Sanatorium sv. Anny

(70 názorů)
Zobrazit lékaře

Každý pacient je pro nás váženým klientem. Více

Sanatorium sv. Anny

Luční 7a/2776

13000, Praha, hl. město Praha

Každý pacient je pro nás váženým klientem.

Nejbližší zařízení

• Petra Matějková

Gastroenterolog, MUDr.

• Umístění: Sanatorium sv. Anny

Pí doktorka mne velmi zklamala. Úmyslně jsem vyhledala soukromé sanatorium, aby mi byl poskytnut lepší přístup a lepší péče, ale bohužel. K pí doktorce jsem byla objednaná na konzultaci a když jsem chtěla vědět logicky, co mi tedy je, co pro sebe mohu dělat a co to pro mne prostě znamená, byla otrávená a bylo vidět, že ji mé dotazy otravují. Očekávala bych od soukromé péče opravdu více.

• Zuzana Pospíšilová

Chirurg, MUDr.

• P
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Barronova ligace

Skvělá paní doktorka. Vše vysvětlí a zákroky provádí rychle a těměř bezbolestně. Navštěvuji ji kvůli hemeroidům po porodech a moc mi pomohla. Zbavila mne strachu z tohoto typu vyšetření. Moc ji doporučuji.

• P

Úžasná lékařka i člověk, šikovná, příjemná, Vzala mě s akutním problémem hned i když neměla zrovna nejvolněji, Byla rychlá, zákrok proběhl bezbolestně ani jsem o tom nevěděla. Všichni v zařízení Sv.Anny jsou opravdoví profesionálové a tak bych si představovala, že by mělo zdravotnictví vypadat. Její pravá ruka zdravotní bratr byl moc milý. Na člověka v jejich péči nedýchá totalitní zdravotnictví kdy se zařvalo: "Další" a my se klepali už týden před návštěvou. Hluboce před paní doktorkou a jejím "bratříčkem" smekám a díky jim!!!!!!

• Jiří Jungwirth

Chirurg, MUDr.

• H
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Operace hemoroidů

Ani nevím kde začít, ale pokusím se to zestručnit. S tak vysoce arogantním, urážlivým jednáním Dr. Jungwirtha jsem se ještě nesetkala.Začalo to čekáním víc jak 2,5 hodiny od doby objednání (to se může stát, povahy vyšetření jsou různá), horší bylo 10ti minutové čekání již bez oblečení na gyn. stole. V takto nedůstojné poloze jsem čekala až Dr.Jungwirth dopíše něco do počítače a sestra zatím poklízela kolem. Doktor vůbec nepozdravil ani na můj pozdrav a zeptal se sestry ,,co to tu máme"? po vyšetření, při kterém jsem se mimo jiné dozvěděla, že se dnes ještě nebyl ,,vymočit ", jsem byla poslána do jeho kanceláře. Zde jsem ztrávila čekáním celou hodinu a zaplať pán bůh za mladého asistenta který si se mnou povídal a tím mi krátil čas. Následný hovor s Dr.Jungwirthem byl neuvěřitelně hektický s neustálým přerušováním sester, telefonů a odbíhání doktora, takže při tomto chaosu, kdy mi zdělil že operace je nutná a kolik bude stát, se na mě nesoustředil, ani 5 minut v kuse, z čehož jsem měla velmi nepříjemný pocit neprofesionality. Neustále (v každé větě) mě upozorňoval, že operace bude velmi bolestivá a běžné léky na ní nezabírají. Řekla jsem mu, že vím jak strašně to bolí, když se mi to tak dvakrát do roka přihodí. Na to mě Dr. zdělil, že slova ,,strašná bolest bude mít pro mě po této operaci jiný rozměr " I tak jsem to doposud brala v pohodě, neboď jsem se domnívala, že je odborník a jaký je charakter není v tomto směru podstatné. Navíc jsem si myslela, že je zkrátka férový a nechce nic přikrášlovat. Ještě mi zdělil, že první týden po operaci mi budou dávat morfium, další týden ,,koktejl léků" a pak už to bude na zmíněných lécích z lékárny.Odešla jsem se smlouvou na operaci, termínem a výpisem pro obvodní doktorku jaká všechna předoperační vyšetření musím podstoupit a s podivným pocitem.
      Vyběhala jsem si všechna vyšetření (a nebylo jich málo) což jako pracující nebylo úplně lehké, vyřídila jsem v práci kdo za mě bude celý měsíc zaskakovat, vyřídila kdo se postará o syna a přijela týden před operací odevzdat do sanatoria všechna vyšetření a ještě promluvit s Dr.Jungwirthem. To co následovalo po té, co jsem se zeptala, zda by byl problém kdyby mi dali kanylu do hřbetu ruky a ne do středu, protože mám od dětství fobii a omdlívám, jsem nečekala a byla v šoku. Doktor se rozčílil a velmi agresivně mi zdělil, že mi sestra předá veškerou dokumentaci a půjdu se odoperovat někam jinam, protože on mě operovat nebude, protože vidí, že bych nezvládla jednodenní chirurgii. Pod stresem z celé situace a stresem na přípravu operace (která taky může dopadnout porušením svěrače a doživotními plenami) jsem tu hrubost z jeho strany nevydržela a rozbrečela se a prosila ho, ať mi tohle nedělá, že jsem si vybrala jeho na doporučení a že nechci jít někam kde mě může operovat třeba čerstvý absolvent a budu jak pokusný králík. Že toto je dost choulostivá operace, navíc že přece není problém mi dát kanylu do hřbetu ruky a ne doprostřed, že se to běžně dělá. On na mě houkal ať mu tam nespílám, že mi jasně řekl, že mě operovat nebude, že on si naštěstí může rozhodnout koho bude a koho ne a že mi to říká jíž po třetí, že nejsem schopná zvládnout jednodenní chirurgii. Nechápala jsem stále o čem to mluví a chtěla jsem vysvětlení, načež mi zdělil, že jeden den je operace a druhý den se jde domů. Já se ho ptala kdy mi tedy chtěl podávat to morfium týden, když asi domů by mi ho těžko dal. Načež se rozčílil ještě víc (zahnala jsem ho do kouta) a zařval na mě, že tohle řešit nebudeme, že mi po čtvrté říká, že mě operovat nebude a z místnosti odešel. Tohoto celého incidentu byla přítomna postarší sestra, která mi po té předala dokumentaci, řekla že to nijak neovlivní, evidentně jí celé chování Dr.Jungwirtha nebylo příjemné a s podáním ruky se se mnou rozloučila. Celý den jsem z roho byla v šoku, ale po racionálním zhodnocení celé záležitosti jsem dospěla k názoru, že aspoň diky předoperačním vyšetřením vím, že jsem v pořádku, hemeroidy si ještě pár let nechám než se zase odvážím svěřit jinému doktorovi a že mě asi osud ochránil od nezdaru tohoto jak jsem se pak až zpětně dočetla samozvaného primáře na vlastní klinice který začínal jako saniťák, pak asistent pak druhý pomocný lékař, pak někde přednášel a vlastní chirurgii dělá bůh ví jak dlouho a ani neudělal dizertačku. Pro mě arogantní a zlý člověk , co se zalekl a udělal ze svého problému můj.
      Sanatorium Sv. Anny má milý personál až na tohoto pána.

