Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Spálená 78/12

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jakub VRANKA Jiný

Možná někomu přijde pan doktor strohý, no přeci si tam nechodíme povídat :) MUDr. Vranka je můj druhý praktik v dospělosti a jsem velice spokojena
    Pokud se necítím dobře, nebo mám problém, zkoumá všechny možné příčiny, pošle k odborníkům, napíše doporučení, bez reptání nebo divných dotazů. I pokud jde o žádost na doporučení třeba fyzioterapeutky, nemá potřebu názory druhých smést ze stolu, raději prověří, zda tam opravdu problém, na který poukázal jiný odborník, není. Což u předchozí praktičky neexistovalo. Přeci nebudeme obtěžovat ortopeda, protože nějaká neMUDr. fyzioterapeutka řekla... :D

Lékař: MUDr. Vlasta Berkovičová Jiný

K paní dokrorce jsem prisla po delsi době kvůli zhoršení chronických obtíží (tlak, štĺtná žláza.) Velice pozitivně hodnotím její klidný přístup, komunikaci a chuť problém řešit bez nutnosti soudit předchozí (ne)lecbu. Odeslala me na potrebna vysetreni a ke specialistům a zavolala mi s vysledky odberů krve, a o můj stav se nadále zajímá. Pokud máte chronické a vícečetné zdravotní potíže, doporučuji jako pečlivého praktika

Lékař: MUDr. Jakub VRANKA Jiný

Nejlepší doktor za mých dosavadních 52 let!
    Mám k němu absolutní důvěru svěřil jsem se bez study a ostychu i s velice intimním problémem..... Pan doktor vždy doporučí další vyšetření či sám nemoc popíše, poradí, napíše recept. Za mne velice příjemný člověk, kvalitní doktor Doporučuji všemi 10

Lékař: Lea Svobodová dentální hygiena

Nejlepší zubní hygiena jakou jsem zažil, vše bylo profi a za skvělou cenu! Dostal jsem také hodně rad na prevenci do budoucna. Přístup paní Svobodové byl profesionální a výsledek zubní hygieny byl opravdu skvělý a bylo vidět, že byla odvedená dobrá práce.

Lea Svobodová

Dobrý den,
    děkuji za milou zpětnou vazbu, těším se na Vaši další návštěvu. Krásný den přeji.

Lékař: Lea Svobodová dentální hygiena

Byla pokaždé velmi dochvilná, pracuje pečlivě a opatrně, takže to od ní nikdy nebolí. Vždycky všechno vysvětlí a dělá to velmi nenucenou a příjemnou formou. K takové hygienistce je radost chodit!

Lea Svobodová

Mockrát děkuji za zpětnou vazbu, těším se na Vaši příští návštěvu! S pozdravem Svobodová

Lékař: Věra Bartůňková Jiný

Navštěvuji paní doktorku již 10let. Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Velmi milá, empatická paní, která mě vždy pozorně vyslechne, pomůže, celková léčba a jednání na velmi vysoké úrovni. U mě má absolutní důvěru.

Lékař: MUDr. Marie Vankova Jiný

Paní doktorka mě ošetřovala jako záskok v době dovolené mé vlastní doktorky. Oceňuji její pečlivost při anamnéze a při vyšetření, v tom byla profesionál. Nedostatky cítím v oblasti komunikace, jako pacient jsem se necítila příliš dobře. Vadil mi lehce mocenský postoj, kdy mě doktorka oslovovala "dítě" (při přátelský konverzaci dobrý, ale nejsme přátelé a tady to příjemný fakt nebylo), vytýkala mi, že jsem nepřinesla moč, že jsem ráno nepila (nepila jsem právě kvůli svým střevním potížím, abych za ní do ordinace vůbec došla, což jsem se jí snažila vysvětlit a nevím, nakolik tomu bylo porozuměno, btw. sama trvala na tom, že mám do ordinace dojít, že telefonicky je to málo) atd. Také vznikly nějaké nesrovnalosti ohledně neschopenky, komunikace mezi námi zkrátka vázla. Neschopenku jsme si dovysvětlily v telefonátu, kde paní doktorka byla vcelku milá. Chyběly mi také jasnější informace o tom, jak budou vypadat jednotlivé kroky vyšetření a jaký je jejich účel, ale na to jsem se případně doptala, i když chvílemi mi to už bylo hloupé v tomto settingu. Obecně mi připadalo, že se ode mě očekává, že mám mít nějaký šestý smysl, díky kterému uhodnu, co se ode mě očekává nebo proč jsou věci jak jsou. Nemarodím často a k doktorům moc nechodím, z mého pohledu je potřeba, aby s tím profesionál uměl pracovat a komunikoval srozumitelně a s pochopením. Nicméně za intervenci jsem ráda, léčba mi pomohla. Komu nevadí mentorsky rodičovský přístup, proč ne... já se těším zpět na svou doktorku.

Lékař: MUDr. Anna Koleilatová Jiný

K paní doktorce jsem chodila od svých 15ti let a dokud jsem chodila jen jednou za rok na preventivní prohlídky, její náladovost jsem přežila. Někdy jsem ji zastihla v dobrém rozmaru, někdy se na mě rozkřikla, proč civím na její osobní věci (to když si po prohlídce dokončovala administrativu, zadívala jsem se na otevřenou krabičku plnou růžových firemních propisek a komentovala jsem, že jsou hezké), také jsem jí jednou řekla, že jsem si v pochvě nahmatala bouličku a paní doktorka mi odpověděla, že si tam nemám proč sahat a tím to pro ni bylo uzavřené.
    Ve chvíli, kdy jsem se začala snažit o dítě, jsem odešla, protože jsem se v těhotenství nechtěla potýkat s jejím přístupem.

Lékař: Vladislav Abel Jiný

Pan doktor je poměrně svérázný člověk, který se nebojí říct vám, že jste měli přijít už mnohem dřív, zatímco protočí panenky a svěsí hlavu do dlaní :-) Ale má pravdu! Nicméně charakter vyšetření se mi líbil. Velmi důkladný co se týče všech možných typů testů až po sestavení anamnézy. Přišlo mi, že (jako jeden z mála) hledá příčinu a nesnaží se vás poslat co nejrychleji pryč s hromadou receptů.

Lékař: Věra Bartůňková Jiný

Paní doktorka mi obrovsky pomohla. Chápu, že potíže jsou individuální a každý potřebuje něco jiného. Mně se díky léčbě změnila kvalita života o 180 stupňů. Paní doktorka ke mně byla vždy velice empatická, ale zároveň upřímná, čehož si velmi cením. Veškerá změna medikace probíhá velmi citlivě. Velice doporučuji.