Chirurg Kladno

• Chirurg, Otorinolaryngolog

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Chirurg, Oční lékař, Diagnos… tik Více

„Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání. Více

K Nemocnici 2306, Kladno Mapa

Oculeus s.r.o.

• „Profesionální péče, velmi vřelý přístup doktora i sestřičky. Návštěva z důvodu odstranění znamének. Maximální spokojenost Více

DĚDINSKÁ 29, Praha Mapa

Ordinace specialisty - chirurgie

• Chirurg, Oční lékař

„Mudr. Jan Tesar is very friendly and gives good advice during the consultation. He speaks perfect English. I feel supportive as a foreign patient for his approach, unlike some experiences I had with some doctors in medical care here. Wish him great success in his career :) Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice Praha

• „Ještě jednou bych ráda poděkovala panu doktorovi Doležalovi že byl jediný ochotný a pomohl mi vyřešit můj bolestivý problém který mne roky trápil a který před ním odmítli resit tři jiní různí lékaři s tím že to "nemám řešit".. Pan doktor velice empaticky milý a ochotný. Konečně mám klid a ohromně se mi ulevilo. Zákrok absolutně bez bolesti. Smekám klobouk a klanim se. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být. Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi delal 3 zubní implantáty.S jeho prací jsem spokojená, ikdyž se 1 neujal,vůbec nebyl problem s reklamací a pan doktor udělal nápravu bez jakýchkoliv problémů.Super jednání.Vsechno vysvětlí i případné komlikace.Za sebe doporučuji. Více

Zelezna 14, Praha Mapa

Prague Dental Clinic

• „Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Chirurg, Ortoped

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• „Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí. Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Díky za to že jste mě přesvědčil jít na operaci vyhřezlé krční ploténky,po operaci okamžitý ustup bolesti.Díky Petr Šíma. Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Lékaři Neurochirurgické a neuroonkologické kliniky 1. LF UK a ÚVN

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Skvělý člověk, s milým přístupem. Vděčím mu za svůj zachráněný život a možnost radovat se z krasne a hlavně zdravé roční dcery Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „moc milá a hodná paní doktorka

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s. - Poradna pro dětskou chirurgii

• Chirurg, Veterinář, Praktick… ý lékař Více

1 názor

„Nejlepší doktorka :) Vždycky se o naše zvířátka postarala a dokonce i přijela na kontroly k nám domu.

U Sanatoria 14, Praha Mapa

MVDr. Veronika Bejblová

• „Skvelý doktor, empatický, ohľaduplný a fakt veľmi zručný.... Operoval ma a nemám mu čo vytknúť. Všetko prebehlo bez komplikácií, staral sa o mňa pred výkonom, aj po ňom, s jazvami nemám najmenší problém.... som mu za to vďačná a díky nemu možem zabudnúť na to, že som vobec nejakú operáciu mala.... Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Byl jsem u pana doktora Šrámka na operaci žlučníku.Jeho přístup jak předoperačni tak pooperační byl na profesionalni i lidské vysoké úrovni. Tímto s úctou děkuji.Pavel Himmel. Více

Vavřenova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno

• „Delší dobu jsem se rozmýšlela, zda odstranit lipom v dutině ústní. V říjnu jsem podstoupila operaci tohoto lipomu na stomatologii v Nemocnici Na Homolce u doc. Podstaty. Operace dopadla velmi dobře díky vysoké profesionalitě pana docenta. Poděkování patří jemu i MUDr. Kocumovi za citlivý a lidský přístup k pacientovi. Milada Hrdličková Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Ordinace specialisty -stomatochirurgie

• Chirurg, Ortoped, Neurolog

1 názor

„Skvělý lékař, lidský přístup - profesionál

Vašíčkova 3081, Kladno Mapa

PLATON spol. s.r.o.

• „Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou