Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Šimon Miroslav
Chirurgie

Milíčova 1, Praha 13000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Velice pratelsky a lidsky pristup. Pan doktor je vtipny, vsechno vam vysvetli a cely zakrok mate rychle za sebou. Cele prostredi je navic velice "domaci", takze se necitite, ze jste nekde na ambulanci nebo v nemocnici coz velice prispiva skvele atmosfere. Po dobu zakroku se kratce pobavite coz vas skvele rozptyli.
    Velice pozitivni dojem z celeho prubehu! Dekuji.

     • Chirurgie Jiný  • 

  • V

    Naprostá spokojenost se vším: velice krátkým objednacím termínem, minimální dobou strávenou v čekárně, kvalitou ošetření, takřka "domácím" prostředím. Pan doktor je moc přijemný, při lehké konverzaci mi ani nepřišlo, že podstupuji chirurgický zákrok - rozhodně doporučuji.

     • Chirurgie Jiný  • 

  • Pana MUDr. Šimona můžu jen doporučit. Řezal mi ambulantně bradavici na ruce a vše, včetně zákroku, rychlého termínu objednání i lidského přistupu bylo na jedničku.

     • Chirurgie Ambulatní zákrok na ruce  • 

  • Výborný lékař, velmi vstřícný přístup. Ve všem poradí, výborně vysvětlí a už jeho optimismus léčí :). Je ochotný poradit i na mobilním telefonu. Pro mne jednoznačně nejlepší lékař, se kterým jsem se setkal.

     •  • 

  • Profík na svém místě. Optimista, který má pořád dobrou náladu :) A+++

     •  • 

  • Nejlepší lékař jakého jsem kdy poznala, příjemný, milý,navíc velmi sympatický ,profesionál a odborník. Byla jsem okouzlena, a asi začnu přemýšlet, abych našla důvod ho opět navštívit. Olga Diallo

     •  • 

  • Naprosto skvělej přístup, ochota pomoci.

     •  • 

  • Pan doktor má velmi příjemný přístup, je milý, umí naslouchat a vše ochotně vysvětlí. Neměl problém mě přijmout v sedm hodin večer, diagnozu stanovil rychle a přesně. Doporučil dvě varianty léčby, vysvětlil rozdíly a po diskuzi mi pomohl vybrat tu lepší (a bezplatnou). Na rozdíl od mnoha svých "kolegů" nepožadoval žádný poplatek navíc, zaplatila jsem za dvě návštěvy jen klasických 30 korun a ani mě nenabízel žádné drahé léky apod. Vřele doporučuji!
    Markéta

     •  • 

  • děkuji

     •  • 

  • Velmi dobrý lékař, vděčím mu za život a děkuji za vše, co pro mě udělal.
    Zdeněk Srb

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu