Doporučení ortopedové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková. Více

Pacovská 31, Praha Mapa

Orthotes, s.r.o.

• Ortoped, Ostatní

„Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10 Mapa

Ortopedie Jabloňová s.r.o.

• „S panem doktorem jsem nadmíru spokojen, je vždy velmi vstřícný a každý léčebný postup vysvětlí do detailů, aby tomu pacient - laik porozumněl. Je velmi pečlivý a lidský, není arogantní. Delší termíny jsou jen potvrzením toho, že je špičkový lékař a je o něj veliký zájem. Podle mého názoru je 30-korunový poplatek pouze symbolickou částkou ve srovnání s kvalitou péče, kterou pan doktor poskytuje. Zkušený odborník, doporučuji! Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.

• „MUDr. Milan Pastucha je opravdu PAN DOKTOR. Měla jsem před operací kolena a chtěla jsem znát názor od dalšího lékaře. Objednávací lhůty jsou dlouhé a má operace má proběhnout tento měsíc, proto jsem potřebovala termín co nejdříve. Pan doktor byl velmi ochotný, přišla jsem v podstatě bez objednání, čekárna byla plná a i přesto mě vzal. Je velmi empatický a milý, má velmi lidský přístup. Takhle úžasného doktora jsem ještě nepotkala. Více

Hviezdoslavova 509/25, Praha Mapa

Palas Athéna s.r.o.

• „Odbornice na svém místě s velice citlivým, ochotným a lidským přístupem. Paní doktorka mě léčí s kolenem a jsem s léčbou velice spokojená. První lékař mě ihned seznámil s tím, že budu muset jít na operaci a paní doktorka mě s jasnými výsledky léčí bez operativní invazivní volby. Velice si toho cením a moc jí za to děkuji! Kéž by bylo takových doktorů více. Více

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Pan doktor super, nemohu nic vytknout jak po stránce ambulantní, tak jako operatér. Stejně tak i pooperační péče. Ano pro některé, dosti svérázný a často suchý humor, který málokdo zkousne. Ale jako lékaři nemohu nic vytknout. Díky němu tep kyčle OK. Více

Makovského 1144/5, Praha Mapa

ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek

• „Po několika vyšetření ve státních nemocnicích, kdy mi bylo sděleno, že mi v podstatě nic není mi jako jediný velmi pomohl a odstranil bolesti zad, kterých jsem se nemohl zbavit 4 roky. Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

Barna Medical s.r.o.

• Vocelova 7, Praha Mapa

City Med

• „Pan doktor je super kapacita ve svém oboru a hlavně moc příjemný člověk.Moc mu děkuji.Odoperoval mě výborně.Srovnal mi obě nohy,že nemám žádný problém.Vrátil mě do života,že i trochu sportuji.DÍKY Petr. Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

KELTIA-MED s.r.o.

• „Pan doktor Luděk Žmolík je odborník na svém místě s velmi lidským přístupem k pacientům. Ve své ordinaci v Kartouzské mi vyšetřil koleno po úrazu,narozdíl od několika jiných lékařů určil správně diagnózu poškozeného předního vazu a vysvětlil problém. To vše velmi srozumitelně. Věnoval se mi více a pečlivěji než jsem zažila v privátní odinaci jiného ortopéda, kde jsem navíc musela zaplatit 800 Kč za vyšetření. Zde bylo vše v rámci VZP. Potom mě pan doktor operoval plastiku vazu v artroskopickém centru nemocnice Beroun v brzkém termínu. Vše dopadlo výborně, nyní již zase lyžuji. Moc děkuji. Vřele doporučuji. I.C. Více

Kartouzská 10/3274, Praha Mapa

Medifin - zdravotní s.r.o.

• „Velmicitlivý a spolehlivý lékař kéž by takových bylo více.dovede poradit a vše velmi dobře vysvětlit , takže od něho odchází pacijent uklidněn a spokojený. Více

Národní tř. 981/17, Praha Mapa

GRAND Clinic s.r.o.

• „Pan doktor mne převzal s indikací zlomeného malíčku srůstajícího v nesprávné poloze. Před operací mi krátce ale srozumitelné vysvětlil řešení a stejně tak mne přišel informovat, jak dopadlo. Stejně příjemný a profesionální přístup se opakoval při kontrolách, kdy jsem byl skvěle poučen o potřebné rehabilitaci. Vždy jsem cítil snahu vyřešit co nejlépe a zároveň efektivně. Více

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

• „Dobry odbornik, ochotny, vstricny. Vsechno vyslechne a vysvetli, nemate dojem, ze ho obtezujete jak se to casto stava u jinych lekaru. Ordinuje i v soukrome ordinaci, takze neni problem se hned obejdnat, zadne cekaci lhuty. Doporucuju! Více

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

• „diagnostika správná i na pohmat. nechal jsem si udělat magnetickou rezonanci, jelikož dle prohmatání mi bylo divné, že je hned určen problém. přesto se meniskus potvrdil. operace na špičkové úrovni. péče výborná. jen pan doktor není z těch komunikativních. ale nepřišel jsem si "pokecat" nýbrž požádat o pomoc. tudíž za mne v pořádku a mohu doporučit. Více

Černokostelecká 154, Říčany Mapa

ortopedie

• „Pan doktor Malkus mi operoval obě kýčle. Je mi 72 let a běhám jako mladice. Jeho přístup ke mne jako pacientce byl fantastický. Děkuju pane doktore Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce