Chirurg Říčany

• „Naprostá spokojenost. Empatie a veliká snaha pomoci. Paní doktorka i sestřička jsou super. Přicházel jsem zoufalý, odcházel plný naděje. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• „Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• Chirurg, Gastroenterolog

„Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit. Více

• Chirurg, Gastroenterolog

„18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Dne 4.6.21 jsem byla u paní doktorky Barnášové na operaci odstranění žlučníku. Samotná operace proběhla profesionálně. Vše bylo v pořádku. Paní doktorka je skutečný chirurg. Vše bylo rychlé, účelné a přesné. Zbavila mě letitého problémů do 14 ti dnů. Vřele děkuji. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Mohu doporučit , odborníkna na svém místě , makáč a srdcař . Věnuje se věci do podrobna a řeší situace přehledně .

• Chirurg, Proktolog, Gastroen… terolog Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Chirurg, Proktolog

„Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál. Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit. Více

• Chirurg, Plastický chirurg

„Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

• „Skvělý a profesionální přístup i příjemné prostředí, operace proběhla rychle a bez komplikací. Nemám žádné výhrady.

Platnéřská 11, Praha Mapa

Klinika Laser Plastic

Chirurgická konzultace

od 1 500 kč

• „K panu Bartáškovi chodím pravidelně každý rok na kontrolu. Je to profesionál ! S odstraněním křečových žil metodu VNUS Closure, jsem byla velmi spokojená a překvapená výsledkem. Neměla jsem žádné problémy vykonávat svou práci. Hned druhý den jsem fungovala jako vždy. Rychle se vše hojilo. S klasickou operací se to nedá vůbec srovnat ! Pan doktor je pro mě kouzelník. Jako jediný lékař, mi opravdu dokázal pomoct a stále pomáhá. Léčba je účinná. Pokud je potřeba, absolvuji na podzim nebo na jaře sklerotizaci - odstranění malých žilek. Jsem nyní velmi spokojená a pana doktora mohu jen doporučit. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

• Chirurg, Gastroenterolog, Os… tatní, Proktolog Více

• Chirurg, Plastický chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• „S návštěvou u Paní zubařky Olgy jsem velice spokojen . Byl jsem zde po třetí a vždy se rád vracím .Mají čisté prostředí a profesionální přístup. Paní Olga je velice milá a je vidět , že je odborník ve svém oboru. Za mě perfektní volba zubaře v Praze. Jsem rád , ze mohu být její pacient . Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

• „Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude. Více

Senovážné náměstí 22, Praha Mapa

Privátní chirurgická praxe

Anoskopie

od 350 kč

• Chirurg, Zubař

„U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí Více

Klimentská 20, Praha Mapa

MALO CLINIC Prague

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• „Navštívily jsme ordinaci paní doktorky s dcerou, které zarůstal nehet a ošetření se moc bála. Vše proběhlo úžasně, paní doktorka i sestřička jsou moc milé a šikovné. Pokud hledáte chirurga, doporučuji. Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• Chirurg, Plastický chirurg

„Dnes jsem byla na konzultaci u pana doktora, chtěla jsem znát názor, jestli potřebuji korekci horních víček, za 2 roky jsem redukovala váhu a ještě nejsem u konce. Pan doktor mi sdělil, že ještě mám počkat rok, rok a půl a poté bude pravá chvíle. Přesně takto si představuju profíka, který mi sdělí, jděte domu , máte čas. Takže na kliniku se vrátím v domluveny termín a Vám pane doktore velké díky za Váš lidský přístup Více

Kartouzská 10, Praha Mapa

Perfect Clinic