(38 názorů)

75603 , Halenkov

• Jiří Hlavinka

Gynekolog, MUDr.

• R

Velká spokojenost po všech stránkách! Kdybych měla jít rodit znovu, tak jedině k němu a jeho týmu lékařů!

• P

Pan primář Hlavinka je doktor na správném místě a hlavně výborný diagnostik. Okamžitě zjistil, v čem je problém a svým lidským přístupem vše vysvětlil, nakreslil a navrhl nejšetrnější řešení. Ve vážných situacích dokáže navodit milou a chápavou atmosféru. Nikdy by mě nenapadlo, že se budu tak těšit ke gynekologovi a vůbec jsem nepočítala, že kdy budu chodit s takovými problémy k chlapovi. 100% doporučuji a kudy chodím, tudy na něj pěji chválu.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Martin Janáč

Gynekolog,

• L
      Umístění: Vsetínská nemocnice a.s.Služby: přirozený porod

Nelze si stěžovat a najít dostatečné množství superlativů. Profesionál každým coulem, do ničeho mne během porodu nenutil, jen poradil,vysvětlil. To vše milým hlasem. Vždy poradil dobře, porod proběhl hladce a vše bylo na jedničku:-).
      V budoucnu, v případě dalšího porodu, budu ráda, když bude tento lékař zase ve službě:-).
      Všem doporučuji

• P

Výborný gynekolog. Jsem mu vděčná za naši malou. Je lidsky,milý,profesionální,ochotný... je radost jít k němu na kontrolu

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Tomáš Andrys

Gynekolog,

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Akutne bolesti a tlak v podbrusku

Som Slovenka,pracujuca v cr a teda si platim zdr.poistenie dlhsie roky. Bol piatok 13h. Dostala som silne bolesti,nemohla som chodit niekolko minut,tlak,bolest,rrezanie..prave som bola na Slovensku tak som zasla k mojmu gynekologovi a ten mi doporucil hospitalizaciu bud v trencine alebo na vsetine.kedze mam blizsie od domu vsetin,zvolila som tak a sla..bala som sa,nechcela som..bolo mi do placu..privotal ma tento man mudr s hrunym tonom a hlasom co tu chcem a potrebujem, lebo vtakom case je to dost nezvycajne..nemala som slov,vosla som dnu za nim uz splacom..bol hruby,drzy..preco som sla sem,dal mi dostatocne najavo ako mu vadia slovenky,ako by najradsej z nemocnice uz vypadol, ze uz ma toho plne zuby..zr si robime co chceme, bola som bez sil a bez slov,potom riesil ako ma ma nahodit do pc ked som.slovenka, ze on to nevie, a riesil karticku, a sestricka mu povedala ze mam normalnu cesku ppistovnu,potom pokracoval v papulovani tak som mu povedala nech mi vrati papiere ze idem prec..potom zrazu ze ci nechcem aspon vysetrit, ze mi pozrie cipok aby som vedelaatd..po chvile som.teda povedala ok ale len koli miminku lebo som dlho cestovala a cestovanie do dalsej nemocnice mi prislo uz hrozne..,bolo mi to neprijemne,ponizujuce,bolo mi hroznr,zacal sa hrat na odbornika a vraj tu musim byt cely tyzden hospitalizovana a potom sa uvidi..nielen ze som sa hroznr citila ze som vnemocnici, ze sa nieco deje, ze mi nieje dobre,ale este musim znasat taketo chovanie vysokoskolskeho vzdelameho mudreho cloveka,ktory nema uctu,chovanie a pristup?ja som tiez zdravotnik, viem ake je tazke pracovat s ludmi ale toto by som nepriala nikomu..co som komu urobila aby sa niekto ku mne tak spraval?chcela som.ist na vsetin rodit..ale stratila som doveru..je mi ztphoto miesta na vracanie a dufam ze tu dlho nebudem musiet byt..je mi tazko, tresti mi hlava..mrzi ma ze som mala stastie na tohto doktora a mrzi ma ze vdaka nemu to tu cele nenavidim..pred 4 rokmi som tu rodila a bola som vdacna za lrasny pristup okrem jednej porod. Asistentky..vdaka ktorej sami zastavil porod vpolovici..ale to je jedno..vsetko je o psychike a chovani ludi..staci jeden a pokazi vsetko..prajem vsetkym, aby mali stastie na zdravotnika,ktpry sa bude o nich starat..a panovi mudr. Prajem nech sa mi zelanie co najskor vyplni a co najskor odide z nemocnice a mozno by mohol ppuvazovat aj o zmene povolania,napr. V talej bani by mu to pasovalo.

• R
      Umístění: jiné místo

MUDr. Andrys je, dle mého názoru, odborník s lidským přístupem. Mně osobně vždy ochotně a srozumitelně vše vysvětlil a poradil, odpověděl na dotazy,... Prostě je FAIN. (Vyhovuje mi více než předchozí MUDr., který je již (naštěstí) v důchodu.)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře