Služby

O nás

Oční oddělení bylo založeno MUDr. Janem Leštákem, CSc. 1. března 1995 v nově otevřené poliklinice Lípa Centrum.

Oční klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10, Praha 158 00
Oční klinika JL, s.r.o. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Ján Lešták CSc., Jiný

Chodím sem 15 let. Provedli mi oční operace. Nic jsem neplatil. Má pojištovna je 201. Pravidelně chodím na kontroly pozadí z důvodu diabetes.
    Již jsem zde využil i jiná pracoviště neboť jinde byly lhůty daleko delší. (urologie, neurologie, magnetická rezonance)

MUDr. Libuše Bartošová Jiný

Paní doktorka mne léčí ještě z dob kdy pracovala ve fakultní nemocnici na Karláku. Je to nejenom vynikající odborník ve svém oboru, ale také velice hezká a příjemná žena.

MUDr. Ján Lešták CSc., Vada zraku po úrazu

Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice .

MUDr. Ján Lešták CSc., operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius