Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Vsetín

• „Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V. Více

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Pan profesor mi před lety operoval krční páteř. Vrátil mě tak do plnohodnotného zivota a zachránil před ochrnutím. Všechno,co měl dělat mi předem vysvětlil na diapozitivech a modelu. Byla jsem na různých operacích během svého života,ale s profesionálnějsím přístupem jsem se nesetkala. Více

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Pan doktor Petráš je odborník pomohl mi od bolesti, vše mi vysvětlil, má lidský přístup k pacientovi, vše trpělivě vysvětlí Více

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Pan doktor velmi příjemný, během vyšetření mně průběžně informoval o stavu atd. Taktéž velmi milá sestra.

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• Chirurg

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

Chirurgická ambulance Vsetín s.r.o.

• Chirurg, Plastický chirurg

• Chirurg, Anesteziolog

Zubří Mapa

• Chirurg

Vsetín Mapa

• U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.