• H
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: střevní problémy

Dobrý den, před 16ti lety jsem byla u Mudr. Jungwirta na operaci fisury a hemeroidů. Operace dopadla dobře a zacházení před operací, během výkonu , kdy jsem byla umrtvena od pasu dolů, tudíž při vědomí (dostala jsem sluchátka s příjemnou hudbou) a po operaci bylo úžasné. Sestřičky, lékaři a pan doktor Jungwirt prostě perfektní. Po propuštění jsem dostala od pana primáře číslo na mobil, že mohu volat ve dne v noci kdyby něco. Od té doby docházím pravidelně k paní doktorce Jungwirtové na kolonoskopie. Od loňského roku jsme byla několikrát na urgentním příjmu po nemocnicích kvůli neprůchodnosti střev, která se vždy po lécích upravila, avšak dále tomuto problému nikdo nevěnoval pozornost až nyní opět pan primář Jungwirt nezklamal. Nyní jsem vyslána na drahé vyšetření díky jemu a věřím, že po té přijde na to na co jiní nepřišli. To, že je dlouhá čekací doba by měl každý pochopit, neboť nikdo z nás neví kdy budeme potřebovat nečekanou pomoc. Děkuji za vše celému personálu Novotná Hana

Podívejte se na všechny názory (46) na lékaře

• jiří Jungwirth

Gastroenterolog, Prim. MUDr.

• Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: vyšetření žaludku

Vyšetření na gastroskopii jsem absolvoval dvakrát u MUDr. Jiřího Jungwirtha a byl jsem velmi spokojen. Chtěl bych především poděkovat panu doktorovi za jeho profesionální a především lidský přístup. Děkuji, také za všechno co pro mne udělal nad rámec svých povinností. Přeji panu doktorovi a jeho kolektivu hodně spokojených pacientů.
      Vít Podhora

• A
      Umístění: Sanatorium sv. Anny

S návštěvou sanatoria jsem byl nadmíru spokojen. Příjemné prostředí a vstřícný personál. Velmi profesionální přístup MUDr. Jiří Jungwirtha, který skvěle odvedl svou práci. Tímto chci poděkovat panu doktorovi a celému personálu. Sanatorium mohu jedině doporučit.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Anna Jungwirthová

Gastroenterolog, Internista, Prim. MUDr.

• Umístění: Sanatorium sv. Anny

Dobrý den. V tomto sanatoriu jsem si prošel třemi operacemi v rozmezí jednoho roku. Nepočítám vyšetření před a následné kontroly po každé operaci. Musím konstatovat, že jsem se nikdy nikde nesetkal s tak profesionálním a lidským přístupem k pacientovi v tom nejlepším slova smyslu. Pan primář a jeho kolektiv lékařů jsou opravdu odborníci na svém místě. Ano i já jsem se setkal s čekáním na to až na mě přijde řada. Moc dobře vím že to není z nějakého rozmaru lékařů a sester, ale prostě proto, že PRACUJÍ. Celému kolektivu sanatoria děkuji a přeji mnoho úspěchů.

• L
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: gastroenterologicke vyšetření

Objednán na 15:00 příchod ve 14:30 na řadě v 17:17 od rana bez jidla a vody a ješte vam to o 2 hodiny protáhnou když se jdete zeptat po hodině kdy půjdete na řadu pohotově vytáhnou sesitek o tom aby jste byl solidární atd... A že si máte stěžovat doktorovi. Se zdravotní péčí problém není, ale tohle čekání pro žíznící pacienty je systémový propadák.

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře