Oční onemocnění Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „U pana primáře jsem v lednu absolvovala laserovou operaci očí a stejně tak můj bratr asi před 2 roky. Oba můžeme jen doporučit! Velmi příjemný a profesionální přístup pana primáře, vše skvěle vysvětleno, navíc krásné prostředí refrakčního centra. Maximální spokojenost s výsledkem zákroku, mrzí mě jen, že jsem nešla už dříve. :) Více

Olivova 4, Praha Mapa

Refrakční Centrum Praha

Laserové korekce vad zraku

od 16 000 kč

• Oční lékař, Diagnostik, Chir… urg Více

„Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání. Více

K Nemocnici 2306, Kladno Mapa

Oculeus s.r.o.

• „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka velmi lidská, zájem o pacienta, vstřícná, ochotná. Podobně i sestřička. Krátká čekací doba. Příjemné prostředí. Více

Praha, Praha Mapa

• „K panu doktorovi chodím dlouhá léta i s dětmi a sklanim se před ním. Je úžasný člověk a profesionál. Všem mohu jen doporučit. Problémy se zrakem mám od dětství. Více

ČSA 1600, Hostivice Mapa

Odborný oční lékař

• „Hned po první návštěvě jsem měla dobrý pocit, že jsem se s kočičkou dostala do těch nejlepších rukou, co jsem mohla. Paní doktorka je velmi příjemná, všechno vysvětlí, poradí, "pacientům" se věnuje s láskou a ohleduplností. Na paní doktorce je vidět, že má ke svému povolání vztah a na čtyřnohých klientech jí záleží. V neposlední řadě je také průhlednost ošetření. Na účtu máte vypsané vše, jaké léky podala a v jakém množství. Jsem maximálně spokojena a vděčná, že nás paní doktorka ujala. Více

Koněvova 1964/210, Praha Mapa

Veterinární klinika ABC

• „souhlasím,je výborná. Vadí mi pouze plná čekárna -hlavně když je jednou týdně otevřeno do 19 hod.Škoda že se nelze objednat nebo tento den vyhradit pro pracující.Nemám čas se tam vždy probíjet přes všudypřítomné důchodce... Více

Pražská 35, Jílové u Prahy Mapa

MUDr. Jana Kopřivová - Oční ordinace pro dospělé

• Oční lékař, Chirurg

„Syn má strach z lékařů, ale přístup pana doktora a sestřičky úplně úžasný a syn i dcera i já k němu rádi chodíme a syn se na návštěvu vždy těší. Nejlepší lékař jakého znam Více

Zárubova 498/31, Mapa

Videre, s.r.o Oftamologie

• „Milý a ochotný doktor s lidským přístupem, který se mi věnoval a vše vysvětlil. Za toto mu velmi děkuji.

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji Bc.Daniel Šimandl Více

• „výborná, velmi mi pomohla,

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní MUDr Pěkná je velmi příjemná a odborně fundovaná.Velmi milá a ochotná je i sestřička.Jsem ráda , že jsem se přihlásila k p. MUDr Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• Oční lékař

„Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová Více

Zenklova 340/22, Praha Mapa

Art Clinic s.r.o. - Oční centrum