Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Vsetín

• „Výborný lékař s profesionálním a lidským přístupem k pacientkám. Navštěvuji ho jako pacientka již několik let, jsem velmi spokojená a všem doporučuji.E.S. Více

Smetanova 1116, Vsetín Mapa

• „Nelze si stěžovat a najít dostatečné množství superlativů. Profesionál každým coulem, do ničeho mne během porodu nenutil, jen poradil,vysvětlil. To vše milým hlasem. Vždy poradil dobře, porod proběhl hladce a vše bylo na jedničku:-). V budoucnu, v případě dalšího porodu, budu ráda, když bude tento lékař zase ve službě:-). Všem doporučuji Více

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

Vsetínská nemocnice a.s.

• „Jsem velmi spokojena s přístupem pane doktora Čecha. Vždy mi poradil. Je velmi galantní a ochotný vám pomoci.

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Gynekologie

• „Výborný pan doktor. Trpělivý, klidný, lidský, s milým přístupem. V průběhu vyšetření vše vysvětlí a ochotně zodpoví každý dotaz. Moc se mi líbí systém SMS s informací, že je čas se objednat na preventivní prohlídku. Navíc po objednání nemusím čekat dlouhé týdny. Mohu jen doporučit. Více

Masarykovo nám. 1325, Vizovice Mapa

• „Nemám s ním problém, chodím k němu již asi 16 let.

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

Gynekologie MUDr. Ivo Janáček s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, milá, výborná specialistka ve svém oboru a jsem s ní spokojená. Marika

MUDr. Antonína Fabiána 638, Zubří Mapa

gynekologická ordinace

• „Lékaře doporučuji.Co se tyka ordinace je slabší mohl by Pan doktor vylepšit vybyvení.Někdy je náladovy a poněkud zvláštní.Při vyšetřění použivá starší zkušenost, která poněkud není přijemná a někdy dosti bolestivá.Co se týká odbornosti,nevidím problém. Více

Letenská1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Gynekologická ambulance