Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Kladno

• Chirurg, Otorinolaryngolog

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• „Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být. Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí. Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Skvělý člověk, s milým přístupem. Vděčím mu za svůj zachráněný život a možnost radovat se z krasne a hlavně zdravé roční dcery Více

Nemocnice Na Homolce

• „Skvelý doktor, empatický, ohľaduplný a fakt veľmi zručný.... Operoval ma a nemám mu čo vytknúť. Všetko prebehlo bez komplikácií, staral sa o mňa pred výkonom, aj po ňom, s jazvami nemám najmenší problém.... som mu za to vďačná a díky nemu možem zabudnúť na to, že som vobec nejakú operáciu mala.... Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „V životě jsem nepotkala lepšího lékáře. Sympatický,ochotný,trpělivý,podpoří,vyslechne,vše krásně vysvětlí a má zlaté ruce.Moc moc DÍKY za jeho péči a provedenou operaci,je to PAN doktor a klobouk dolů,zbavil mě neuvěřitelné bolesti a vrátil mi chuť do života.Jsem neskutečně ráda že jsem pana doktora poznala,všude chválím a vřele doporučuji,a už se těším na další návštěvu.Jste skvělý lékař a člověk. DĚKUJI Díky také celému oddělení NCH. Operace 27.5.2021 Cíchová Eliška Více

Nemocnice Na Homolce

• „Panu doktorovi bych chtěla poděkovat za rychlou a účinnou pomoc - díky němu jsem nemusela do nemocnice na operaci.

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace specialisty - chirurgie

• „Momentálně navštěvuji velmi frenkventovaně a paní doktorka i sestra jsou velice profesionální. Čekací doba velmi krátká, jelikož jim to jde od ruky. Doporučuji Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Ordinace specialisty - chirurgie

• „Dobrý den, dnes jsem byl u paní doktorky (již podruhé) kvůli malému podkožnímu tuku na krku. První návštěvu vyřešila tak, ze mi na tuk nalepila eucalyptovy obvaz a řekla přijďte za dva dny. Obvaz se odlepil už v tramvaji cestou domu, nicméně doma jsem si opravil sám a pečlivěji. Dnes mi bylo sděleno, ze uděláme to samé. Takže jsem dostal zase náplast přes půl krku a mám se prý přijít ukazat za měsíc a nebo prý navštívit nějakou jinou polikliniku. Nešlo si nevšimnout, jak se toho chce paní doktorka zbavit, protože jsem ji evidentně obtěžoval svými dotazy jaký tedy bude další postup a proč mi to proste jednoduše nevyřízne a říká, ať s tím jsem doma měsíc v klidovém režimu. Doktory nemám potřebu navštěvovat téměř vůbec, jsem zdravý. Chodím vždy jen se zraněními ze sportu nebo v případě jako tenhle. Když ale čtu ostatní recenze, už se nedivím. Přečíst si to dříve, rozhodně bych volil profesionálního chirurga. Nejvíc mě ale zarazí, ze je to poliklinika na Praze 6, žádná vesnička středisková. Reakce paní doktorky mne spíše pobavila, než rozhořčila, není to otázka života a smrti. Ale říkám si, jak tento přístup paní doktorky musí působit na matky s dětmi, kteří ji navštěvují. Jan Tománek Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Pan doktor je člověkem na svém místě, je mu rozumět, jeho diagnóza byla správná a medikace v rámci možností (které předem predestřel) účinná. Doufám že se díky němu vyhnu operaci plotének! Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice

• „nejheščí a nejlepší doktor jakeho znám:-))))

Úvalu 84, 150 06 Praha 5, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Velké děkuji-p.MUDr.Karel Bartík mě i známého přijal po tel.objednání na vyšetření ještě v 19 hod.večer i když jsme z jiného města.Supr jednání,citlivý k člověku.Vyslechl naše zdrav.problémy.Odeslal k p.MUDr Řehořkovi (také MUDr.-člověk na svém místě) do Jirkova na další vyšetření a nakonec nás oba čekala operace a bylo po problémech. U nás mi p.dr.řekl že viděl horší nohy-žíly než mám já.A šla jsem domu bez vyšetření.. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Dr.Strolený je človék na správném místě. Velmi šikovný, zodpovědný, milý a vstřícný člověk. Dostala jsem se do rukou opravdového odborníka. Jeho přístup včetně sestřičky jsou k nezaplacení. Musím poděkovat i Dr. Svobodovi a ošetřujícím sestřičkám. Jejich přístup na oddělení je na profesionální úrovni. I. Kokešová Více

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Skvělé, profesionální, úspěšné.Normální lidský kontakt a vytvoření pocitu klidu a zázemí. Viditelná jistota a tím u pacienta důvěra. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Symatická paní doktorka, dobře vše vysvětlila, zákrok bez problémů - velká spokojenost, doporučuju. Ordinace/objednání fugnuje taky velmi dobře - na samotný zákrok jsem pár dní čekal, ale samotné návštěvy bez jakéhokoliv čekání. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor Šetlík mne 2x operoval. Tehdy byl ještě primář neurochirurgie na Homolce, dnes zastává post ředitele této nemocnice. Vážím si jeho profesionálního přístupu k pacientům a vždy jsem byl spokojený s jeho lidským přístupem a odborností, s jakou jsem se u tohoto vynikajícího lékaře setkal. Vážím si i toho, že jako ředitel nemocnice se i nadále věnuje svým paciemtům a zve je na pravidelné lékařské kontroly. Miloslav Hubatý, Mariánské Lázně Více

Nemocnice Na Homolce

• „Příjemné a profesionální vystupování. Péče na vysoké úrovni. Kvalitně podané informaci o plánovaném zákroku i příčině problému (varixy DK). Následná operace (radiofrekvenční vlákno) se dle mého subjektivního názoru povedla, minimální bolestivost po operaci (subjektivní, je dáno spíše metodou operace), z laického pohledu pacienta účelně a s rozumem zvolené body zákroku (tzn minimum bodů pro provedení zákroku). Doporučuji pana doktora pro řešení problémů s křečovými žílami (varixy) metodou radiofrekvenčního vlákna. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor MUDr. Libor Dvořáček pro mne představuje lékaře-profesionála, který je tu kvůli nám pacientům a ne naopak. Vážím si toho, že své problémy mohu řešit vždy přímo s ním a mohu se ve své vytížené pracovní době k němu objednat na konkrétní den a hodinu. Oceňuji detailní diagnostické vyšetření a skvělou pooperační péči. Z operačního týmu vedeného MUDr. Dvořáčkem vyzařovala nejen profesionalita, ale i lidské souznění všech jeho členů. Oceňuji, že pan doktor nikdy nekomentoval moji obezitu, díky které nerada navštěvuji lékaře. K. Lipárová Více