Oční centrum Praha, a.s.

(37 názorů)

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodob... Více

Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c

170 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.

Zákroky

• Šedý zákal (katarakta)
  • Zelený zákal (glaukom)
  • Presbyopie
  • Onemocnění sítnice
  • Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• Dana Černohubá

• I
      Umístění: TOP ESTHETICSlužby: suché podrážděné oči

Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala.

• Andrea Janeková

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

• K
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Lucie Frantlová

• P
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: vyšetření zraku

S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala.

• J
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Komplexne vysetrenie.

Z navstevy u pani doktorky mam vyborny pocit.Pani doktorka ma prijemny pristup.Urcite sa vratim a doporucujem. Celkovy pristup a vybavenie centra je super:)

• Michaela Klementová

• A
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: korekce očních vad

I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji.

• Š
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Preventivní prohlídka proběhla naprosto bez problémů a byla mnohem důkladnější v porovnání s mými zkušenostmi z jiných ordinací. Maximální spokojenost, jednoznačně doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Radan Zugar

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit.

• L
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Děkuji primáři MUDr. Zugarovi i celému týmu oční kliniky za úspěšnou operaci šedého zákalu. Bylo vidět, že celý personál spolu perfektně spolupracuje a dobře zná svoji práci.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Irena Kuželová

Oční Lékař, MUDr.

• výborná, velmi mi pomohla,

• Michal Janek

Oční Lékař, MUDr.

• Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji
      Bc.Daniel Šimandl

• K

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.

• Jiří Pašta CSc., FEBO

Oční Lékař, doc.

• I
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Pan docent dobře chápe psychologii pacientů a pomáhá jim projít, někdy náročnou a třeba tělesnými vadami komplikovanou, operací.

• V
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Dne 12. 2. 2020 mi byl odstraněn šedý zákal implantací umělé čočky TETRAFLEX HD u pravého oka panem Doc. MUDr. Jiřím Paštou CSc. FEBA. I když jsem se operace vcelku bál, pan docent navodil takovou atmosféru, že úzkost u mne odpadla. Operace dopadla výtečně. Na oko vidím dokonale. Panu docentu patří za jeho odbornost a přístup k pacientovi můj hluboký obdiv a poděkování, jakož i celému personálu OCP Praha, kde jsem se zákroku podrobil. S úctou V.B., Praha 5.