Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Příbram

• „Nejlepší chirurg kterého znám, před devíti lety mi operoval pravý tenisový loket, super žádná bolest a plně funkční, teď udělal i levý, veliký odborník a moc mu děkuji Více

Květinová 1449, Hořovice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Děkuji vřele pane doktore Kopačko za Váš perfektní přístup a provedení zákroku.Jste zkrátka Pan chirurg a děkuji za Váš lidský přístup.Též poděkování sestřičce při zákroku.Velká škoda že nemáme více takto příjemných lékařů více.Ještě jednou vřelý dík!!! Miloslav Břehovský Více

Sadová 618, Březnice Mapa

Poliklinika Březnice

• „Ordinaci MUDr. Stehlíkové jsem navštívila poprvé a ordinovala zde paní doktorka Weisová. Musím řící, že s tak laskavým a ochotným přístupem jsem se ve zdravotnických zařízeních hodně dlouho nesetkala. Všem doporučuji a děkuji za milý a profesionální přístup. Sestřičku rovněž chválím - usměvavá, milá, pohodová. Kéž by takových zdravotníků bylo více:) Více

Čechovská 57 ,Příbram, Příbram Mapa

Chirurgická ambulance

• „Vstřícné chování, podrobné vysvětlení, profesionální přístup. Stržení nehtu palce levé nohy s infektem nehtového lůžka (doporučení 2x denně koupele v teplém roztoku Rochovy soli, potom osušit a zakrýt čtvercem s Chlumského roztokem - 3-5 kapek) Druhý den proběhla kontrola, kdy bylo všechno v pořádku, rána se hojí. Další kontrola za tyden. Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš

• Chirurg, Praktický lékař

„S Paní Doktorkou jsem velmi spokojen :) je hodná, milá a starostlivá myslím , že je hloupost co tu někteří říkají mě vždy se vším pomohla .... Více

Na Příkopech 103, Příbram Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Jsem dlouholetá pacietntka tohoto lékaře a získal moji stoprocentní důvěru, kterou nikdy nezklama. Děkuji.

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak