Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

GENNET, s.r.o.

Kostelní 9

17000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

GENNET, s.r.o.

Liliová 1

46001 , Liberec , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

  Úžasná paní doktorka, špičková expertka v oboru, přitom s nadstandardně šetrným a lidským přístupem. Absolvovala jsem u ní ultrazvuk i CVS, díky jejímu přístupu a vysvětlení každého problému jsem se mnohem snadněji vyrovnala se ztrátou miminka.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radka Jarošová Jiný

  Paní doktorku Jarošovou mohu všem jen doporučit. Mám zkušenosti i z jiných IVF center a byla jsem u ní velmi spokojená. Hlavně díky ní se dneska těšíme na miminko.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. Jiný

  Dle označení tohoto lékaře jsem nadsamec. Až po fragmentaci kterou nám dělali jinde ( po zaslání spermiogramu do jiného CARU se docela zděsili takových výsledku) sme zjistili, že mám 94% spermií nepohyblivých. Až jiný androlog zjistil, že mám lletitou Varikokelu. Za mě velmi špatná zkušenost a hlavně ztráta času.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Vokroj Jiný

  Když sme v září 2019 přišli k doktoru Vokrojovi do Archy byl velmi příjemný a postavil nás před hotovou věc. Já mám předčastné ovariální selhání a Museli sme jít do DV, i s tím sme se smířili. Z celkových 2 cyklů a 5 pokusů se mi zadařilo 3x, vždy potrat v 6 či 5 T. Pořád se zabývali mnou, doktor měnil léčbu minimálně, nasadil mi prolutex ale nikdy nezkontroloval hladinu hormonů, za celé dva roky mi nikdo nenabral hormonální profil. Za poslední půl rok byla léčba velmi zmatečná a nejistá. Při poslednim transferu sem měla zonu free jak bylo domluveno, v protokolu mám embryo glue, ani nevím co sem v tom zmatku měla. Nikdy mu nepřišlo divný, že při tak velkém počtu spermií u manžela máme tak málo embryí. Celou dobu se zaměřoval na mě ale problém byl u manžela. Takže po 2 letech a velké ztráty financí jsme z Gennetu a hlavně od tohoto doktora odešli.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  .
  Lékař: MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

  Chci poděkovat panu doktorovi za záchranu života. Vyšetřili mě v červenci a v září 2 jiní gynekologové , al správnou diagnosu uďelal jen doktor Kulovaný. Vdy jsem k němu měla důvěru a nyní se to vyplatilo, jediný rozopoznal závažnost mé diagnozy a okamžitě mě odeslal do nemocnice na operaci.Nikdy mu nepřestanu být vďečná


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Kateřina Rožníčková Jiný

  Paní doktorka je báječná. Vše vysvětlí, je milá a lidská. Cením si její upřímnosti a toho, že je opravdu fér a nenechá vás udělat kravinu. Víc takových lékařek! Děkuji vám.


  R
  Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  Paní doktorka Kilijanova je velice pečlivá, výjimečný specialista ve svém oboru který práci rozumí, neustále se vzděláva a přednáší na zahraničních kongresech.
  S její péči jsem velmi spokojená, je mi vždy věnován dostatek času, mám zodpovězeny všechny dotazy a případně předána doporučení na další odborníky. Chodím k ní jak na gynekologii tak o mne pecovala v době těhotenství. Byla jsem vždy maximálně spokojená a má moji 100% důvěru. Nic nezanedba a jejím radám naprosto důvěřuji.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  S paní doktorkou jsem měla možnost setkat se na screeningu v 1. a 2. trimestru. Paní doktorka je profesionál, vše pečlivě vysvětlí, zodpoví otázky, působí sympaticky a příjemně. Velmi dobře zareagovala na můj dotaz prostřednictvím emailu, kdy mi do pár hodin osobně zavolala. Velmi si toho vážím, protože to v dnešní době stále není samozřejmost, ale spíše nadstandartní jednání. Paní doktorku mohu vřele doporučit a už se těším na další setkání ve 3. trimestru.


  P
  Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  Moje zkusenost je naprosto skvela! Pani doktorka je spickou ve svem oboru, povazuji za stesti, ze jsem se k ni vubec dostala. Pecuje o me jiz desitku let jako gynekolog a uspesne a velmi profesionalne me provedla celym mym (velmi komplikovanym) tehotenstvim. Nesverila bych se do rukou nikomu jinemu, vzdy mi vse ochotne vysvetli, ukaze, je absolutne zamerena na detaily a navic velmi prijemna. Proto nerozumim jakymkoli negativnim komentarum zde, protoze to, ze se lekar soustredi na UZ a peclive vse zkouma a chvili neco nepovida, je pro me plus! Opravdu nejde jen o to videt ty jasne veci, tady jste u naproste spicky v republice, pani doktorka peclive prozkouma absolutne kazdy detail, u miminka mi vzdy vse podrobne popsala a ukzala, nikdy nebyl zadny problem s mymi dotazy, naopak. A pokud nekomu jde o sympatie, tak ty nemusi byt 100% nikdy (i kdyz za me tady 99%!), tady jde ale o odbornost a ta je zde na absolutnim maximu. Ohromna spokojenost a velke diky za mou peci!


  K
  Lékař: MUDr. Veronika Hrochová Jiný

  Paní doktorka je doposud pro mě nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Milá, vstřícná, ochotná, profesionální. Vždy jsem se k ní těšila. Maximálně doporučuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu