Oční centrum Praha, a.s.

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékařství

(27 názorů)

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec. Dlouhodob... Více

• Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c

170 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.

Zákroky

• Šedý zákal (katarakta)
  • Zelený zákal (glaukom)
  • Presbyopie
  • Onemocnění sítnice
  • Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Michaela Klementová

• F
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Preventivni prohlidka

U paní doktorky jsem podstoupil z preventivních důvodu standardní oční vyšetření, ovšem až s překvapivě nadstandardní péčí, přívětivostí a snahou. Byl jsem velice mile uvítán a nabyl jsem dojmu, že celé vyšetření proběhlo s vysokou mírou profesionality. Přesto jsem cítil, jak má paní doktorka zlaté srdce a chuť pomoci. S tím se člověk v běžné medicíně jen tak nesetkává.

• Radan Zugar

• M
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
      Helena Pospíšilová

• J

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Andrea Janeková

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

• K
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Lucie Frantlová

• J
      Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Komplexne vysetrenie.

Z navstevy u pani doktorky mam vyborny pocit.Pani doktorka ma prijemny pristup.Urcite sa vratim a doporucujem. Celkovy pristup a vybavenie centra je super:)

• Irena Kuželová

Oční Lékař, MUDr.

• výborná, velmi mi pomohla,

• Michal Janek

Oční Lékař, MUDr.

• Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji
      Bc.Daniel Šimandl

• K

Byl jsem u pana doktora se šedým zákalem u obou očí. Jsem velmi spokojen a mohu jenom doporučit. Touto cestou ještě jednou děkuji.