Zobrazit lékaře

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000 , Praha , hl. město Praha

Kostelní 9

17000 , Praha , hl. město Praha

Liliová 1

46001 , Liberec , liberecký

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

S paní doktorkou jsem měla možnost setkat se na screeningu v 1. a 2. trimestru. Paní doktorka je profesionál, vše pečlivě vysvětlí, zodpoví otázky, působí sympaticky a příjemně. Velmi dobře zareagovala na můj dotaz prostřednictvím emailu, kdy mi do pár hodin osobně zavolala. Velmi si toho vážím, protože to v dnešní době stále není samozřejmost, ale spíše nadstandartní jednání. Paní doktorku mohu vřele doporučit a už se těším na další setkání ve 3. trimestru.

Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

Moje zkusenost je naprosto skvela! Pani doktorka je spickou ve svem oboru, povazuji za stesti, ze jsem se k ni vubec dostala. Pecuje o me jiz desitku let jako gynekolog a uspesne a velmi profesionalne me provedla celym mym (velmi komplikovanym) tehotenstvim. Nesverila bych se do rukou nikomu jinemu, vzdy mi vse ochotne vysvetli, ukaze, je absolutne zamerena na detaily a navic velmi prijemna. Proto nerozumim jakymkoli negativnim komentarum zde, protoze to, ze se lekar soustredi na UZ a peclive vse zkouma a chvili neco nepovida, je pro me plus! Opravdu nejde jen o to videt ty jasne veci, tady jste u naproste spicky v republice, pani doktorka peclive prozkouma absolutne kazdy detail, u miminka mi vzdy vse podrobne popsala a ukzala, nikdy nebyl zadny problem s mymi dotazy, naopak. A pokud nekomu jde o sympatie, tak ty nemusi byt 100% nikdy (i kdyz za me tady 99%!), tady jde ale o odbornost a ta je zde na absolutnim maximu. Ohromna spokojenost a velke diky za mou peci!

Lékař: MUDr. Veronika Hrochová Jiný

Paní doktorka je doposud pro mě nejlepší lékař se kterým jsem se setkala. Milá, vstřícná, ochotná, profesionální. Vždy jsem se k ní těšila. Maximálně doporučuji.

Lékař: MUDr. Dagmar Smetanová Jiný

Paní primářka je skvělý odborník, který má i schopnost empatie. Vyšetření u ní jsou vysoce profesionální a pečlivá. Vyzdvihuji její připravenost a ochotu zodpovědět veškeré otázky ... a upřímně, já těch otázek měla více než dost. Velice doporučuji si termínově počkat na paní primářku, opravdu stojí to za to, mám srovnání.

Lékař: MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

Od druhého screeningu jsem očekávala podrobnější informace a tudíž jsem se objednala a zaplatila stanovenou částku. K mému údivu vše proběhlo během necelých 10 minut, o podrobném vyšetření nemůže být řeč (na x věcí nedošlo, včetně plodové vody a pupečníku či některých orgánů dítěte). Pan doktor chtěl řešit primárně pohlaví a nechápal, proč jsem si je nenechala zjistit při prvém screeningu. Já mu řekla pravdu, tedy že to mne opravdu nezajímalo a nezajímá, a že naopak mám extrémní zájem o informace o stavu a životaschopnosti dítěte a jeho vyhlídky být porozeno živé. To očividně panu doktoru vadilo a jen suše, povýšeně a krajně rozladěně prohlásil, že na mém dítěti nic nenormálního nevidí, ale že se běžně rodí mrtvé děti. Nedostala jsem procentální informaci a ani sebemenší povzbuzení či naději, že vše je na dobré cestě a že je rozhodně pravděpodobnější porod zdravého dítěte než porod mrtvého či postiženého dítěte. Naopak jsem byla poučena, že má otázka ohledně stavu pupečníku a výživy dítěte je neetická a on mi to neřekne. Bylo to krajně morbidních a nepříjemných něco pod 10 minut. U dítěte, které obstálo v Prenascan a i na ultrazvuku nevykazuje sebemenší odchylku, bych očekávala alespoň trochu kvalitnější vyšetření a následně snad lehce optimistický komentář. Přirozeně na mou prosbu o fotku (i tu jsem si platila) pan doktor reagoval jedním pokusem a opravdu z té rozmazaniny se nedá nic poznat. Pro srovnání, všechna má dosavadní těhotenství proběhla bez problémů (žádné komplikace a porod zdravých dětí v termínu) a 2. screening u nich vypadal úplně jinak - jednalo se o pečlivé a empatické vyšetření v délce 20-30 minut, během kterého bylo vše profesionálně vysvětleno a ze kterého jsem odcházela šťastná, s nadějí a s fotečkou v roce.

Lékař: MUDr. Vendula Johannová Jiný

Paní doktorka byla milá a vše nám s přítelem vysvětlila a ukázala :) Vyšetření bylo rychlé (15min) a cítila jsem se po 1.screeningu hezky, i když jsem z něho měla strach. Byla jsem vděčná za pozitivní přístup a odnesla si krásnou fotografii miminka :)

Lékař: MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

Byla jsem k němu poslána na 2.screening. Pan doktor byl hotový raz dva, v ordinaci jsem byla cca 5 minut. Absolutní neochota. Návštěva u něj byla pro mne absolutně zbytečná, nic jsem se nedozvěděla a na otázky jsem nedostala odpověď.

Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

Byla jsem u paní doktorky Kilijánové na prvotrimestrálním screeningu v půlce června. Po přečtení recenze níže jsem měla trochu strach, ale paní doktorka byla milá, na všechny otázky odpovídala, srdeční odezvu jsme s partnerem slyšeli, v průběhu ultrazvuku si povídala pro sebe o tom, co zrovna zkoumá, ale dostatečně srozumitelně, abychom tomu porozuměli i my. Vyšetření dopadlo dobře, krevní výsledky také v pořádku a z ordinace jsem odcházela spokojená.
    Může se stát, že ne vždy je dobrý den a interpretace výsledků nemusí být vhodně podaná, ale já si na paní doktorku nemohu stěžovat.
    O fotku z ultrazvuku je potřeba si po vyšetření říct na recepci (počítač na recepci je asi napojený na počítače v ordinacích a sestřička má přístup k fotkám, které lékař při vyšetření pořídí). Za fotku se platí dle platného ceníku fatální medicíny (vytištěná, velikost A5 nebo v elektronické podobě).

Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

Paní doktorka byla profesionální, popisovala při vyšetření co vidí a na závěr nám dala prostor se zeptat na co chceme.

Lékař: MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

Cestou do Gennetu jsem si hloupě přečetla nějaké diskuze na pana doktora a neřekla si o fotku. Úplně zbytečně. Pan doktor byl skvělý, milý, během vyšetření toho moc nenamluvil, ale věnoval se tomu, co měl a vše pečlivě a soustředěně kontroloval. Vždy mi řekl, co zrovna měří, kde je srdíčko, ruce, žaludek. Zapsal výsledky a ty mi velmi srozumitelně vysvětlil. Vše proběhlo skvěle