Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Spokojenost se zákrokem, jen trosku se čekalo, ale bylo to v normě . (Objednáno na . 8:00 na řadě 8:30 )

Jabloňová 8/2992, Praha 10, Praha Mapa

Chirurgie Zahradní Město

• Chirurg, Gastroenterolog

„Kéž by byl každý lékař takový - profesionalita, lidskost, klid z pana doktora vyzařující, citlivost, empatie... Děkuji! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit. Více

• Chirurg, Gastroenterolog

„Pan doktor mi v prosinci 2021 operoval dost velkou oboustrannou tříselnou kýlu. Vybral jsem si ho na základě referencí na portálu Známý lékař a jsem moc rád, že jsem se nezklamal. Ačkoliv je pan doktor extrémně vytížen, věnoval vždy dostatek času důkladnému vyšetření a vysvětlení všech souvislostí operace. Po operaci jsem nepotřeboval brát žádná sedativa, připadalo mi až neskutečné, že druhý den můžu jít po svých domů. Teď, po měsíci prakticky nevím, že jsem na nějaké operaci byl. Smekám, pane doktore !!! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Paní doktorka mi operovala žlučník. Přístup skvělý, vše polopaticky vysvětlila a k operaci objednala v krátké době. Oceňuji i, že před odchodem domů se přišla podívat na pokoj a ptala se, jestli je všechno v pořádku. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Mohu doporučit , odborníkna na svém místě , makáč a srdcař . Věnuje se věci do podrobna a řeší situace přehledně .

• Chirurg, Proktolog, Gastroen… terolog Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Chirurg, Proktolog

„Pan doktor je opravdu odborník a neuvěřitelný profesionál. Z vyšetření jsem měla velké obavy, ale pan doktor mě uklidnil a vše proběhlo rychle a naprosto bez bolesti. Po celou dobu vyšetření každý krok komentoval. I sestřička byla velice příjemná. Určitě mohu pana doktora doporučit. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• „S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá! Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Dnes som isla s malou dusickou na extrakci osmicky. Dostala som sa ku pani doktorke a nielenze nemam ziadnu traumu a bolest, ale som s jej pristupu uplne nadsena! Mila, usmievava pekne mi vsetko vysvetlila. Dakujem! Více

Pštrossova 10, Praha Mapa

DENTPRO s.r.o.

• „Musím napsat jen samé plusové hodnocení takové lékaře by si měli všichni cenit p.Marounek vykonává precizní práci a je jenom příkladem jak by to mělo být. Operoval mi cévy a já jen moc ještě jednou moc děkuji jak mě zase vrátil do života. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Uctivě děkuji za odbornost a erudici týmu pod taktovkou zázraky tvořícímu dirigentu a virtuosu v jednom, panu MUDr. BEITLOVI Ph.D.. Za to, že uskutečnil zázrak. Mám svou nohu a po zahradách mohu dál běhat jako vítr. DĚKUJI NAVŽDY. Daniel Purgert. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Děkuji panu doktorovi za záchranu života. Co někde zkazili on opravil. Asi nemám co více říct, moc děkuji. Jsem vám doživotně vděčná Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

• Chirurg, Ortoped

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• „Dnes jsem navštívil pana doktora ve Slaném s poměrně velkou tukovou boulí. Vyšla velice milá sestřička, která mi dala k vyplnění vstupní formulář. Pan doktor se s tím nepárá, vše mi s úsměvem a v pohodě vysvětlil, píchl mi lokální anestetikum a vyndal tu potvoru ven, asistovala mu kolegyně, také velice milá a příjemná. Všem mohu doporučit, je to správný chlap na svém místě a opravdový profesionál. Tímto děkuji celému týmu ordinace, všichni jsou skvělí a velice milí. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Paní doktorka mě laparoskopicky operovala a nejenže odvedla naprosto precizní a bezchybnou práci, ale zároveň byla nejmilejší osobou kterou jsem v nemocnici potkal. Před operací mi vše perfektně vysvětlila, po operaci mě přišla na pokoj navštívit ještě v den operace i den následující. Děkuji! (je za co) Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Skvělý člověk, s milým přístupem. Vděčím mu za svůj zachráněný život a možnost radovat se z krasne a hlavně zdravé roční dcery Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor Havel jedná velmi příjemně a profesionálně, mohu ho doporučit i při vyšetření osobnějšího rázu.

Na Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku