Chirurg Mladá Boleslav

• Chirurg, Praktický lékař

„Skvělý lékař !!! Perfektní přístup , účinná léčba . Čekací doba bez problémů taktéž samotné vyšetření žádné zbytečné zdržování Více

RESO MB s.r.o.

• „Pan doktor mi odstranil tři podkožní bulky na počkání.Žádně dlouhé čekání, za 20 minut jsem to měl zašité a pohoda.Jizvy jsou skutečně velmi malé.Stejný zákrok jsem podstoupil v nemocnici před 10 lety na chirurgii a dodnes mám jizvu 1,5cm.Pan doktor mi odstranil stejně velké bulky a jizvy jsou poloviční .Tohoto doktora bych doporučil bez váhání a má tam i strašně příjemnou sestru.Jde vidět, že je velmi zkušený a šikovný. Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Chirurgická ambulance Doksy

• „Profesionální lékař, nikdy jsem po jeho zákrocích neměla problémy, všechno vysvětlí, nic neodbývá. A ještě je s ním v ordinaci sranda! Více

U stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

• Chirurg, Ortoped, Praktický … lékař Více

RESO MB s.r.o.

• „Výborný a velmi sympatický lékař, vše nám vysvětlil, zákrok provedený luxusně, následná kontrola také v pořádku. Tohoto lékaře a jeho sestřičku vřele doporučujeme. Více

Žižkova 490, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance

• „Spokojenost, doktor velmi dobrý, jako člověk? Spokojenost ;)

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav Mapa

• Chirurg, Praktický lékař

„Tento lékař je velmi vstřícný, pečlivý, komunikativní a používá nejmodernější dostupné metody. Vyslechne a poradí i s každou maličkostí. Vřele doporučuji. Více

č.d. 184, Křinec Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• „Dobrý den, chci se podělit zvláště v dnešní době o příjemnou zkušenost s lékařem - MUDr. Tomášem Vidímem, který mě operoval. Po celou dobu jeho péče jsem měla pocit příjemného, profesionálního přístupu v nadstandartní úrovni. Martina Nováčková Více

U Stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance-MUDr.Tomáš Vidim

• „Moc děkuji panu doktorovi, moc mi pomohl je to ZLATÍČKO. Měla jsem dlohodobé bolesti pod levým žebrem a nikdo nic neviděl, až pan doktor Žebrák.Posledního května mě vykuchal jako kuře a mám pokoj ,bóže to je úleva. Jsem mu moc vděčná, bezva přístup s humorem a hlavně velká pomoc. Všem doporučuji je to člověk na svém místě prostě pan doktor Zlatíčko. Více

Na Celně 885, Mladá Boleslav Mapa

Klinika Dr. Pírka

• „Pan doktor Horák je fantastický lékař s nevšedním, hluboce lidským přístupem k pacientovi, vysoce erudovaný, přitom skromný a nesmírně milý, je opravdu rytířem své profese. Obrovské díky. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Chirurgická ambulance

• „Po laparoskopické operaci KT nejprve pravé ruky jsem bez obav svěřil panu doktorovi i ruku levou a musím konstatovat, že pan doktor Ryger opravdu umí. S klidným svědomím mohu doporučit každému, kdo uvažuje operativně se zbavit syndromu KT. Více

Na Celně 885, Mladá Boleslav Mapa

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

RESO MB s.r.o.

• „Jsem nadšená z přístupu paní doktorky. Původně jsem tam jela s miminkem a zaníceným prstem. Jelikož paní doktorka byla velice milá, vše vysvětlila, zkusila jsem se zeptat i na můj problém, a to hnis v bradavce, který řeším již skoro rok i u nejlepších odborníků na prsa v Pze, však bez úspěchu. Díky tomu jsem kojila jen na jedno prso, brala atb, atd. a čekala jsem až dokojím, aby mi mohli bradavku naříznout. Paní doktorka znala diagnozu hned, nebyl to žádný hnis, pouze ucpaný mlékovod, vzala jehlu, problém vyřešila a já snad konečně budu moci používat obě prsa. Mám nej dárek k Vánocům. Moc díky. Jen více takových lékářů. Jo a sestřička také moc fajn. Ordinaci určitě doporučuji. Více

Švermova, Mnichovo Hradiště Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pan doktor je velice kvalifikovaný a dobrý operatér.Jeho přístup k pacientům je na vysoké urovni.PM

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav

• Na Celně 885, Mladá Boleslav Mapa

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

• Chirurg, Anesteziolog

1 názor

„Pan doktor velice pomohl naší mamince. Nebýt jeho nesmírné ochoty, pečlivosti a správného zásahu, neodhalila by se příčina jejích obtíží. Pan doktor je vzácným příkladem lidskosti, empatie a v nelehkých chvílích dodává naději a sílu. Patří mu obrovské poděkování od naší maminky a od celé naší rodiny. PhDr. M. Svobodová s rodinou, Plužná Více

Mladá Boleslav Mapa

• „Při mém těžkém poranění PDK, mi zachránil nohu a můžu žít dále, bez větších obtíží, moc mu děkuji.

Mladá Boleslav Mapa

• „Krátká objednací doba . Pan doktor mi konečně pomohl.Vlídný, razantní .Vše mi dobře vysvětlil.Perfektní.

Jičínská 1135, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance

• „Odborník na svém místě. Po dlouhé době někdo, kdo mi skutečně pomohl. Krátká čekací doba . Chodím k němu mnoho let a vždy dobře poradil (ohledně úpravy jídelníčku) a pomohl. Více

Pod koupalistem 881, Kosmonosy Mapa

Proktologicka poradna

• „Odborník v orthopedii,kterého si vážím,snad to hovoří za vše! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Mladoboleslavská 6920, Bělá pod Bezdězem Mapa

Chirurgická ambulance - Wagon Automot.