Sanatorium sv. Anny

(34 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Každý pacient je pro nás váženým klientem. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Sanatorium sv. Anny

Luční 7a/2776

13000 , Praha , hl. město Praha

Každý pacient je pro nás váženým klientem.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

6 let jsem měl po ránu silné záchvaty kašle. Lékařka na plicním odd. na mně zkoušela různé léky vč.kortikoidů, ale nic nepomáhalo. Až po vyšetření u p-MUDr.Jumgwitha se zjistilo, že příčinou byl silný reflux. V jeho sanatoriu mně laparoskopicky operoval p.doktor. Od této doby mám naprostý klid a vše je v pořádku. Mudr.Jungwirth je velmi obětavý, vstřícný a velice šikovný lékař, který má mojí důvěru. Pane doktore, děkuji

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

Za mě musím říct, že mi pan doktor hodně pomohl. Poprvé jsem u něj byl předloni, kdy mi zachránil žaludek a i od té doby mi mnohokrát pomohl nad rámec nutného. Naposledy včera. A ač k lékařům nechodím nijak rád (kdo taky jo, že), tak na navštěvu pana doktora se i těším.

Lékař: Prim. MUDr. jiří Jungwirth Jiný

Toto sanatorium a hlavně MUDr. Jungwirtha jsem poprvé navštívil před cca 10 lety, kdy mi pan doktor operoval a myslím si že i zachránil život díky jeho odbornosti a profesionalitě. Měl jsem velké zdravotní potíže s kterými jsem bojoval šest let a běhal od lékaře k lékaři a nikdo mi nedokázal pomoci.
    Před měsícem jsem MUDr Jungwirtha opět navštívil kvůli zdravotním potížím, které nesouvisí s předešlou operací. Opět přístup pana doktora byl perfektní a z mého pohledu i nad rámec jeho povinností. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit. Škoda, že takových lékařů není více.

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

Po některých názorech tady, jsem se bála navštívit p. doktora. I když jsem vždy byla spokojená s chováním lékařů zde na klinice. Každopádně co se týče p. doktora, je to úžasný člověk. Vyšetření proběhlo i přes mé nervy a stud v pohodě. Pan doktor byl hrozně milý, ochotný, vše vysvětlil a po celou dobu jsme si povídali a dost se i nasmáli. Až jsem zapomněla, proč tam vůbec jsem. Takže nerozumím některým negativním zkušenostem zde. Doba čekání je možná delší, ale to je nyní už všude. Lepší než když doktor pacienta pořádně neprohlédne a nevyslechne. Jako jediná klinika mě s akutním případem vzala hned druhý den, všichni ostatní až za měsíc nebo za příplatek 1500Kč.

Lékař: Prim. MUDr. jiří Jungwirth Jiný

Absolvovala jsem vyšetření žaludku u Prim. MUDr. Jiřího Jungwirtha. Děkuji za jeho profesionální a lidský přístup. Dle mne je pan doktor nejen vynikající odborník, ale jeho snahou je vždy pomoci i nad rámec svých povinností bez ohledu na čas. Tohoto lékaře mohu jedině doporučit.

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

Hodnotím na základě vlastní zkušenosti, a to 2x koloskopie, 1x operace vnitřních hemoroidů. Vždy zcela profesionální, ale přesto mimořádně lidský přístup MUDr. Jungwitha. Podrobně mě informoval o vyšetření i zákroku, na všechny otázky odpověděl. Situaci dokázal odlehčit s decentnim humorem, případně vtipnou glosou. Také jeho spolupracující tým byl skvělý. Negativním hodnocením jeho práce nerozumím, osobně jednoznacne DOPORUCUJI.

Lékař: Prim. MUDr. Anna Jungwirthová Jiný

V životě jsem se nesetkala s takovou bezohledností k lidskému času jako u této paní doktorky. O výsledky musíte prosit, nic Vám nevysvětlí, sestry jsou neinformované a neorganizované, čekáte hladoví a žízniví x hodin na vyšetření, na které se s velkým časovým předstihem objednáte, jakékoli Vaše otázky očividně obtěžují. To je holt tak, když si chce člověk zaplatit za nadstandard, ale pak nedostane bohužel ani běžný standard. Nikdy více.

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

Přečetl jsem si různé zkušenosti pacientů na této webové stránce. Velmi mne překvapila některá špatná hodnocení pana doktora Jungwirta, proto jsem se rozhodl připojit hodnocení své. Některé, zde zveřejněné názory o nepříjemnosti či aroganci pana doktora absolutně vylučuji a jsem jimi pobouřen. Tento lékař je naopak velmi milý, ochotný, usměvavý, chápající a snažící se vám vždy co nejlépe pomoci. Byl jsem ve velmi svízelné situaci. Nepříjemný absces a velké bolesti. Nejen, že mě přijal bez objednání, ale ošetřil mě i po své pracovní době, s úsměvem a následným podrobným vysvětlením dalšího postupu léčby. Docházím do jeho ordinace pravidelně každý týden a vždy jsem velmi spokojen nejenom s péčí, ale i s jeho lidským přístupem k mým problémům. Také bych rád vyzdvihl chování a přístup jeho sestřiček k pacientům.

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

Pan doktor Jungwirth je nejenom vynikající odborník, ale jsme až dojati jeho snahou nám nad veškerý rámec svých povinností pomoci. Stará se již o třetího člena naší rodiny a v naší nelehké situaci je to teď jediný člověk, který neváhal a zajistil nám nejlepší možnou péči pro našeho tatínka. Slovo DĚKUJEME ani zdaleka nemůže popsat vděk a obdiv, který k tomuto lékaři cítíme.

Lékař: MUDr. Jiří Jungwirth Jiný

S takovou arogancí a neochotou řešit zdravotní problém jsme se ještě nikdy nesetkala. Ordinaci MUDr. Jungwirtha bych nedoporučila ani nepříteli, a to už toto hodnocení píši s velkým odstupem, a tak bez emocí.