Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorku jsem navštívila sama i se svými dětmi do deseti let a mohu vřele doporučit. Nejlepší oční lékař, u jakého jsem kdy byla. Velice vstřícný přístup jak k dospělým tak k dětem. Více

Praha, Praha Mapa

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

Oční klinika NeoVize - Praha

• „Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji Bc.Daniel Šimandl Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Zatím všechny mé návštěvy naprosto bez problémů. Paní doktorka milá a příjemná, nikam nespěchala a vyšetření vždy pohodové a bez problémů Sestra vždy také milá a příjemná. Mohu jen doporučit. Více

Osinalická 30/901, Praha Mapa

Oční ambulance

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Pan doktor mi dělal laserovou operaci očí. Výborný lékař profesionál s lidským přístupem. V dnešní době velmi vzácné. Mohu vřele doporučit. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „výborná, velmi mi pomohla,

Oční centrum Praha, a.s.

• „Nejlepsi detska ocni lekarka!Nase holcicka (15m) na vysetreni nespolupracovala a pani doktorka krasne tuto situaci zvladla a dokazala ji i tak rychle vysetrit.Pani doktorka je navic moc prijemna - stejne tak i jeji ostatni kolegove.Pani doktorku moc doporucuji a dekujeme za vse! Více

Třeboradická 1110/ 51, Praha Mapa

Engramma s.r.o.

• „Výborná lékařka .Chodím k ní už leta a nemohu si ji vynachvalit.Odbornice na vysoké úrovni.

V Hůrkách 1296/10, Praha Mapa

Oční klinika JL, s.r.o.

• „Musím dát "velmi dobrý", protože kategorie "skvělý", "výborný", tady není. Znám p. doktorku už z Refrakčního centra ve Střešovicích. Všichni jsou tam úžasní. Doporučuji. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „K paní doktorce mě poslala kamarádka, která je i s manželem v její dlouhodobé péči. Jsem kamarádce velmi vděčná, protože i já docházím do ordinace už několik let a vždy jsem se setkala s profesionálním a lidským přístupem paní doktorky a stejně tak i sestřičky. Navíc jim oběma nechybí humor! Moc jim za skvělou péči děkuji. Více

Cimburkova 31, Praha Mapa

• Oční lékař

1 názor

„Je až k neuvěření že tu není tisícovka děkovných dopisů. Ale snad postačí pohled na kliniku a na nekonečnou řadu pacientů pro které je pan asistent poslední nadějí. Mé mamince zachraňoval oko, o které ji prakticky připravil pan primář z očního odděleni Thomayerovy nemocnice a to při běžné operaci šedého zákalu. Řekl bych že nevděčná povinnost. Děkuji. M. Kříž Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Oční klinika

• „Skvělá lékařka, vstřícná, empatická, vážím si toho, že umí jednat s dětmi s autismem. Můj syn v ordinaci byl moc hodný, krásně spolupracoval, díky jejímu přístupu a i vlídnému přístupu zdravotní sestry. Více

Krakovská 7, Praha Mapa

Dětské oční centrum s.r.o.

• „Paní doktorka Tamara Bokotey je šikovná. Pečlivě vyšetří zrak. Když zjistí problém, vše vysvětlí. Když paní doktorka u pacienta stanovuje přesný počet dioptrií, nespěchá, sklíčka vymění klidně i několikrát za sebou. Má i organizační talent – provoz zvládá na jedničku i bez zdravotní sestry. Je to sympatická lékařka. Více

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.