Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Každý pacient je pro nás váženým klientem.

Adresa

Sanatorium sv. Anny
Luční 7a/2776, Praha 13000
Sanatorium sv. Anny logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (39)

Obecné skóre

  K
  MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Poučení pro příště kouknout se na reference na těchto stránkách, vidím až teď podobné zkušenosti jiných lidí se zlou arogantní komunikaci tohoto doktora, který bohužel poškozuje celý ústav Sv. Anny, kde aktuálně působí.
  Má osobní zkušenost je drzá a arogantní komunikace doktora při zrušení termínu v den zákroků pro změnu mého zdravotního stavu. Pan doktor separátně zavolal, aby mi vynadal, nepustil mě vůbec ke slovu a odmítnul další mé ošetření.
  Pro mně asi nejlepší výsledek a děkuji asi mým ochranným andělům tam nahoře, že se mi nedostal tento lékař do mého života. Příště budu obezřetně vybírat pro tento zákrok i přes nastavenou preferenci mého odesílajícího zdravotního střediska, kterému jsme samozřejmě taky ohlásila tento nevhodný styl komunikace. Takhle se v žádném případě nevyřizují zrušení zákroku ze strany pacienta v den zákroku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Š
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. Anna Jungwirthová Jiný

  Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo! Je to skvělý odborník s laskavým srdcem. Byla jsem u ní několikrát, z toho 2x na velmi nepříjemném vyšetření, které jsem zvládla bez jakékoliv analgezie jen díky ní. Je neskutečně milá, lidská a empatická, všechno dopodrobna vysvětlí a ještě je vysoce erudovaná ve svém oboru. Kéž by bylo takových lékařů víc, ale je jich jako šafránu.
  Ano, vždycky se tam čeká, to je dáno i charakterem pracoviště, kde asi nelze vše na minutu naplánovat. ale mně to nevadí. Na paní primářku si ráda počkám. Sestřičky i personál na recepci taky super, takže jí si nemůžu stěžovat na nic.

  A
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. Anna Jungwirthová Jiný

  Paní doktorka Jungwirthová má úžasný přístup k pacientům. Stejné vyšetření jsem podstupovala i v jiných zařízeních. U paní doktorky Jungwirthové se pacient cítí důstojně, paní doktorka se snaží zajistit nejvyšší možný komfort před, při i po vyšetření. Srozumitelně vysvětlí, co při vyšetření dělala a proč. Jak o sebe má pacient dále pečovat. Kéž by to tak vyučovali na lékařské fakultě.

  V
  MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Zklamání. Samozvaný primář již rozdělené kliniky u Sv. Anny má za sebou v některých ohledech jistě zářnou kariéru, jeho zásluhy stran transnasální endoskopie a řada úspěšných operací budiž mu uznány. Ovšem Co se týká nynějšího stavu a chování, zde už je potřeba se lehce (nebo spíše silně) pozastavit. Jungwirth má o sobě velmi vysoké mínění a podle toho se chová. Nicméně pokud by bylo lékařsky vše v pořádku, dalo by se mu to odpustit. Nicméně má zkušenost taková není. Trpím refluxní chorobou jícnu a mám tuto diagnózu potvrzenou jinými lékaři. Jungwirth mi každopádně tuto diagnózu v podstatě popřel. Jiné lékaře tvrdě kritizoval a choval se hrubě. Strašil operací řečmi ve smyslu “pokud na ni půjdete, bude vám protržen jícen” a podobně. Zvláštní vzhledem k tomu, že na samotných stránkách sanatoria u sv. Anny se píše, že se jedná o běžný zákrok. Proč to tedy píší, když dle Jungwirtha dochází k protržení jícnu? Proč rovnou tedy pacienty neposílá jinam, když on sám protrhává lidem jícny?

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Ověřený profil
  Prim. MUDr. jiří Jungwirth Jiný

  Děkuji panu doktorovi za jeho lidský přístup výrazně nad rámec standardních povinnosti. Vše mi detailně vysvětlil a byl kdykoliv k dispozici pro další konzultace. Pana primáře mohu jenom doporučit

  V
  MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  6 let jsem měl po ránu silné záchvaty kašle. Lékařka na plicním odd. na mně zkoušela různé léky vč.kortikoidů, ale nic nepomáhalo. Až po vyšetření u p-MUDr.Jumgwitha se zjistilo, že příčinou byl silný reflux. V jeho sanatoriu mně laparoskopicky operoval p.doktor. Od této doby mám naprostý klid a vše je v pořádku. Mudr.Jungwirth je velmi obětavý, vstřícný a velice šikovný lékař, který má mojí důvěru. Pane doktore, děkuji

  M
  MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Za mě musím říct, že mi pan doktor hodně pomohl. Poprvé jsem u něj byl předloni, kdy mi zachránil žaludek a i od té doby mi mnohokrát pomohl nad rámec nutného. Naposledy včera. A ač k lékařům nechodím nijak rád (kdo taky jo, že), tak na navštěvu pana doktora se i těším.

  V
  Prim. MUDr. jiří Jungwirth Jiný

  Toto sanatorium a hlavně MUDr. Jungwirtha jsem poprvé navštívil před cca 10 lety, kdy mi pan doktor operoval a myslím si že i zachránil život díky jeho odbornosti a profesionalitě. Měl jsem velké zdravotní potíže s kterými jsem bojoval šest let a běhal od lékaře k lékaři a nikdo mi nedokázal pomoci.
  Před měsícem jsem MUDr Jungwirtha opět navštívil kvůli zdravotním potížím, které nesouvisí s předešlou operací. Opět přístup pana doktora byl perfektní a z mého pohledu i nad rámec jeho povinností. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Škoda, že takových lékařů není více.

  K
  MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Po některých názorech tady, jsem se bála navštívit p. doktora. I když jsem vždy byla spokojená s chováním lékařů zde na klinice. Každopádně co se týče p. doktora, je to úžasný člověk. Vyšetření proběhlo i přes mé nervy a stud v pohodě. Pan doktor byl hrozně milý, ochotný, vše vysvětlil a po celou dobu jsme si povídali a dost se i nasmáli. Až jsem zapomněla, proč tam vůbec jsem. Takže nerozumím některým negativním zkušenostem zde. Doba čekání je možná delší, ale to je nyní už všude. Lepší než když doktor pacienta pořádně neprohlédne a nevyslechne. Jako jediná klinika mě s akutním případem vzala hned druhý den, všichni ostatní až za měsíc nebo za příplatek 1500Kč.

  J
  Prim. MUDr. jiří Jungwirth Jiný

  Absolvovala jsem vyšetření žaludku u Prim. MUDr. Jiřího Jungwirtha. Děkuji za jeho profesionální a lidský přístup. Dle mne je pan doktor nejen vynikající odborník, ale jeho snahou je vždy pomoci i nad rámec svých povinností bez ohledu na čas. Tohoto lékaře mohu jedině doporučit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu