Ortoped Říčany

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Národní 981/17, Praha Mapa

Ortoped, sportovní traumatolog

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

• Ortoped, Kardiolog, Ostatní,…  Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

• Ortoped, Praktický lékař

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Karlovo náměstí 319/3, Praha Mapa

Klinika online 24

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Americká 42, Praha Mapa

KCK SALVE spol.s.r.o.

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „S panem doktorem Freiem mam nejlepsi zkusenost, jako jediny mi dokazal pomoci! (operace ramene - utrzene labrum bicepsove slachy).. Dekuji. Více

Axmanova 131, Praha Mapa

Medical Pateo Center

V Úvalu 84, Praha Mapa

Ortopedická klinika 2. LF UK a FN Motol - Dětská a dospělá ortopedie a traumatologie

• „Pan doktor mi vždy všechno vysvětlí a vyjmenuje mi všechna řešení, která mohu využít. Ke všemu poskytne všechna pro a proti a já si následně vyberu tu pro mě nejschůdnější cestu. Jsem u tohoto pana doktora spokojená. I se mi líbí, že při tolika pacientech a práci až nad hlavu si neopomene zavtipkovat a uvolní tak pacienta. Alespoň u mě se to tak děje. Více

Budějovická 1998/55, Praha Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková. Více

Soukenická 22, Praha Mapa

Orthotes, s.r.o.

Pacovská 31, Praha Mapa

Orthotes, s.r.o.

• „Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2.LF UK a FNM

• Ortoped, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.