Doporučení dermatologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Praha

• „Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• „Paní doktorka je velmi milá, empatická. Léčba, kterou doporučila, měla okamžitý efekt. Vše vysvětlila, upozornila na preventivní opatření, ujistila se, že je mi všechno jasné. Pokud bych potřebovala, mohu se znovu na ni kdykoliv obrátit. Děkuji MOC! Děkuji MOC. P. LACKOVÁ Více

Saskova 1961, Kladno Mapa

Kožní ambulance MUDr.Hana Pertlová

• „Mohu vřele doporučit, velmi profesionální přístup i erudice v oboru, je prostě skvělá. Jsem rád, že mám kde řešit své kožní problémy. Více

Zenklova 39/1545, Praha Mapa

FARMED s.r.o. - ordinace kožní a pohlavní

• „Pan doktor je milý, chodím k němu já i moje dcera, když jsem se objednal na odpoledne, nikdy jsem nečekal více jak 20 min. Jako laik si odbornost netroufám hodnotit, ale léčiva, která mi předepsal, zpravidla zabrala. Z kožních lékařů, které jsem osobně poznal, patří rozhodně mezi ty nejlepší. Má dcera má podobnou zkušenost a jsme spokojeni Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• „Vynikající lékařka, milá a vstřícná, vřelá svým přístupem, opravdu moc mi pomohla, také čekání v ordinaci nikdy nebylo příliš dlouhé (pravděpodobně to je věc náhody, kolik se sejde v danou dobu lidí). Rozhodně paní doktorku plně doporučuji. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• „Od ZŠ mám vždy na jaře a někdy na podzim vyrážku - která je někdy tak odporná a bolestivá, že mi je hůř, než kdybych měla chřipku.. Celé roky mi doktoři tvrdili nesmysly - nejdřív alergie na krém, pak "kožní chřipka", pak alergie na slunce.. až doktorka Divišová mi přesně řekla, co to je! :-) (Né že by mě tím potěšila, protože název je sice známý, ale nikdo prý neví, z čeho se to dělá a ani co na to působí...) Je milá a sypmatická! Jsem ráda, že jsem si našla super kožní doktorku! Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, všechny mé dotazy mi zodpověděla. Jako zdravotník jsem i uvítala odbornější komunikaci. Více

Československé armády 1600, Praha Mapa

• „Skvělá, milá doktorka. Nikoho lepšího jsem ještě ve zdravotnictví nepotkal. Kéž by takoví byli všichni!

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Pan doktor je profesionální a jde rovnou k věci. Návštěva v ordinaci byla velmi krátká, ale pan doktor ihned věděl a předepsal potřebné léky. Sestra byla velmi příjemná. Nemám co vytknout. Více

Horákova 2062, Praha Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „paní doktorka je velmi kvalifikovaná, je příjemná a milá

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• „Profesionální přístup s lidským přístupem a úžasně veselá a usměvavá paní doktorka. Se starostí o zdravý pacienta. Děkuji Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.