Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Liberec

• „Paní doktorka je velice milá, vstřícná,každým coulem profesionálka. Dokonale vyšetří,doporučí,vyléčí.Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kéž bychom měli více lékařů kteří svým pacientům naslouchají. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

PELARGYN s.r.o.

• „K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup... Více

GENNET, s.r.o.

• „K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

MUDr. Alena Bayerová

• „Pan doktor je prostě jednička ve svém oboru. Jsem moc ráda, že jsem k němu přestoupila. Až jsem se styděla co jsem všechno o svém těle nevěděla od předešlé doktorky. Momentálně se mi podařilo otěhotnět, těším se na celý průběh těhotenství, protože už teď vím, že se nic nezanedbá ;) Více

Palackého 2136/14, Jablonec nad Nisou Mapa

• „Chci touto cestou poděkovat MUDr.Jiřímu Richterovi, ke kterému chodím již řadu let. Při běžné prohlídce mi pan doktor zjistil problém, který vyžadoval rychlou operaci. Jelikož mi je již 63 let, byla jsem touto situací dost zaskočena.Díky odbornému vysvětlení a ujištění,že operaci sám provede jsem ihned souhlasila s nejbližším termínem a nástupem na gynekologické oddělení do Frýdlantu v Čechách. Nyní jsem již dva týdny po operaci a cítím se výborně. Pan doktor je velmi svědomitý a lidský. Mám k němu absolutní důvěru. Nesmím zapomenout na sestřičku, která je milá, ochotná a velmi pečlivá. Společně tvoří profesionální tým. Oběma moc děkuji a vřele jejich péči doporučuji!!! Na závěr bych chtěla pacientkám, které před operací pročítají internet, dát malou, ale užitečnou radu. Důvěřujte svému lékaři a neřiďte se internetem. Jen Váš lékař zná Vaše tělo a ví jak Vám pomoci. Více

Soukenné náměstí 121/1, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je pro mě ztělesněním odborníka na svém místě. Je velmi profesionální, ale přitom stále lidský, umí navodit příjemnou atmosféru a má smysl pro humor. Vše detailně vysvětlí a popíše, ochotně odpoví na všechny otázky. Rozhodně doporučuji. Více

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Za celých 18 let, co k panu doktorovi chodím, jsem s ním neměla jedinou negativní zkušenost. Obě těhotenství perfektně pohlídané, zdravotní problém včas objevený. V ordinaci je vždy pohoda a příjemná atmosféra, ani si nestačím uvědomit, že jsem na gynekologii, pan doktor je samý humor. Má i výborný nos na sestřičky, ať měl jakoukoliv, vždycky velmi milé a usměvavé. Více

Hlavní 696, Smržovka Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!! Více

GENNET, s.r.o.

• „Pan Hassa má skvělý přístup k pacientům...poradí a působí uklidňujícím dojmem :)

Žižkova 268, Semily Mapa

Ordinace gynekologa a radiodiagnostiky

• „Prave mi pan doktor udelal v Jbc nemocnici obrat miminka zevnimi hmaty. Mimi bylo KP a melo nozicku v panvi. A ted je spravne hlavou dolu. Jsem nadsena. :) Povedlo se. A to mam mam malo plodove vody. Takze me zachranil od cisarskeho rezu. :)))) Více

Pasecké náměstí 4, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Moc milá pani doktorka,nejsem jednoduchý pacient,po spoustě operací.Vždy probere alternativy,pro a proti,zároveň vyslechne.Podpoří i psychicky.Je přímá a férova.Věřím,že tentokrat se mimča dočkáme a bude to vaše veliká zásluha.Jste profik. Více

GENNET, s.r.o.

• „Všechny ženy celé naší rozvětvené rodiny ho zbožňují..... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

č.d. 518, Desná Mapa

• Gynekolog