Oční centrum Praha, a.s.

(21 názorů)

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodob... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c

170 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec.

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.

Zákroky

 • Odstranění dioptrií laserem
 • Odstranění šedého zákalu
 • Odstranění druhotného šedého zákalu
 • Korekce presbyopie
 • Plastické operace víček
Více

Vyšetření

 • Refrakční vyšetření
 • Kataraktové vyšetření
 • Léčba onemocnění sítnice
 • Léčba zeleného zákalu
 • Všeobecná ambulance
 • OCT vyšetření
Více

Nemoci

 • Dioptrické vady
 • Šedý zákal (katarakta)
 • Zelený zákal (glaukom)
 • Presbyopie
 • Onemocnění sítnice
 • Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD)
Více

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Lékař: MUDr. Michal Janek Operace šedého zákalu

  Dobrý den.Byl jsem u Vás na operaci šedého zákalu obou očí.A to 13.12.2021a 20.12.2021 tak že je to už přes rok.A pořád na dálku,kterou jsem měl mít bez dioptrii mám s dioptriemi a ještě jsem si připlatil na čočky,že budu večer vidět lépe,ale opak je pravdou večer mám vše rozmazané což jsem předtím neměl a také mě oči pořád bolí,jako když v nich mám písek.Celkově vidim hůře než před operací. Tak že mám různé pochybnosti,než co čtu na internetu.

  R
  Lékař: doc. Jiří Pašta CSc., FEBO Operace šedého zákalu

  Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman

  I
  Lékař: doc. Jiří Pašta CSc., FEBO Operace šedého zákalu

  Pan docent dobře chápe psychologii pacientů a pomáhá jim projít, někdy náročnou a třeba tělesnými vadami komplikovanou, operací.

  J
  Lékař: MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

  V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Michaela Klementová korekce očních vad

  I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji.

  Š
  Lékař: MUDr. Michaela Klementová preventivní prohlídky

  Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Preventivní prohlídka proběhla naprosto bez problémů a byla mnohem důkladnější v porovnání s mými zkušenostmi z jiných ordinací. Maximální spokojenost, jednoznačně doporučuji!

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Michaela Klementová preventivní prohlídky

  Moc děkuji paní doktorce za přívětivý, empatický a profesionální přístup. Nadstandardní kvalita služeb! Ráda budu k paní doktorce chodit na preventivní prohlídky. Můžu jedině doporučit! Přeji paní doktorce hodně úspěchů :-)

  L
  Lékař: MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

  Děkuji primáři MUDr. Zugarovi i celému týmu oční kliniky za úspěšnou operaci šedého zákalu. Bylo vidět, že celý personál spolu perfektně spolupracuje a dobře zná svoji práci.

  V
  Lékař: MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

  Pan primář. MUDr. Zugar mi odstranil dne 19. 2. 2020 šedý zákal levého oka implantací nitrooční čočky TETRAFLEX HD. Operace dopadla výborně, na oko dobře vidím. Oceňuji vysokou odbornost a také přístup k pacientu. Klidný, rozvážný a uklidňující, ačkoli jsem se operace z počátku bál. Nemohu jinak, než jej doporučit ostatním potencionálním pacientům. Děkuji.

  V
  Lékař: doc. Jiří Pašta CSc., FEBO Operace šedého zákalu

  Dne 12. 2. 2020 mi byl odstraněn šedý zákal implantací umělé čočky TETRAFLEX HD u pravého oka panem Doc. MUDr. Jiřím Paštou CSc. FEBA. I když jsem se operace vcelku bál, pan docent navodil takovou atmosféru, že úzkost u mne odpadla. Operace dopadla výtečně. Na oko vidím dokonale. Panu docentu patří za jeho odbornost a přístup k pacientovi můj hluboký obdiv a poděkování, jakož i celému personálu OCP Praha, kde jsem se zákroku podrobil. S úctou V.B., Praha 5.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání