Oční klinika JL, s.r.o.

(24 názorů)
Zobrazit lékaře

Oční oddělení bylo založeno MUDr. Janem Leštákem, CSc. 1. března 1995 v nově otevřené poliklinice Lípa Centrum. Více

Oční klinika JL, s.r.o.

V Hůrkách 1296/10

158 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 29...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Libuše Bartošová

• J

Výborná lékařka .Chodím k ní už leta a nemohu si ji vynachvalit.Odbornice na vysoké úrovni.

• J

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martina Růžičková

• M

Absolutne nechapu mistni negativni "nazory". Ano pani doktorka nema cas na vykecavani se s pacienty a misto toho leci. Vysetrila me profesionalne, doporucila mi lek, kdyz budu citit alergicke problemy, rekla, ze mi nic podstatneho neni a poslala me domu. CO VIC SI PRAT. Moji babicce na rozdil od jinych lekaru velmi pomohla a stale pomaha. Doporucuji

• K

velmi neprofesionální, měním lékaře

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Ján Lešták CSc.,

• O
      Umístění: Oční klinika JL, s.r.o.Služby: operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius

• L

Velice masová klinika - doba objednání v řádech čtvrtletí. Po několika návštěvách v jednom roce mi bylo řečeno, abych se nechal raději přeměřit u optometristy (prodejce brýlí), protože na mě bude mít více času. Špatně odvedená práce, přehazování od doktorky k doktorce a ještě mě označili za hypochondra u tak subjektivního (ale důležitého) vyšetření, jakým je korekce zraku. Již nikdy.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře