Oční lékařství

(22 názorů)

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodob... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.

Zákroky

• Šedý zákal (katarakta)
  • Zelený zákal (glaukom)
  • Presbyopie
  • Onemocnění sítnice
  • Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c

170 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

• Radan Zugar

• J

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

• Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Michaela Klementová

• F
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Preventivni prohlidka

U paní doktorky jsem podstoupil z preventivních důvodu standardní oční vyšetření, ovšem až s překvapivě nadstandardní péčí, přívětivostí a snahou. Byl jsem velice mile uvítán a nabyl jsem dojmu, že celé vyšetření proběhlo s vysokou mírou profesionality. Přesto jsem cítil, jak má paní doktorka zlaté srdce a chuť pomoci. S tím se člověk v běžné medicíně jen tak nesetkává.

• Andrea Janeková

• J
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Plně profesionální přístup postavený na znalostních základech a příjemném vystupováním s úsměvem - dokonalý lékař! :)

• Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Vyšetření před oční operaci pro odstranění brýlí

Paní doktorka je špičkový profesionál, rozumí věci a navíc dokáže poradit i nad rámec běžného vyšetření. I když jsem musel na vyšetření pár dní počkat, protože přednášela na nějakém kongresu v zahraničí, rozhodně jsem toho nelitoval.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Irena Kuželová

Oční Lékař, MUDr.

• výborná, velmi mi pomohla,

• Michal Janek

Oční Lékař, MUDr.

• Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji
      Bc.Daniel Šimandl

• K

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.

Oční lékařství

Telefon na objednání se na návštěvu

603 289 736