Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Zlín

• Chirurg, Oční lékař

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

U Gemini 360, Zlín Mapa

GEMINI oční klinika a.s.

• „Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje. Více

• Chirurg, Onkolog, Diagnostik

„Skvělý pan doktor i sestřička. Nápomocny, příjemný. A asi nikdy jsem nemusela čekat a šla přesně na čas.

tř. Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

Mediekos Labor, s.r.o.

• „Potkal jsem se s ním pouze na operačním sále, ale byl milý a ochotný. Paži jenž jsem měl šeredně rozřezanou (kůže byla rozškubaná), mi moc pěkně sešil. Bohužel jsem neměl později možnost jej zastihnou a poděkovat. Děkuji Vám pane doktore. JŠ Více

Hlavní 8, Kroměříž Mapa

• „MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým. Více

Zlínská poliklinika a.s.

• „Operace proběhla v daném termínu . Uklidňující prostředí,. předoperacni i pooperační přístup naprosto luxusní. Vsechno mi bylo panem doktorem vysvětleno před i po operaci. Profesionalita, rychlost a úžasný přístup k pacientům celého operačního týmu. Děkuji Více

6. května 591, Bystřice pod Hostýnem Mapa

Chirurgická ambulance

Moravská 3879/51, Kroměříž Mapa

Centrum pro ortopedii, sportovní traumatologii a artroskopii Ortopedická ambulance

• „Před více jak 20 lety mi zachránil zlomenou nohu, volil lepší způsob léčby než jakou aplikoval primář. Noha je zcela bez prolémů. Ještě jednou díky. F.M. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „pan doktor velice fajn a sestřička byla taky super prostředí v čekárně příjemné a čekací doba taky není dlouhá celkově velká spokojenost Více

Uherské Hradiště Mapa

• „Výborný lékař má zkušenosti a rozumí tomu.Ba pravě mužu říct je lidský.Rozumí sv práci a vždy byl ochoten pomoci.Takže super výborný Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

• „Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• „K panu docentovi chovám obrovský respekt a velmi si ho vážím. Stoprocentní odborník na svém místě. Je pro mně čest být jeho pacientkou. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

• „Ochota a vstřícnost. Komplexní odstranění problému s dlouhodobým účinkem - zatím bez recidivy. Laserový zákrok.

Okružní 4699, Zlín Mapa

Chirurgické centrum s.r.o.

• „Příjemný pan doktor s lidským přístupem. Sice toho moc nenapovídá, ale nic nenechá náhodě.

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika - POLCHIR s.r.o. - MUDr. Július Kotoč, Ph.D.

• „Skvělý lékař s lidským přístupem.

Masarykova 315, Napajedla Mapa

• Sušilova 478, Holešov Mapa