Zobrazit lékaře

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

• GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Kostelní 9

17000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Liliová 1

46001, Liberec, liberecký

Kontaktní údaje +420 48...

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• David Stejskal

Genetik, MUDr.

• tuto kliniku mohu jen doporučit diky pani doktorce máme krásnou anetku dukladně nám popsala postup při odběrch plodove vody a i když sme nechtěli znát pohlaví miminka tak nám ho řekla při předání vysledku

• pana doktora sice osobně neznám, ale oceňuji jeho internetovou "poradnu" na stránkách gennetu:-)

• Simona Lovásová Bukvová

Gynekolog, MUDr.

• Moc děkuji za péči, která se mi od Vás dostala, po tolika letech jsme už ztráceli naději. Už se těšíme na miminko. Jste skvělá, měli jsme Vás poznat dříve. Teď už víme, že nic není nemožné. :o)

• Velmi milá paní doktorka,profesionální a lidský přístup k pacientům - kdyby se nám takové péče dostávalo všude.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Martin Doležal

• P

byla jsem u dr byl v pohode hodny, vse vysvetli rekne i co bude delat atd, poradi a vse probiha v pohode...co vic si prat nez byt klidna u dr kdyz vite ze je hodny mily jemny hlavne.. opravdu doporucuji

• N

Na pana doktora si nemohu stěžovat. Jediné co bych vytkla, že je težké se tam objednat, ale někdy se stane, že i na první pokus se to povede. Jinak pan doktor je velice šikovný. Mě vždy se vším poradil, vstřícně pomohl a vidím na něm jeho velkou odbornost. Vždy když jsem měla nějaký problém našel jeho příčinu, aniž by si ji musel nějak ověřovat, ačkoliv vždy si vše ověřoval na základě testů (samozřejmě je to běžné, ale nebloumal nad problémem) a má podle mého názoru dost zkušeností. Je i velice milý a seriózní. Výborný doktor - doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Veronika Hrochová

• L

Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Veronika Mokrá

• L

Nemůžu o ní říct v podstatě nic dobrého. Setkala jsem se s ní na Gennetu, kam jsme byli posláni mou gynekoložkou. Na Gennetu lítalo jedno vyšetření za druhým, s ničím se tam nepárala, a kdykoliv mi něco říkala, nedokázala mi pořádně vysvětlit, co to proč to. Až u své paní doktorky jsem se dozvěděla, že bolesti při endometrióze se dají řešit laparoskopickým odstraněním pouze ložisek, nikoli rovnou celých vaječníků, jak mě strašila dr. Mokrá. A až díky své doktorce jsem se dozvěděla, proč mám tak málo času na otěhotnění.... Pokud ještě někdy na Gennet, tak rozhodně ne k paní doktorce Mokré.

• To, jaký má paní doktorka strašný přístup k lidem, se snad ani popsat nedá. Po potratu mě nazvala hysterkou, odmítla mi napsat PN a pak mi třískla telefonem. A to jen kvůli tomu, že jsem potratila v jiné nemocnici. Podle ní jsem měla sednout do auta a se silnýma bolestma jet 20 km autem k ní. Nemluvě o tom, že vzhledem k riziku rozštěpům v naší rodině mě ani neinformovala, že by jsem při plánování miminka něla brát kys. listovou. Šla jsem k jinému lékaři a do dvou měsíců jsem otěhotněla a nyní porodím zdravé miminko.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Lenka Vykysalá

• M

Paní doktroka byla první a asi i poslední, kdo ve mě v oblasti reprodukční medicíny vzbudil důvěru. Proč? Hlavně proto že do ničeho netlačila, narozdíl od ostatních, ze kterých jsem měla vždycky dojem, že se snaží z pacientky vytřískat co nejvíc peněz. Měla jsem z ní pocit, že si je moc dobře vědoma etických problémů, které se s umělým oplodněním pojí.

• P

Já jsem paní doktorkou Vykysalou nadšená. Upřímně mi sdělila svůj názor a všechny kroky léčby se mnou pečlivě probírala. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Kateřina Lebedová

• S

Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!!

• G

Velmi šikovná paní doktorka, měla jsem jí u porodu, byla jsem příjemně překvapená. Je to velice hodná a profesionální doktorka, na to že je tolik mladá =o) Jsem jí moc vděčná za naší Verunku!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Petra Holcová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka Holcová odvedla perfektní kus prace u mého prvního a jediného IVF. I její přístup byl lidský, chápavý a to i v celém Libereckém Gennetu, který je skvělou péčí vyhlášený. Také sestry a velice sympaticka embriolozka me mile prekvapily. Jsem ráda za spolupráci s paní doktorkou a šťastná za výsledek. Přeji paní doktorce další úspěchy a spokojené pacientky jako jsem já. Děkuji.
      S pozdravem Chýlová.

• Vendula Johannová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka Johannová je velmi milá a pečlivá, při každé mojí návštěvě dobře naladěná s pozitivním přístupem. Její profesionální přístup byl příkladný! Děkujeme rodina Kemrů

• D

Paní doktorka Johannová je velmi milá, pečlivá a vstřícná, při každé mojí návštěvě dobře naladěná s pozitivním přístupem.

• Jiří Vokroj

• L

Jako s tak milým, sympatickým a ochotným doktorem jsem se ještě nesetkala. Mrzí mě, že to není můj ošetřující lékař, protože je bezkonkurenční. Byla jsem u něj kvůli záskoku mého doktora a trochu mě to teď mrzí.. Bohužel u svého jsem přes známou, tak mi je to blbé měnit.
      Je i porodník u Apolináře

• T

K MUDr. Vokrojovi chodíme do Gennetu na umělé oplodnění a nemůžeme si ho vynachválit. Vždy si celou zdravotní dokumentaci pečlivě projde, vše vysvětlí, má na vás čas, je milý a máte pocit, že ho úspěch celého snažení zajímá, což pro nás byla velice příjemná změna po šokujícím chování MUDr. Řezáčové z UPMD, která je neskutečně arogantní. Takže za nás doporučujeme, kéž by bylo víc takhle oddaných doktorů, je vidět, že práce je jeho koníčkem.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře