Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Martin Janáč
Vsetínská nemocnice a.s.

Nemocniční 955, Vsetín 755 32

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Naprosto skvělý lékař, chodím k němu už roky, v prvním těhotenství odhalil vadu srdce a vše lidsky a profesionálně řešil, domluvil mi porod ve Zlíně, vše skvěle korigoval. Teď pečlivě sleduje i druhé těhotenství. Lidský, profesionální a věcný přístup, nedělá z věcí zbytečné drama, respektuje, i se s ním zasmějete

     • GYNEKO spol. s r.o. - Ambul. gyn. péče Jiný  • 

  • Nelze si stěžovat a najít dostatečné množství superlativů. Profesionál každým coulem, do ničeho mne během porodu nenutil, jen poradil,vysvětlil. To vše milým hlasem. Vždy poradil dobře, porod proběhl hladce a vše bylo na jedničku:-).
    V budoucnu, v případě dalšího porodu, budu ráda, když bude tento lékař zase ve službě:-).
    Všem doporučuji

     • Vsetínská nemocnice a.s. přirozený porod  • 

  • Výborný gynekolog. Jsem mu vděčná za naši malou. Je lidsky,milý,profesionální,ochotný... je radost jít k němu na kontrolu

     •  • 

  • Velmi lidský, přitom každým coulem profesionál, ochotný, takhle by to měla vypadat v každé ordinaci jako u pana Dr.Janáče

     •  • 

  • Skvělý lékař, vše výborně a lidsky vysvětlí. I když ho v noci vzbudíte je za každé situace příjemný a pomáhá pacientkám najít to nejlepší a nejpřirozenější řešení jejich problému.

     •  • 

  • Velmi dobrý lékař. Velmi příjemný, lidský a profesionální.

     •  • 

  • Spokojenost na sto procent :) Příjemný, šikovný a lidský. NA jedničku!

     •  • 

  • nezbývá mi než souhlasit s ostatními. Měla jsem ho 2x u porodu (poprvé dokonce kvůli mě přijel do práce v noci:-)). Přístup i odbornost hodnotím na 1************

     •  • 

  • Jsem s ním hodně spokojená, je u něj i sestra a mamka a několik kamarádek, všechny jsou s ním taky spokojené! Když jdu na vyšetření, připadám si jako bych přišla za kamarádem na kafe, je milý a vstřícný, vždy se na něj těším a mám k němu velkou důvěru! Jen doufám, že ho budu mít taky jednou u porodu :-)

     •  • 

  • Skvěly lékař,moc doporučuji!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu