Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan Mudr.Hospodár mě dělal plastiku ACL na LK,koleno drželo super,ale 3a1/2 měsíce od operace po úderu do chodidla jsem měl s kolenem velké problémy,štěp na MRI byl sice v pořádku,ale mediální plika mi neumožňovala chodit do schodů ani ze schodů bez berlí. Pan doktor mi na mé problémy aplikoval injekci kortikoidů a dostal jsem 3xinjekce hyalubrix a dle pana doktora je koleno plně funkční.Že s kolenem vydržím stát cca 10min.,špatně chodím po schodech,v koleně stále nepříjemný pocit drhnutí. Jsem už 9m v pracovní neschopnosti a asi už nikdy nebudu pořádně chodit. To ale pana doktora absolutně už nezajímá. Pokud budete mít po operaci komplikace,tak nepočítejte s tím,že Vám pan doktor pomůže. Při poslední kontrole byl pan doktor dost nepříjemný,když jsem mu říkal,jaké mám s kolenem stále problémy a řekl,že můžu jít k jinému lékaři.Při dvou kontrolách jsem mu říkal,že mám velké bolesti i s druhým kolenem,ale ani se mi na to koleno nepodíval a stroze řekl,že musím zatnout zuby.Snaha pomoci pacientovi žádná,lidský přístup katastrofa.Je mi 46 let a 9m od operace sotva chodím,nemohu dělat skoro nic. Navíc mám na druhém koleni pravděpodobně prasklý meniskus z přetěžování nohy po operaci. Vzhledem k možným komplikacím po těžké operaci acl tohoto lékaře nedoporučuji, protože vůbec nemá snahu Vám pomoci od problémů. Více

MEDITERRA s.r.o.

• „Od puberty mě léčil s kyčlí, mohu mu být vděčná za to, že jsem několik let chodila velmi dobře. Negativní zkušenost mám jen jednu, když mě vyrazil z ordinace, protože jsem se bála nechat si lupnout injekci do kyčle. Ale pro mě od mládí zůstane panem Božským. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Fakultní nemocnice na Bulovce

• Ortoped, Chirurg

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• „Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji. Více

MEDITERRA s.r.o.

• „MUDr. Kapounek mi operoval obě kyčle a jedno koleno, naprostá spokojenost, je mi 82 let a chodím bez holí a bez bolestí. Doporučila jsem mnoha známým, kteří měli různé problémy a vždy vše vyřešeno k naprosté spokojenosti. Každý kritik by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli pro své tělo dělá to nejlepší a ne se jen spoléhat na to, že lékaři za něj vše dořeší. Ještě jednou mu velmi děkuji za odborně odvedenou práci. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi vždy pomohl s páteří a klouby. Jsem s ním moc spokojená. Vždy mi poradil a poslal na vyšetření. Nemohu mu nic vytýkat. Je dobře, že jsou tak dobří lékaři. Eva J. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „VELKÁ SPOKOJENOST, PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, DŮSLEDNOST, PEČLIVOST, OCHOTA PANA MUDR. ČEČELOVSKÉHO. MOC MI S PROBLÉMEM KOLENA, KRČNÍ PATEŘE, RAMENE POMOHL. OCENILA JSEM NÁVAZNOST NA ÚŽASNÉ REHABILITACE. MILÝ PŘÍSTUP I OD SESTŘIČEK. VÝBORNÁ ZPĚTNÁ VAZBA, POKUD SE NEDOVOLÁTE, OCEŇUJI PŘIPOMENUTÍ NÁVŠTĚVY U LÉKAŘE. ODE MNE VELKÁ SPOKOJENOST BEZ VÝTKY. VŠEM DĚKUJI. Více

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku

• „Odbornice na svém místě s velice citlivým, ochotným a lidským přístupem. Paní doktorka mě léčí s kolenem a jsem s léčbou velice spokojená. První lékař mě ihned seznámil s tím, že budu muset jít na operaci a paní doktorka mě s jasnými výsledky léčí bez operativní invazivní volby. Velice si toho cením a moc jí za to děkuji! Kéž by bylo takových doktorů více. Více

