Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Liberec

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Mohu jen chválit. Paní doktorka je úžasná. Vyšetření nebolí a ultrazvuk dělá pravidelně při prevenci, na to jsem nebyla zvyklá. V čekárně si většinou ani nestačím sednout, to je bonus. A sestřičky jsou milé a usměvavé. Nemám co vytknout. Kdyby to nebyla gynekologie, vracím se častěji :-) Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

PELARGYN s.r.o.

• „K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

MUDr. Alena Bayerová

• „Pan doktor je pro mě ztělesněním odborníka na svém místě. Je velmi profesionální, ale přitom stále lidský, umí navodit příjemnou atmosféru a má smysl pro humor. Vše detailně vysvětlí a popíše, ochotně odpoví na všechny otázky. Rozhodně doporučuji. Více

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Prave mi pan doktor udelal v Jbc nemocnici obrat miminka zevnimi hmaty. Mimi bylo KP a melo nozicku v panvi. A ted je spravne hlavou dolu. Jsem nadsena. :) Povedlo se. A to mam mam malo plodove vody. Takze me zachranil od cisarskeho rezu. :)))) Více

Pasecké náměstí 4, Jablonec nad Nisou Mapa