Doporučení oční lékaři s Pojišťovna VZP, a.s. Praha

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorku jsem navštívila sama i se svými dětmi do deseti let a mohu vřele doporučit. Nejlepší oční lékař, u jakého jsem kdy byla. Velice vstřícný přístup jak k dospělým tak k dětem. Více

Praha, Praha Mapa

• „Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Přístup paní Doktorky byl famozni...Rozpravkovy (snad se neurazi ale je to tak)! Opravdu se k našemu 6.měsíčnímu miminku chovala pohádkově..přišli jsme do ordinace s podezrenim ječneho zrna a pani doktorka nás odbornou argumentaci uklidnila, ze se o nic takového nejedná. Také hned udělala našemu miminku testy očních reflexu, hravou formou se mu dukladne venovala. Úžasný přístup. Lidskost a odborbost v jednom. Za naší rodinu ji patří jedno velké děkujem! Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Ordinace specialisty - oční

• „Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji Bc.Daniel Šimandl Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní MUDr Pěkná je velmi příjemná a odborně fundovaná.Velmi milá a ochotná je i sestřička.Jsem ráda , že jsem se přihlásila k p. MUDr Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „výborná, velmi mi pomohla,

Oční centrum Praha, a.s.

• „Nejlepsi detska ocni lekarka!Nase holcicka (15m) na vysetreni nespolupracovala a pani doktorka krasne tuto situaci zvladla a dokazala ji i tak rychle vysetrit.Pani doktorka je navic moc prijemna - stejne tak i jeji ostatni kolegove.Pani doktorku moc doporucuji a dekujeme za vse! Více

Třeboradická 1110/ 51, Praha Mapa

Engramma s.r.o.