O nás

Oční oddělení bylo založeno MUDr. Janem Leštákem, CSc. 1. března 1995 v nově otevřené poliklinice Lípa Centrum.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Ján Lešták CSc., Jiný

Chodím sem 15 let. Provedli mi oční operace. Nic jsem neplatil. Má pojištovna je 201. Pravidelně chodím na kontroly pozadí z důvodu diabetes.
    Již jsem zde využil i jiná pracoviště neboť jinde byly lhůty daleko delší. (urologie, neurologie, magnetická rezonance)

MUDr. Libuše Bartošová Jiný

Paní doktorka mne léčí ještě z dob kdy pracovala ve fakultní nemocnici na Karláku. Je to nejenom vynikající odborník ve svém oboru, ale také velice hezká a příjemná žena.

MUDr. Ján Lešták CSc., Vada zraku po úrazu

Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice .

MUDr. Ján Lešták CSc., operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius

Kontakt

V Hůrkách 1296/10, Praha 158 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda