Oční klinika JL, s.r.o.

(37 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Oční oddělení bylo založeno MUDr. Janem Leštákem, CSc. 1. března 1995 v nově otevřené poliklinice Lípa Centrum. Více

Oční klinika JL, s.r.o.

V Hůrkách 1296/10

158 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc., Vada zraku po úrazu

Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice .

O
    Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc., operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius

Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc.,

Velice masová klinika - doba objednání v řádech čtvrtletí. Po několika návštěvách v jednom roce mi bylo řečeno, abych se nechal raději přeměřit u optometristy (prodejce brýlí), protože na mě bude mít více času. Špatně odvedená práce, přehazování od doktorky k doktorce a ještě mě označili za hypochondra u tak subjektivního (ale důležitého) vyšetření, jakým je korekce zraku. Již nikdy.

Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc.,

Na klinice jsem byla několikrát. Měla jsem před časem období, kdy se mi často tvořila ječná zrna. Pokud jde o pana primáře Lešťáka, na kterého jsem měla 2x štěstí, vše probíhalo bez problémů. Než jsem se stihla začít bát, udělal "šmik-fik" a bylo po problému. Vše prováděl s takovou jistotou a navíc rychle, že jsem nepochybovala o tom, že jsem v dobrých rukou skutečného odborníka. A dokázal při tom i žertovat. Ne tak tomu ale bylo u jiné paní doktorky, jejíž jméno si už nepamatuji. Dlouho si mě připravovala, upevňovala snad nějaké svorky či co a cítila jsem, že se jí do toho moc nechce. Nakonec k zákroku stejně zavolala pana primáře. Na toho tedy opravdu nedám dopustit (tedy zatím :-) , Jen si myslím, že má špatnou ruku při výběru lékařů. Pro mě doktor obsypaný mnoha tituly, účastník x-kongresů na světě ještě neznamená, že je dobrý praktik. Jakoby mu právě ten čas strávený získáváním mnoha teoretických poznatků pak chyběl při každodenní práci v ordinaci a nemá takovou rutinu. Toť má zkušenost. Helena

Lékař: MUDr. Martina Růžičková

Absolutne nechapu mistni negativni "nazory". Ano pani doktorka nema cas na vykecavani se s pacienty a misto toho leci. Vysetrila me profesionalne, doporucila mi lek, kdyz budu citit alergicke problemy, rekla, ze mi nic podstatneho neni a poslala me domu. CO VIC SI PRAT. Moji babicce na rozdil od jinych lekaru velmi pomohla a stale pomaha. Doporucuji

Lékař: MUDr. Martina Růžičková

velmi neprofesionální, měním lékaře

O
    Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc.,

Příšerná klinika,nejhorší ze všech klinik v Praze.Objednáváte se na recepci,nikoli k lékaři a čekáte a čekáte,než si Vás vůbec někdo všimne a ani po 2 hodinách čekání Vás nikdo nepřijme.Našla jsem si jinou kliniku a jsem velmi spokojená.Doporučuji kliniku Lexum.

Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc.,

Byla jsem na operaci šedého zákalu na této klinice v dubnu a v květnu 2012. Operovala mě p. docentka Pitrová a i když jsem laik, myslím, že je naprostá špička v oboru, což mi potvrdili i oční lékaři u nás na obvodu, kteří říkali, že p. docentka je zárukou kvality. Co se týče pana primáře Lešťáka, není příliš komunikativní, ale všechny moje dotazy zodpověděl k mé spokojenosti, což bylo pro mne důležité. Je pravda, že objednací doby jsou delší, ale je třeba si uvědomit, pokud chceme docházet na kliniky vybavené moderními přístroji a do příjemného prostředí, musí mít klinika dost pacientů a na zařízení si vydělat, což asi v dnešní době nebude jednoduché. V příspěvcích si dále stěžujete na aroganci sester, já se s takovým přístupem nesetkala, naopak sestra na operačním sále nás uklidňovala a skutečně na mou psychiku působila velice dobře.

Ľ
    Lékař: MUDr. Ján Lešták CSc.,

Pacientům se věnuje na nejvyšší odborné úrovni

Lékař: MUDr. Libuše Bartošová

Výborná lékařka .Chodím k ní už leta a nemohu si ji vynachvalit.Odbornice na vysoké úrovni.