Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (37)

Obecné skóre

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

  Dobry den,
  z prvotrimestralniho screeningu jsem mela respect, tak jsem si zde prostudovala recenze k pani doktorce a sla tam pripravena. Pani doktorka je zcela jiste velmi prima, trochu ostra a sebevedoma zena. Respektuje zvlaste ty pacienty, kteri prijdou jiz informovani a s konkretnimi dotazy. Pokud se zeptate na dle ni banalni dotaz, da vam to jasne najevo. Vyzaduje naprosty respekt k ni jako k lekarce, ale umi i zavtipkovat. Z medicinskeho hlediska je to velka kapacita a jedna z nejlepsich ke krete muzete jit, jen si pripadate trochu jako ve skole a musi si clovek dat pozor na uroven komunikace a prijit informovany.

  A
  MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

  U pí doktorky jsem byla na prvo- a druhosemestralním screeningu, obě zkušenosti byly negativní. Věřím, že vybavení Gennetu a její zkušenosti jsou na výborné úrovni, ale lidsky příšerné. Je odtažitá, arogantní, skrytě posměšná, nadřazená i dobrý nález podává tak, že to vyvolává strach. Kazí to radost nastávajících rodičů.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

  Zkušená odbornice, při ultrazvuku vysvětluje vše, co vidí. Konzultace nás velmi uklidnila.

  J
  MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

  Úžasná paní doktorka, špičková expertka v oboru, přitom s nadstandardně šetrným a lidským přístupem. Absolvovala jsem u ní ultrazvuk i CVS, díky jejímu přístupu a vysvětlení každého problému jsem se mnohem snadněji vyrovnala se ztrátou miminka.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Radka Jarošová Jiný

  Paní doktorku Jarošovou mohu všem jen doporučit. Mám zkušenosti i z jiných IVF center a byla jsem u ní velmi spokojená. Hlavně díky ní se dneska těšíme na miminko.

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Viktor Vik, Ph.D. Jiný

  Dle označení tohoto lékaře jsem nadsamec. Až po fragmentaci kterou nám dělali jinde ( po zaslání spermiogramu do jiného CARU se docela zděsili takových výsledku) sme zjistili, že mám 94% spermií nepohyblivých. Až jiný androlog zjistil, že mám lletitou Varikokelu. Za mě velmi špatná zkušenost a hlavně ztráta času.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Jiří Vokroj Jiný

  Když sme v září 2019 přišli k doktoru Vokrojovi do Archy byl velmi příjemný a postavil nás před hotovou věc. Já mám předčastné ovariální selhání a Museli sme jít do DV, i s tím sme se smířili. Z celkových 2 cyklů a 5 pokusů se mi zadařilo 3x, vždy potrat v 6 či 5 T. Pořád se zabývali mnou, doktor měnil léčbu minimálně, nasadil mi prolutex ale nikdy nezkontroloval hladinu hormonů, za celé dva roky mi nikdo nenabral hormonální profil. Za poslední půl rok byla léčba velmi zmatečná a nejistá. Při poslednim transferu sem měla zonu free jak bylo domluveno, v protokolu mám embryo glue, ani nevím co sem v tom zmatku měla. Nikdy mu nepřišlo divný, že při tak velkém počtu spermií u manžela máme tak málo embryí. Celou dobu se zaměřoval na mě ale problém byl u manžela. Takže po 2 letech a velké ztráty financí jsme z Gennetu a hlavně od tohoto doktora odešli.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  .
  MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

  Chci poděkovat panu doktorovi za záchranu života. Vyšetřili mě v červenci a v září 2 jiní gynekologové , al správnou diagnosu uďelal jen doktor Kulovaný. Vdy jsem k němu měla důvěru a nyní se to vyplatilo, jediný rozopoznal závažnost mé diagnozy a okamžitě mě odeslal do nemocnice na operaci.Nikdy mu nepřestanu být vďečná

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Kateřina Rožníčková Jiný

  Paní doktorka je báječná. Vše vysvětlí, je milá a lidská. Cením si její upřímnosti a toho, že je opravdu fér a nenechá vás udělat kravinu. Víc takových lékařek! Děkuji vám.

  R
  MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  Paní doktorka Kilijanova je velice pečlivá, výjimečný specialista ve svém oboru který práci rozumí, neustále se vzděláva a přednáší na zahraničních kongresech.
  S její péči jsem velmi spokojená, je mi vždy věnován dostatek času, mám zodpovězeny všechny dotazy a případně předána doporučení na další odborníky. Chodím k ní jak na gynekologii tak o mne pecovala v době těhotenství. Byla jsem vždy maximálně spokojená a má moji 100% důvěru. Nic nezanedba a jejím radám naprosto důvěřuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Kostelní 9, Praha 17000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha 11000 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Liliová 1, Liberec 46001 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání