Zobrazit lékaře

Spálená 78/12

110 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marie Vankova Jiný

Paní doktorka mě ošetřovala jako záskok v době dovolené mé vlastní doktorky. Oceňuji její pečlivost při anamnéze a při vyšetření, v tom byla profesionál. Nedostatky cítím v oblasti komunikace, jako pacient jsem se necítila příliš dobře. Vadil mi lehce mocenský postoj, kdy mě doktorka oslovovala "dítě" (při přátelský konverzaci dobrý, ale nejsme přátelé a tady to příjemný fakt nebylo), vytýkala mi, že jsem nepřinesla moč, že jsem ráno nepila (nepila jsem právě kvůli svým střevním potížím, abych za ní do ordinace vůbec došla, což jsem se jí snažila vysvětlit a nevím, nakolik tomu bylo porozuměno, btw. sama trvala na tom, že mám do ordinace dojít, že telefonicky je to málo) atd. Také vznikly nějaké nesrovnalosti ohledně neschopenky, komunikace mezi námi zkrátka vázla. Neschopenku jsme si dovysvětlily v telefonátu, kde paní doktorka byla vcelku milá. Chyběly mi také jasnější informace o tom, jak budou vypadat jednotlivé kroky vyšetření a jaký je jejich účel, ale na to jsem se případně doptala, i když chvílemi mi to už bylo hloupé v tomto settingu. Obecně mi připadalo, že se ode mě očekává, že mám mít nějaký šestý smysl, díky kterému uhodnu, co se ode mě očekává nebo proč jsou věci jak jsou. Nemarodím často a k doktorům moc nechodím, z mého pohledu je potřeba, aby s tím profesionál uměl pracovat a komunikoval srozumitelně a s pochopením. Nicméně za intervenci jsem ráda, léčba mi pomohla. Komu nevadí mentorsky rodičovský přístup, proč ne... já se těším zpět na svou doktorku.

Lékař: MUDr. Anna Koleilatová Jiný

K paní doktorce jsem chodila od svých 15ti let a dokud jsem chodila jen jednou za rok na preventivní prohlídky, její náladovost jsem přežila. Někdy jsem ji zastihla v dobrém rozmaru, někdy se na mě rozkřikla, proč civím na její osobní věci (to když si po prohlídce dokončovala administrativu, zadívala jsem se na otevřenou krabičku plnou růžových firemních propisek a komentovala jsem, že jsou hezké), také jsem jí jednou řekla, že jsem si v pochvě nahmatala bouličku a paní doktorka mi odpověděla, že si tam nemám proč sahat a tím to pro ni bylo uzavřené.
    Ve chvíli, kdy jsem se začala snažit o dítě, jsem odešla, protože jsem se v těhotenství nechtěla potýkat s jejím přístupem.

Lékař: Vladislav Abel Jiný

Pan doktor je poměrně svérázný člověk, který se nebojí říct vám, že jste měli přijít už mnohem dřív, zatímco protočí panenky a svěsí hlavu do dlaní :-) Ale má pravdu! Nicméně charakter vyšetření se mi líbil. Velmi důkladný co se týče všech možných typů testů až po sestavení anamnézy. Přišlo mi, že (jako jeden z mála) hledá příčinu a nesnaží se vás poslat co nejrychleji pryč s hromadou receptů.

Lékař: Věra Bartůňková Jiný

Paní doktorka mi obrovsky pomohla. Chápu, že potíže jsou individuální a každý potřebuje něco jiného. Mně se díky léčbě změnila kvalita života o 180 stupňů. Paní doktorka ke mně byla vždy velice empatická, ale zároveň upřímná, čehož si velmi cením. Veškerá změna medikace probíhá velmi citlivě. Velice doporučuji.

Lékař: Věra Bartůňková

Paní doktorka mi byla doporučena praktickou lékařkou. Velmi mi pomohla když jsem zažívala v práci extrémní stres, vyhoření a do toho jsem měla problém s otěhotněním. Velmi si vážím jejího lidského přístupu. Díky paní doktorce se mi psychicky ulevilo, změnila jsem práci a nyní se těším z mého těhotenství. Mockrát děkuji.

Lékař: Věra Bartůňková

Paní doktorku jsem vyhledala díky doporučení mé známé, která na poliklinice ve Spálené pracuje - potřebovala jsem akutní pomoc a paní doktorka mě vzala téměř okamžitě. Nasadila mi léky, které jsem už před x lety brala, vše tedy bylo v pořádku, ale věděla jsem, že u antidepresiv nechci zůstat a chci je po čase vysadit ( jsem spíše pro přírodní léčbu, pokud je to možné. Vyhledala jsem si velmi zkušenou léčitelku, která se zabývá čínskou medicínou, věděla vše o mé léčbě na psychiatrii a nechala mi udělat na míru bylinky, kterým já věřím mnohem více než lékům. Na návštěvě u paní doktorky jsem jí řekla, že jsem tuhle paní vyhledala, protože se chci léčit jinou cestou, která samozřejmě musí nějak spolupracovat s touhle a že bych brzy ráda antidepresiva vysadila. Paní doktorka začala být velmi arogantní, vysmívala se tomu, co jsem jí řekla a odmítla se mnou nadále spolupracovat. Místo tohoto, aby pochopila mé potřeby a snažila se najít nějaké společné řešení, začala paní léčitelku urážet, že bůh ví odkud přišla a podobně. Ukončila to tím, že se mnou ukončuje spolupráci a musím jí podepsat o tom papír. Myslím, že tahle pani doktorka může být ráda, že jsem celkem normální a nešla jsem se pak třeba zabít. Nepřipadá mi normální aby s vámi ukončil spolupráci lékař, díky jehož předpisům se cítíte dobře.

F
    Lékař: MUDr. Vlasta Berkovičová Akutni faryngitida

U pani doktorky jsem byl za dva roky dvakrát na pohotovosti. Vždy jsem měl teploty minimálne tři dny, nesnesitelnou bolest v hrdle, a bolest hlavy. Pani doktorka mi dvakrát řekla že si mám dát paralen a jíst citrusové plody. Řekla, že mandle vypadají být v pořádku, až já jsem ji musel upozornit že mandle nemám. Hned od pani doktorky jsem vždy šel na ORL pohotovost, kde mi okamžite po vyšetření hrdla nasadili na silný zánět lymfatického tkaniva na jizvách po mandlích antibiotika. Doktorka kromě jiného počas psaní zprávy úplně zapomněla na moje odpovedi a napsala zprávu podle sebe. 1000krát se mě ptala na jednu vec a i tak jí v konečném důsledku zapsala jinak. Už nikdy víc. Kdybych nešel jinam asi bych skončil v nemocnici. Je mi líto hlavně těch, kterí museli po neposkytnutí adekvátne léčby zbytečne trpět.

Lékař: MUDr. Anna Koleilatová

Můj gynekolog odešel do penze a já byla automaticky přiřazena k paní doktorce Koleilatové. Ve III.trimestru těhotenství kontrola u ní spočívala v ko moči, tlaku a pak že mne odešle do porodnice, kde jsem se registrovala. Ve 31tt. Na mou odpověď, že tam přijímají až od 36tt, mi odpověděla: "to je za měsíc-akorát, to vydržíte!" :-( A protože jsem od 7měsíce na neschopence vedené u mé obvodní lékařky a nemám nárok na mateřskou - 6týdnů před porodem, žádala jsem o převzetí neschopenky do její péče. To jak se paní doktorka zachovala-mě šokovalo! "Já Vám neschopenku psát nebudu! Z mých daní takovým jako Vy, nic platit nebudu!" Na mou otázku, zda mám 6týdnů před porodem tedy zpět nastoupit do práce mi odpověděla: "zařiďte si to jak chcete, to není můj problém." No, měla jsem slzy na krajíčku. Takže za mě pani doktorku Koleilatovou NEDOPORUČUJI !!! Jak už tu někdo psal, tato MuDr. by měla skončit a jít do důchodu!

Lékař: Iva Žáková

Paní doktorka je velmi milá, přátelská a ochotná, chodila jsem k ní ráda. Bohužel se její dlouhodobá péče neukázala jako prospěšná - po 12 letech pravidelných návštěv u ní (tj. co půl roku návštěva) jsem přešla k novému zubaři a ten mi objevil 10 kazů, problémy s korunkami, dásněmi atd., velmi se divil, že paní zubařka si těchto věcí nevšimla, nebo je neřešila.

Lékař: MUDr. Jakub VRANKA

K panu doktorovi, coby ošetřujícímu lékaři chodím rád. S názory ostatních se z části musím ztotožnit - pan doktor nemluví více, než je třeba. Což skutečně někdy může působit trochu nepříjemně, na druhou stranu to jako pacient oceňuji. Podle mě je zbytečné, neřku-li kontraproduktivní pacienta zbytečně zahltit informacemi, které buď zapomene, nebo poplete. Vyjádření pana doktora je vždy stručné, jasné a srozumitelné. Problémy nebagatelizuje ani není dramatický, v případě podezření na nějaký problém mi vždy vydal žádanku k jinému specialistovi. Rozhodně nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl.

Jan Kozinski