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Já si nemůžu na pana doktora stěžovat. mě vždycky pomohl, pro mě je kapacita mezi ortopedy, ví co dělá. Neřeším peníze, jde mi o zdraví, jinde jsou dražší. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Vážený pane doktore, dovolte mi touto cestou ještě jednou poděkovat za záchranu nohy po DN. Tenkrát jste čerstvě přišel do nemocnice Na Františku. Díky Vašemu umu a tvrdosti při rehabilitaci dodnes chodím. Přeji Vám jen to nejlepší jak v práci, tak v osobním životě. Jaromír Špánek Více

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice na Františku

• „Do mé operace jsem myslel že zázraky dělal jen Ježíš nazaretský. Jak hluboce jsem se mýlil protože jsem neznal pana doktora Macháčka. Jeho lidský a profesní přístup na úrovni kterou jsem ještě nezažil by měli přednášet na fakultě. Chtěl bych poděkovat panu doktorovi Macháčkovi tak i celému kolektivu CZ Clinic za to jak se o mě vzorně starali a za to jakou odvedli práci. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Opravdu odborník z oboru. Obě kolena mi operoval a nyní zase běhám za holkama jako za mlada :-) samozřejmě i sportuji, ale už s rozumem. Pan doktor je milý a upřímný člověk. Více

MEDITERRA s.r.o.

• „Tomuhle cestou bych chtěl panu doktorovi moc poděkovat zato že mě v roce 1996 operoval a zachránil mě od invalidního vozíku, měl jsem Perthesovu chorobu,díky jeho odbornosti mohu dneska žít plnohodnotný život, proto pane doktore moc děkuji. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Pan doktor je super kapacita ve svém oboru a hlavně moc příjemný člověk.Moc mu děkuji.Odoperoval mě výborně.Srovnal mi obě nohy,že nemám žádný problém.Vrátil mě do života,že i trochu sportuji.DÍKY Petr. Více

MEDITERRA s.r.o.

• „Pan doktor je opravdovým odborníkem. Měla jsem bolesti karpálního tunelu. Když jsem si na tuto bolest stěžovala v porodnici, tak na mne koukali, že si snad vymýšlím. Pan doktor Leška, když jsem za ním byla s s mým synem na kontrole kyčlí, věděl hned, o co se jedná a uklidnil mne, že až se mé hormony uklidní, měla by pomalu odeznít i ta nesnesitelná bolest ruky. Že je to sice vzácné, ale že se to ženám po porodu stává. Pan doktor mi napsal ještě ortézu. Prostě perfektní profesionální přístup. Jsem s ním nesmírně spokojená. Více

MEDITERRA s.r.o.

• „Vynikající lékař a operatér, dvakrát mi operoval kyčel, díky němu zase chodím a můžu žít bez bolesti. Vstřícný k pacientům a chápající, všem doporučuji, není třeba se ničeho bát,a jizvy jak od plastického chirurga. Moc děkuji ! Více

Nemocnice Na Homolce

• „Dobrý večer touto cestou bych moc ráda moc poděkovala a jsem moc vděčná panu doktorovi R.Dolejš který mě operoval levou kyčel. Který jsem měla nález na neobvyklým místě . Hodně jsem měla bolestivou chůzi atd.Vše vysvětlí ukáže na počítači a milý přístup ke Všemu .Je na pravém místě na ortopedii má zlaté ruce i srdce .Děkuji moc Vaše pacientka s pozdravem Králová B. Více

Budínova 2, Praha Mapa

nemocnice Na Bulovce

• „v roce 2012 jsem jsi při výkonu služby ( požár RD) přivodil úraz kolene...beyz berlí jsem neušel ani metr...operoval mě pan Mudr Robert Fabeš jeho výkon nemohu co by laik posoudit,ale následná se kterou se mi věnoval byla bezchybná, důkazem toho všeho je , že dnes chodim bez jakékoliv opory i když mi slibovali pravý opak, Chci tímto jenom říct...děkuji PANE doktore, díky Vám chodim ...Pepa Sobotka Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• „Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju! Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole, LDN