Doporučení chirurgové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Naprostá spokojenost. Empatie a veliká snaha pomoci. Paní doktorka i sestřička jsou super. Přicházel jsem zoufalý, odcházel plný naděje. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• „S návštěvou u Paní zubařky Olgy jsem velice spokojen . Byl jsem zde po třetí a vždy se rád vracím .Mají čisté prostředí a profesionální přístup. Paní Olga je velice milá a je vidět , že je odborník ve svém oboru. Za mě perfektní volba zubaře v Praze. Jsem rád , ze mohu být její pacient . Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

• Chirurg, Zubař

„U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí Více

Klimentská 20, Praha Mapa

MALO CLINIC Prague

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• „Skvělý přístup i komunikace, všechny zákroky bez problémů, stehy by mne udržely i zavěšenou za hák :-D

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• „Profesionál, člověk na svém místě, odborník! S prací pana doktora jsme vždy spokojeni! Doporučujeme!

Karlovo nám 319/3, Praha Mapa

TH klinika, s.r.o.

• Chirurg, Proktolog

„MUDr. Koudu jsem vyhledal z důvodu akutního problému. Setřička i pan doktor byli velmi milí. Detailní vysvětlení vyšetření, anamenézy a následného zákroku. Vše bylo rychlé a bezbolestné. Mohu jen doporučit. Více

Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha Mapa

CHIMARE clinic s.r.o.

• „Pan doktor mi delal 3 zubní implantáty.S jeho prací jsem spokojená, ikdyž se 1 neujal,vůbec nebyl problem s reklamací a pan doktor udělal nápravu bez jakýchkoliv problémů.Super jednání.Vsechno vysvětlí i případné komlikace.Za sebe doporučuji. Více

Zelezna 14, Praha Mapa

Prague Dental Clinic

• „Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Děkuji panu doktorovi za záchranu života. Co někde zkazili on opravil. Asi nemám co více říct, moc děkuji. Jsem vám doživotně vděčná Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Paní doktorka mě laparoskopicky operovala a nejenže odvedla naprosto precizní a bezchybnou práci, ale zároveň byla nejmilejší osobou kterou jsem v nemocnici potkal. Před operací mi vše perfektně vysvětlila, po operaci mě přišla na pokoj navštívit ještě v den operace i den následující. Děkuji! (je za co) Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Velice ochotný a milý pan doktor. Pan doktor mne neváhal ošetřit i přesto, že se blížil konec ordinačních hodin. Mohu vřele doporučit! Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• „Přečetl jsem si různé zkušenosti pacientů na této webové stránce. Velmi mne překvapila některá špatná hodnocení pana doktora Jungwirta, proto jsem se rozhodl připojit hodnocení své. Některé, zde zveřejněné názory o nepříjemnosti či aroganci pana doktora absolutně vylučuji a jsem jimi pobouřen. Tento lékař je naopak velmi milý, ochotný, usměvavý, chápající a snažící se vám vždy co nejlépe pomoci. Byl jsem ve velmi svízelné situaci. Nepříjemný absces a velké bolesti. Nejen, že mě přijal bez objednání, ale ošetřil mě i po své pracovní době, s úsměvem a následným podrobným vysvětlením dalšího postupu léčby. Docházím do jeho ordinace pravidelně každý týden a vždy jsem velmi spokojen nejenom s péčí, ale i s jeho lidským přístupem k mým problémům. Také bych rád vyzdvihl chování a přístup jeho sestřiček k pacientům. Více

Luční 7a/2776, Praha Mapa

Sanatorium sv. Anny

• „V životě jsem nepotkala lepšího lékáře. Sympatický,ochotný,trpělivý,podpoří,vyslechne,vše krásně vysvětlí a má zlaté ruce.Moc moc DÍKY za jeho péči a provedenou operaci,je to PAN doktor a klobouk dolů,zbavil mě neuvěřitelné bolesti a vrátil mi chuť do života.Jsem neskutečně ráda že jsem pana doktora poznala,všude chválím a vřele doporučuji,a už se těším na další návštěvu.Jste skvělý lékař a člověk. DĚKUJI Díky také celému oddělení NCH. Operace 27.5.2021 Cíchová Eliška Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Perfektní přistup sestřičky i pana doktora. Jsou oba úžasní. Přišla jsem k nim pro nepřestávající bolesti břicha. Pan doktor mě důkladně vyšetřil a pak posílal po různých vyšetření. Všude byl výsledek negativní. Když už jsem začínala věřit, že jsem snad hypochondr, tak pan doktor ne. Následně se zjistilo chronické slepé střevo. MUDr. Novák je zatím nejlepší lékař kterého jsem v životě navštívila. Společně se sestřičkou jsou úžasný tandem. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Výborný,šikovný,schopný,příjemný,milý....vřele doporučuji!

Smetanovo náměstí 1358, Slaný Mapa

Chirurgická ordinace

• „Velmi dobry,profesionalni,lidsky pristup k pacientovi..............................DIKY

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice na Františku

• „nejheščí a nejlepší doktor jakeho znám:-))))

Úvalu 84, 150 06 Praha 5, Praha Mapa