Sanatorium sv. Anny

(95 názorů)
Zobrazit lékaře

Každý pacient je pro nás váženým klientem. Více

Sanatorium sv. Anny

Luční 7a/2776

13000 , Praha , hl. město Praha

Každý pacient je pro nás váženým klientem.

Nejbližší zařízení

• jiří Jungwirth

Gastroenterolog, Prim. MUDr.

• Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: vyšetření žaludku

Vyšetření na gastroskopii jsem absolvoval dvakrát u MUDr. Jiřího Jungwirtha a byl jsem velmi spokojen. Chtěl bych především poděkovat panu doktorovi za jeho profesionální a především lidský přístup. Děkuji, také za všechno co pro mne udělal nad rámec svých povinností. Přeji panu doktorovi a jeho kolektivu hodně spokojených pacientů.
      Vít Podhora

• A
      Umístění: Sanatorium sv. Anny

S návštěvou sanatoria jsem byl nadmíru spokojen. Příjemné prostředí a vstřícný personál. Velmi profesionální přístup MUDr. Jiří Jungwirtha, který skvěle odvedl svou práci. Tímto chci poděkovat panu doktorovi a celému personálu. Sanatorium mohu jedině doporučit.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Jungwirth

Chirurg, MUDr.

• E
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Jiný

Byla jsem dne 5.2.2020 na vyšetření gastroskopie, kolonoskopie. Hned při příchodu mne slečna na recepci upozornila, že lékař možná bude mít menší zpoždení. Myslím, že se jednalo celkem asi o 25 minut zpoždění, takže žádná tragédie. Z vyšetření jsem měla velký strach, protože jsem na něm byla poprvé. Nicméně vše proběhlo v naprostém pořádku dostala jsem znecitlivující sprej do nosu a do krku, nitrožilně analgosedaci a při kolonoskopii jsem dýchala rajský plyn, pan doktor byl usměvavý, chválil mne, že jsem dobře spolupracovala.. velmi rychle bylo po všem. Byl mi odebrán vzorek ze žaludku a poslán na histologii. Bohužel doteď jsem nedostala žádný výsledek, ikdyž jsem již do sanatoria volala, zda na mě nezapomněli. Proto strhávám jednu hvězdičku, nikoliv za vyšetření, ale proto, že bohužel již třetí týden čekám na výsledky a ještě tím pádem nebyla zahájena léčba. Jinak ale toto sanatorium i pana doktora rozhodně doporučuji.

• F
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Gastroskopické vyšetření

Dnes jsem podstoupil vyšetření jednalo se o transnasální gastroskopii kde se malá hadička ze sondou zavádí nosní dírkou není tudíž tak nepříjemná asi jako ústy....
      Pro všechny nerváky rád bych vás uklidnil opravdu to nic není .....
      Tak a teď k vyšetření byl jsem objednán na 15:30 ale na recepci mi sdělili že na mě příjde řada déle protože je zde více pacientů ano člověka to nijak zvlášť nepotěší ale musí to brát tak jak to je klinika je velmi luxusní a pacienty vyhledávaná...přišla na mě řada asi za za 45 minut do převlíkárny mě odvedla velmi příjemná a usměmavá sestřička kde se mě ještě zeptala na pár základních věcí co mě trápí momentálně ohledně žaludku a jestli neberu léky na ředění krve ohledně následného umrtvení krku pak si mě zavolali do ordinace do nosu a krku stříkli umrtvovací roztok a nastoupil usměvavý pan doktor Jungwirth a šlo se na věc poměrně bez problému mi rychle byla zavedena sonda až do žaludku ano není to příjemné ale díky těm sprejům není žádný davící efekt a v pohodě se to dá vydržet po celou dobu kdy vyšetření trvalo i s odebráním vzorku na histologii cca 5 min.Po celou dobu si se mnou pan doktor vyprávěl hlavně o mé práci tramvajáka atd prostě sranda moc mu tímto děkuji za jeho přístup a i celému personálu a všem srabům bežte prevence je důležitá a nic to není rozhodně lepší než něco zanedbat kord při dlohodobých potíží právě ze žaludkem hezký den a zdraví Všem

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Anna Jungwirthová

Gastroenterolog, Internista, Prim. MUDr.

• M
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Jiný

Do tohoto zařízení chodím pomalu již deset let a byla jsem zde i na operaci. Velká spokojenost s přístupem k pacientovi jak od paní doktorky tak i od sestřiček.

• M
      Umístění: Sanatorium sv. Anny

Do sanatoria jsem se objednala po dlouhodobých problémech a byla jsem objednána hned na další týden. Byla mi doporučena kolonoskopie, kterou provedla paní primářka Jungwirthová. Objednací lhůta byla velmi krátká (týden). Měla jsem velký strach, ale paní primářka i sestřičky byly moc hodné, ochotné a velmi milé. Dostala jsem injekci proti bolesti a i když není vyšetření nic příjemného, tak se dá v pohodě zvládnout.
      Moc děkuji za milý přístup a sanatorium rozhodně doporučuji

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Zuzana Pospíšilová

Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Lidský přístup, který léčí, to je paní doktorka Pospíšilová jednou větou. Oceňuji itýmovou práci se sestrou i pacientem.

• L
      Umístění: Sanatorium sv. AnnySlužby: Jiný

Skvela pece,osobni pristup s profesionalitou nejvyssiho stupne,proste luxus,to je pani doktorka. S hruzou jsem prichazela, s ulevou odchazela. Je nejlepsi, dekuji Vam.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře