EverGreen Medical Center s.r.o. Nestátní zdravotnické zařízení

• Jindřich Kühn

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: KÜHN-G spol.s r.o.Služby: Jiný

Musím bohužel souhlasit, že pan doktor působí jako milý, erudovaný profesionál a profesionál skutečně je. Realita je však jiná. Velmi se různí přístup ke klientkám. P.doktor neposkytuje žádný nadstandart, ordinační doba je krátká, ráno pravidelně začíná se zpožděním. Čas objednání NIKDY není dodržen, opakovaně se mi stalo, že si pan doktor v čekárně vybíral pacientky bez ohledu na čas objednání či zdrav.stav. Plně souhlasím s textem příspěvku "host". Pan doktor při náhlých problémech byl na mne nepříjemný a velmi nevhodně komentoval můj zdrav.stav při otevřených dveřích do čekárny před ostatními pacientkami, ač je diagnoza čistě soukromá věc toho kterého pacienta a nikoliv veřejná! Po takto trapném zážitku jsem se zařekla, že v této ordinaci i přes bezesporu nejhodnější sestřičku, jakou jsem kdy poznala, mne už nikdy nikdo neuvidí.

• B

Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora (6 let), navštěvuji ho už od svých 17 a můžu ho jen doporučit ;)
      Pan doktor je vždy usměvavý, milý a profesionální. Kdykoliv jsem měla i sebemenší problém, tak se jím zabýval, aby předešel všem nepříjemnostem. Je velmi pečlivý.
      Vůbec nechápu ty reakce tady, já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti :)

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře