Sanatorium sv. Anny

(28 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Každý pacient je pro nás váženým klientem. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Sanatorium sv. Anny

Luční 7a/2776

13000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Každý pacient je pro nás váženým klientem.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Anna Jungwirthová Jiný

  V životě jsem se nesetkala s takovou bezohledností k lidskému času jako u této paní doktorky. O výsledky musíte prosit, nic Vám nevysvětlí, sestry jsou neinformované a neorganizované, čekáte hladoví a žízniví x hodin na vyšetření, na které se s velkým časovým předstihem objednáte, jakékoli Vaše otázky očividně obtěžují. To je holt tak, když si chce člověk zaplatit za nadstandard, ale pak nedostane bohužel ani běžný standard. Nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Přečetl jsem si různé zkušenosti pacientů na této webové stránce. Velmi mne překvapila některá špatná hodnocení pana doktora Jungwirta, proto jsem se rozhodl připojit hodnocení své. Některé, zde zveřejněné názory o nepříjemnosti či aroganci pana doktora absolutně vylučuji a jsem jimi pobouřen. Tento lékař je naopak velmi milý, ochotný, usměvavý, chápající a snažící se vám vždy co nejlépe pomoci. Byl jsem ve velmi svízelné situaci. Nepříjemný absces a velké bolesti. Nejen, že mě přijal bez objednání, ale ošetřil mě i po své pracovní době, s úsměvem a následným podrobným vysvětlením dalšího postupu léčby. Docházím do jeho ordinace pravidelně každý týden a vždy jsem velmi spokojen nejenom s péčí, ale i s jeho lidským přístupem k mým problémům. Také bych rád vyzdvihl chování a přístup jeho sestřiček k pacientům.


  L
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Pan doktor Jungwirth je nejenom vynikající odborník, ale jsme až dojati jeho snahou nám nad veškerý rámec svých povinností pomoci. Stará se již o třetího člena naší rodiny a v naší nelehké situaci je to teď jediný člověk, který neváhal a zajistil nám nejlepší možnou péči pro našeho tatínka. Slovo DĚKUJEME ani zdaleka nemůže popsat vděk a obdiv, který k tomuto lékaři cítíme.


  K
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  S takovou arogancí a neochotou řešit zdravotní problém jsme se ještě nikdy nesetkala. Ordinaci MUDr. Jungwirtha bych nedoporučila ani nepříteli, a to už toto hodnocení píši s velkým odstupem, a tak bez emocí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  K panu doktorovi chodím od roku 1996. Pokaždé mi pomohl, empatie, výborná komunikace, vysvětlení jakéhokoliv zákroku. S tím, že platím, musím počítat vzhledem ke špičkovém vybavení, profesionálnímu přístupu k pacientovi a jeho léčbě. Pokud se objeví jakékoliv potíže, vždy se obrátím jedině na pana doktora Jungwirtha.


  M
  Lékař: Prim. MUDr. Anna Jungwirthová Jiný

  Do tohoto zařízení chodím pomalu již deset let a byla jsem zde i na operaci. Velká spokojenost s přístupem k pacientovi jak od paní doktorky tak i od sestřiček.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Pospíšilová Jiný

  Skvela pece,osobni pristup s profesionalitou nejvyssiho stupne,proste luxus,to je pani doktorka. S hruzou jsem prichazela, s ulevou odchazela. Je nejlepsi, dekuji Vam.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

  Byla jsem dne 5.2.2020 na vyšetření gastroskopie, kolonoskopie. Hned při příchodu mne slečna na recepci upozornila, že lékař možná bude mít menší zpoždení. Myslím, že se jednalo celkem asi o 25 minut zpoždění, takže žádná tragédie. Z vyšetření jsem měla velký strach, protože jsem na něm byla poprvé. Nicméně vše proběhlo v naprostém pořádku dostala jsem znecitlivující sprej do nosu a do krku, nitrožilně analgosedaci a při kolonoskopii jsem dýchala rajský plyn, pan doktor byl usměvavý, chválil mne, že jsem dobře spolupracovala.. velmi rychle bylo po všem. Byl mi odebrán vzorek ze žaludku a poslán na histologii. Bohužel doteď jsem nedostala žádný výsledek, ikdyž jsem již do sanatoria volala, zda na mě nezapomněli. Proto strhávám jednu hvězdičku, nikoliv za vyšetření, ale proto, že bohužel již třetí týden čekám na výsledky a ještě tím pádem nebyla zahájena léčba. Jinak ale toto sanatorium i pana doktora rozhodně doporučuji.


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Gastroskopické vyšetření

  Dnes jsem podstoupil vyšetření jednalo se o transnasální gastroskopii kde se malá hadička ze sondou zavádí nosní dírkou není tudíž tak nepříjemná asi jako ústy....
  Pro všechny nerváky rád bych vás uklidnil opravdu to nic není .....
  Tak a teď k vyšetření byl jsem objednán na 15:30 ale na recepci mi sdělili že na mě příjde řada déle protože je zde více pacientů ano člověka to nijak zvlášť nepotěší ale musí to brát tak jak to je klinika je velmi luxusní a pacienty vyhledávaná...přišla na mě řada asi za za 45 minut do převlíkárny mě odvedla velmi příjemná a usměmavá sestřička kde se mě ještě zeptala na pár základních věcí co mě trápí momentálně ohledně žaludku a jestli neberu léky na ředění krve ohledně následného umrtvení krku pak si mě zavolali do ordinace do nosu a krku stříkli umrtvovací roztok a nastoupil usměvavý pan doktor Jungwirth a šlo se na věc poměrně bez problému mi rychle byla zavedena sonda až do žaludku ano není to příjemné ale díky těm sprejům není žádný davící efekt a v pohodě se to dá vydržet po celou dobu kdy vyšetření trvalo i s odebráním vzorku na histologii cca 5 min.Po celou dobu si se mnou pan doktor vyprávěl hlavně o mé práci tramvajáka atd prostě sranda moc mu tímto děkuji za jeho přístup a i celému personálu a všem srabům bežte prevence je důležitá a nic to není rozhodně lepší než něco zanedbat kord při dlohodobých potíží právě ze žaludkem hezký den a zdraví Všem


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth gastroskopické a kolonoskopické vyšetření

  Dne 20. 9. 2019 jsem podstoupila v Sanatoriu sv. Anny na doporučení mé lékařky vyšetření - transnasální gastroskopii. Vyšetření prováděl MUDr. Jiří Jungwirth. Jeho jednání bylo po celou dobu nestandardní. O postupech mne informoval pouze minimálně a hlučně si povídal s ostatním personálem. Přestože bylo vyšetření nepříjemné, myslím, že jsem byla naopak celkem vzorný pacient, když jsem jen několikrát povzdechla a jednou jsem se zeptala, jestli bude zákrok ještě dlouho trvat. Lékař byl dotčen a neodpustil si řadu nemístných poznámek. Vyšetření jsem zvládla a výsledky byly v pořádku, přesto jsem z nestandardního chování lékaře byla velmi rozhozená a musela na vše myslet.
  Dne 17. 10. 2019 jsem absolvovala kolonoskopii jako druhé vyšetření v témže zařízení. K mému nemilému překvapení se toho ujal opět MUDr. Jungwirth. Na obě objednaná vyšetření jsem čekala 2 až 3 hodiny a to, co se odehrálo poté, když jsem přišla na řadu, bylo velmi nepříjemné. Vše zahájil nevhodným chováním k sestře. Bylo cítit všudypřítomné napětí, přestože se sestra držela a chovala se velmi profesionálně. To už jsem měla obavy, ale vzhledem k tomu, že jsem den a půl nejedla a vypila projímadlo, nechtělo se mi odcházet. Vyšetření bylo bolestivé, lékař slovně agresivní, místo toho, aby mi vše vysvětlil a povzbudil mne, mi v půlce zákroku sdělil, že to nezvládnu. To už jsem se bohužel rozplakala, ne však kvůli bolesti. Sestra mi dala dýchat rajský plyn, držela mě za ruku a soucitně na mne koukala. Bylo evidentní, že i ona má za to, že lékař se chová zcela neprofesionálně. Řeči typu: „Nehekejte mi tady!“, „My dva jsme si evidentně nesedli.“ a nebo „Doufám, že na další vyšetření už půjdete jinam.“ mi v soukromém zařízení přišly jako minimálně zvláštní. Odhlédneme-li od toho, že jsou velmi urážející.
  Ze zařízení jsem odcházela zdeptaná, cítila jsem se poníženě a myslím, že jsem k tomu nezavdala jedinou příčinu. Jsem poměrně statečná a zvládám celkem dobře bolest a nepohodlí. Nejsem typ člověka, který by hledal informace o lékařích na internetu, ale po tomto zákroku jsem se podívala na reakce ostatních lidí na tohoto doktora. Byla jsem překvapena, kolik reakcí tam bylo tzv. jako přes kopírák. Zjevně tuto otřesnou zkušenost má více pacientů.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu