Zobrazit lékaře

Spálená 78/12

110 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Marie Vankova

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• M

Příjemná paní doktorka. Pracuje velmi svědomitě se zájmem o pacienta. Doporučuji.

• Paní Dr.léčí velmi důsledně!

• Jarmila Zipserová

Chirurg, Fyzioterapeut, MUDr.

• P

Byl jsem u paní doktorky v lázních na pobytu a musím říct, že jsem byl nadmíru spokojen jak odborně, tak lidsky. Paní primářka mi pomohla od dlouholetých bolestí zad, se. kterými si doposud nevěděli rady. Zvažuji také metodu orthokein na moje bolavé koleno, protože jsem na ni slyšel samé pozitivní ohlasy. Snad mi to příští rok opět vyjde dostat se k ní do lázní.

• Olga Kobesová (Kliková)

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Velmi dobrá, pečlivá, doktorka na svém místě. Pacientům se věnuje, mám s ní dobré zkušenosti již řadu let.

• P

Příjemná a profesionální lékařka, chodím k ní už mnoho let. I když teď bydlím už poměrně daleko, nehodlám od ní odejít.

• Helena Tietzeová

Dermatolog, MUDr.

• Podle mě dermatoložka na baterky. Na ekzém mi automaticky předepsala kortikoidní mast - to by ještě asi bylo v pořádku. Když jsem ale po dvou týdnech přišel na kontrolu s tím, že to nepomáhá, řekla mi, že mám mazat dál a pokud se mi ekzém nespraví do dopotřebování tuby (což by při jeho rozsahu znamenalo minimálně dva měsíce užívání!), mám si prostě přijít nechat předepsat další dávku té samé masti. Nežádoucí účinky kortikoidů, zvlášť při dlouhodobém užívání, jsou myslím obecně známy, o to podivnější a nedůvěryhodnější mi celé vyšetření zpětně příjde.

• Amalie Kloučková

Internista, Plicní Lékař, MUDr.

• E

Velice příjemná a milá paní doktorka, profesionální a pečlivá, sestřička rovněž. Nikdy bych si nemyslela, že test plicní kapacity může být zábavný. :)

• Ivan Řehoř

Dermatolog, MUDr.

• V

Pan doktor je milý, chodím k němu já i moje dcera, když jsem se objednal na odpoledne, nikdy jsem nečekal více jak 20 min. Jako laik si odbornost netroufám hodnotit, ale léčiva, která mi předepsal, zpravidla zabrala. Z kožních lékařů, které jsem osobně poznal, patří rozhodně mezi ty nejlepší. Má dcera má podobnou zkušenost a jsme spokojeni

• J

S panem doktorem jsem neměla nikdy nejmenší problém. Bohužel dermatologie není věci rychlého řiznutí a hojení, jako je tomu např. u chirurgie. Léčení kožních problémů vyžaduje čas - každá kůže reaguje jinak, tudíž na každého možná jiná léčba... Profesionální a přesevším lidský přístup. Díky vlastní zkušenosti doporučuji! Jarošová Šárka

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Svatopluk Škoda

Fyzioterapeut,

• Jsem maximálně spokojená, pan doktor je skvělý odborník s lidským přístupem. Problémy s hybností ramene a lopatky se mnou zkonzultoval, poslal mě na vyšetření, která vyloučila jiné zdravotní problémy a pomohl mi i okamžitě odbornou masáží a mobilizací. Po 6 ti rehabilitacích, které mi následně pan doktor napsal se mi zdravotní problémy pod vedením zkušené paní doktorky Karochové vyřešily. Tímto jim oběma moc děkuji. Každému kdo má problémy s hybností jejich odbornou pomoc doporučuji.

Děkuji Janásová Irena

• Dana Michálková

Zubař, MUDr.

• U

Pohotovost jsem byla nucena navstivit ja i pritel ( v rozmezi 1 roku) a ani jednomu znas se tady nic hrozneho nestalo. Osetreni bylo rychle a vecne, ale to tak na pohotovosti je, neni to primarni pece. Na pozdrav obema odpovedeli. Priteli nakonec nic nedelali, coz jsme ocenili, odesel s poucenim a radami. Mne musela dr. vrtat zub bez umrtveni a docela se snazila a setrila me, delala to na etapy, abych mezitim mohla vydechnout. Jestli delali obliceje nevim, mela jsem starosti sama se sebou. Nicmene jak uz jsem psala, nic hrozneho se nam nestalo, oba jsme si za sve bolesti mohli sami, podcenili jsme vcasnou navstevu sveho zubare, takze jsme cekali na pohotovsti peknou sprchu, coz se nastesti nekonalo. Za ruku me sice pani dr nedrzela a slzu jsem si utrela sama, ale jako sedmihlava san mi rozhodne neprisla. Pusobi mozna prisneji, ale zase si umim predstavit co ji tam kolikrat leze za individua, tak uz je tim mozna taky trochu poznamenana. Zuby dost boli a mozna nektere negativni recenze jsou taky trochu ovlivneny emocemi s bolestmi spojenymi. Ale treba taky ne ;-). Za me- ja uz si radeji zuby budu resit bez odkladu, abych predesla zbytecnemu trapeni navic, ale kdybych tam jeste nekdy musela, tak klidne pujdu.

Dobrý večer,

11.1.2016 jsem navštívil pohotovost ve Spálené 12, neboť zánět ve dvou kanálkách mne přiváděl k šílenství a 9 zubních ordinací mne odmítnulo s tím, že už končí nebo ať se objednám. Což bylo pro Hippokratovu přísahu celkem solidní KO ve všech 9 bodech. Zubní pohotovost ve Spálené 12 s obsluhující Lékařkou MUDr. Satinskou byla má jediná šance. Je pravda, že jsem v čekárně čekal hodinu, neboť jsem nebyl jediný, kdo měl potíže, ale i tak byl ochota samotné sestřičky i MUDr.Satinské naprosto úžasná. Sestřička byla příjemná, zřetelná a jasně podala informace bez zbytečných oklik. MUDr.Satinská naprosto profesionální přístup spojený s příjemným úsměvem a klidem. Vysvětlila mi, co bude dělat, proč to bude dělat a před zákrokem se ptala zda si přeji anestezii,se kterou jsem souhlasil a která byla zajištěna injekci, kterou jsem vůbec necítil, zda mne to či ono bolí, atd. Domluva byla skvělá a já musím MUDr.Satinskou skutečně pochválit. Od bolesti mi pomohla, neboť přesně věděla kam sáhnout a o udělat. Osobně silně uvažuji o přestupu od mé současné zubařky k MUDr.Satinské. Mé doporučení je tedy na místě. Rozhodně nevěřte těm nasazeným štěnicím a konkurenčním hlupákům, kteří závidí její oblíbenost a profesionalitu a tak se snaží hanit její jméno. MUDr.Satinská je skvělá. !!! A pod to se klidně podepíšu.

S pozdravem a přáním hezkého večera

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Vladimíra Boleslavská

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Skvělý a profesionální přístup, ochota, perfektní komunikace k pacientovi. Rozhodně doporučuji, asi nejpříjemnější doktorka, kterou jsem potkal :)

• V

Naprosto vynikající a ochotná paní doktorka a při zákroku trpělivá. Doporučil jsem i kolegovi a také naprostá spokojenost. Všem doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Dagmar Vranová

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorku Vranovou jsem našla zde a dala jsem na hodnocení ostatních. Myslím si, že jsem neudělala chybu. Paní doktorka je profesionálka, umí poradit, když je potřeba, tak pošle k jinému specialistovi. Přehlásila jsem i přítele a rovněž je spokojen.
      Po dlouhém hledání a přecházení od jednoho k druhému je to snad lékařka, u které zůstanu, dokud bude ordinovat.

• Velmi dobrá lékařka, nic víc, nic míň. Jsem si ale vědom, že v nevděčném oboru praktického lékařství bych si její profesionality měl vážit, protože rozhodně nebývá pravidlem.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře