Oční centrum Praha, a.s.

(32 názorů)

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodob... Více

Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c

170 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.

Zákroky

• Šedý zákal (katarakta)
  • Zelený zákal (glaukom)
  • Presbyopie
  • Onemocnění sítnice
  • Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• Michaela Klementová

• F
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Preventivni prohlidka

U paní doktorky jsem podstoupil z preventivních důvodu standardní oční vyšetření, ovšem až s překvapivě nadstandardní péčí, přívětivostí a snahou. Byl jsem velice mile uvítán a nabyl jsem dojmu, že celé vyšetření proběhlo s vysokou mírou profesionality. Přesto jsem cítil, jak má paní doktorka zlaté srdce a chuť pomoci. S tím se člověk v běžné medicíně jen tak nesetkává.

• Dana Černohubá

• I
      Umístění: TOP ESTHETICSlužby: suché podrážděné oči

Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala.

• Andrea Janeková

• J
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

• K
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Lucie Frantlová

• P
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: vyšetření zraku

S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala.

• J
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Komplexne vysetrenie.

Z navstevy u pani doktorky mam vyborny pocit.Pani doktorka ma prijemny pristup.Urcite sa vratim a doporucujem. Celkovy pristup a vybavenie centra je super:)

• Radan Zugar

• L
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Děkuji primáři MUDr. Zugarovi i celému týmu oční kliniky za úspěšnou operaci šedého zákalu. Bylo vidět, že celý personál spolu perfektně spolupracuje a dobře zná svoji práci.

• V
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Pan primář. MUDr. Zugar mi odstranil dne 19. 2. 2020 šedý zákal levého oka implantací nitrooční čočky TETRAFLEX HD. Operace dopadla výborně, na oko dobře vidím. Oceňuji vysokou odbornost a také přístup k pacientu. Klidný, rozvážný a uklidňující, ačkoli jsem se operace z počátku bál. Nemohu jinak, než jej doporučit ostatním potencionálním pacientům. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Irena Kuželová

Oční Lékař, MUDr.

• výborná, velmi mi pomohla,

• Michal Janek

Oční Lékař, MUDr.

• Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji
      Bc.Daniel Šimandl

• K

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.

• Jiří Pašta CSc., FEBO

Oční Lékař, doc.

• V
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

Dne 12. 2. 2020 mi byl odstraněn šedý zákal implantací umělé čočky TETRAFLEX HD u pravého oka panem Doc. MUDr. Jiřím Paštou CSc. FEBA. I když jsem se operace vcelku bál, pan docent navodil takovou atmosféru, že úzkost u mne odpadla. Operace dopadla výtečně. Na oko vidím dokonale. Panu docentu patří za jeho odbornost a přístup k pacientovi můj hluboký obdiv a poděkování, jakož i celému personálu OCP Praha, kde jsem se zákroku podrobil. S úctou V.B., Praha 5.