklade dukladneho vysetreni pripravila program na procviceni a posileni mych bolavych ramen. Vysledky jsou znat uz po par tydnech pravidelneho cviceni. Diky moc. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

Konzultace online

od 600 kč

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

1 názor

„Vážení, dnes jsem skončila rehabilitaci u p. Mgr Jakuba Kozla, kterému bych touto cestou opětně ráda vyjádřila své poděkování za jeho profesionalitu, která mne zbavila nepříjemných ischiatických bolestí dlouhodobějšího rázu a současně vyzdvihnout jeho vnímavý přístup ke starším klientům. Je to dar, se kterým se člověk běžně nesetkává, neboť v našich zeměpisných šířkách se často nevyskytuje a tudíž je mnohdy opomíjen. Nejen pacientům, ale jistě i vašim klientům je vždy příjemné, když se k léčebným procesům naordinuje milý úsměv a plné pochopení jako synonymum laskavosti. Ještě jednou vřelý dík Mgr Jakubovi Kozlovi a vašemu Centru Rosetě za výběr kvalitního personálu. S úctou Květuše Křečková Více

Rostislavova 582/7, Praha Mapa

Nexusfyzio.cz

• „Pan Máca má skvělý a profesionální přístup. Opravdu oceňuji jeho odbornost a vstřícnost. Zároveň při rehabilitaci vede i příjemnou konverzaci. Více

Vodičkova 699/30, Praha Mapa

FyzioVšem - +420 792 765 866

Kolbenova, Praha Mapa

Poliklinika Kolbenova - +420 774 166 218

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• „Dceři doporučila Lékařka návštěvu fyzioterapeuta, bolívala ji kolena a kotníky z jednostranného pohybu při sportu. Vše probíhalo rychle a hladce, bylo vidět že s kolenama a kotníkama má bohaté zkušenosti. Dvouměsíční návštěvování fyzioterapie pomohlo a dcera nyní hraje bez bolestí. Pana fyzioterapeuta vřele doporučuji. Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Rehabilitace III. IK VFN

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Lovosická 40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek