Tenisový loket Říčany

Jakého specialistu hledáte?
  • „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s kloubním aparátem ať už po nevydařené operaci, nebo po úraze. Léčba v nemocnici měla nevalné výsledky a plánovali další operace pro léčbu kolene. U pana doktora Zemana mne překvapil profesionální přístup celého kolektivu a hlavně léčba která má opravdu výsledky. Už po několika návštěvách v ordinaci výrazné zlepšení pohyblivosti a to hlavní, bez bolestí. Investice do zdraví se vyplatí. Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Lovosická 40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek