Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• „Naprostá spokojenost. Empatie a veliká snaha pomoci. Paní doktorka i sestřička jsou super. Přicházel jsem zoufalý, odcházel plný naděje. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• Chirurg, Otorinolaryngolog

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Chirurg, Gastroenterolog

„Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit. Více

• Chirurg, Gastroenterolog

„18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Mohu doporučit , odborníkna na svém místě , makáč a srdcař . Věnuje se věci do podrobna a řeší situace přehledně .

• Chirurg, Proktolog, Gastroen… terolog Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Chirurg, Proktolog

„Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál. Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „S návštěvou u Paní zubařky Olgy jsem velice spokojen . Byl jsem zde po třetí a vždy se rád vracím .Mají čisté prostředí a profesionální přístup. Paní Olga je velice milá a je vidět , že je odborník ve svém oboru. Za mě perfektní volba zubaře v Praze. Jsem rád , ze mohu být její pacient . Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

• Chirurg, Zubař

„U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí Více

Klimentská 20, Praha Mapa

MALO CLINIC Prague

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• „Navštívily jsme ordinaci paní doktorky s dcerou, které zarůstal nehet a ošetření se moc bála. Vše proběhlo úžasně, paní doktorka i sestřička jsou moc milé a šikovné. Pokud hledáte chirurga, doporučuji. Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Profesionál, člověk na svém místě, odborník! S prací pana doktora jsme vždy spokojeni! Doporučujeme!

Karlovo nám 319/3, Praha Mapa

TH klinika, s.r.o.

• „Dnes som isla s malou dusickou na extrakci osmicky. Dostala som sa ku pani doktorke a nielenze nemam ziadnu traumu a bolest, ale som s jej pristupu uplne nadsena! Mila, usmievava pekne mi vsetko vysvetlila. Dakujem! Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

DENTPRO s.r.o.

• Chirurg, Proktolog

„Naprosto uzadnypan doktor i sestřička, skvely tym. Vse vysvetli, panuje zde velmi prijemna nálada. 100% doporucuji!!

K Novému dvoru 230/18, Praha Mapa

Sihena

• Chirurg, Proktolog

„MUDr. Koudu jsem vyhledal z důvodu akutního problému. Setřička i pan doktor byli velmi milí. Detailní vysvětlení vyšetření, anamenézy a následného zákroku. Vše bylo rychlé a bezbolestné. Mohu jen doporučit. Více

Senovážné náměstí 22, 110 00 Praha 1, Praha Mapa

CHIMARE clinic s.r.o.

• Chirurg, Ostatní

„Pan doktor je prostě úžasný.Chápající,milý a velmi šikovný.Jsem ráda,že jsem měla to štěstí a dostala se do jeho péče.Dělám baristku v Caffe Slávie Praha a ruce jsou pro mě velmi důležité.Pane doktore ještě jednou moc děkuji a vážím si vás.Veselá Renata,Vršovice,Praha 10 Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova