Spravovat zařízení Upravit údaje

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

• GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Kostelní 9

17000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Liliová 1

46001, Liberec, liberecký

Kontaktní údaje +420 48...

• David Stejskal

Genetik, MUDr.

• tuto kliniku mohu jen doporučit diky pani doktorce máme krásnou anetku dukladně nám popsala postup při odběrch plodove vody a i když sme nechtěli znát pohlaví miminka tak nám ho řekla při předání vysledku

• pana doktora sice osobně neznám, ale oceňuji jeho internetovou "poradnu" na stránkách gennetu:-)

• Simona Lovásová Bukvová

Gynekolog, MUDr.

• Moc děkuji za péči, která se mi od Vás dostala, po tolika letech jsme už ztráceli naději. Už se těšíme na miminko. Jste skvělá, měli jsme Vás poznat dříve. Teď už víme, že nic není nemožné. :o)

• Velmi milá paní doktorka,profesionální a lidský přístup k pacientům - kdyby se nám takové péče dostávalo všude.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Martin Doležal

Gynekolog, MUDr.

• byla jsem u dr byl v pohode hodny, vse vysvetli rekne i co bude delat atd, poradi a vse probiha v pohode...co vic si prat nez byt klidna u dr kdyz vite ze je hodny mily jemny hlavne.. opravdu doporucuji

• Na pana doktora si nemohu stěžovat. Jediné co bych vytkla, že je težké se tam objednat, ale někdy se stane, že i na první pokus se to povede. Jinak pan doktor je velice šikovný. Mě vždy se vším poradil, vstřícně pomohl a vidím na něm jeho velkou odbornost. Vždy když jsem měla nějaký problém našel jeho příčinu, aniž by si ji musel nějak ověřovat, ačkoliv vždy si vše ověřoval na základě testů (samozřejmě je to běžné, ale nebloumal nad problémem) a má podle mého názoru dost zkušeností. Je i velice milý a seriózní. Výborný doktor - doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Milan Daněk

Gynekolog, MUDr.

• Mudr. Milan Daněk je perfektní lékař. Pacient u něj má pocit, že je v těch nejlepších a nejprofesionálnějších rukách :). Jeho přístup je vynikající. Na první pohled je na něm vidět, že svou práci dělá rád a jeho přístup je velmi uklidňující. S panem doktorem sem neměla ani ten nejmenší problém :) Mohu jen doporučit :)

• Pan doktor je velmi ochotný lékář, mám u něho pocit, že chce opravdu pomoci. Je na něm vidět, že se dokáže vcítit do pacienta. Je to úžasný lékař. Získal si mou důvěru.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Veronika Hrochová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Veronika Mokrá

Gynekolog, MUDr.

• Nemůžu o ní říct v podstatě nic dobrého. Setkala jsem se s ní na Gennetu, kam jsme byli posláni mou gynekoložkou. Na Gennetu lítalo jedno vyšetření za druhým, s ničím se tam nepárala, a kdykoliv mi něco říkala, nedokázala mi pořádně vysvětlit, co to proč to. Až u své paní doktorky jsem se dozvěděla, že bolesti při endometrióze se dají řešit laparoskopickým odstraněním pouze ložisek, nikoli rovnou celých vaječníků, jak mě strašila dr. Mokrá. A až díky své doktorce jsem se dozvěděla, proč mám tak málo času na otěhotnění.... Pokud ještě někdy na Gennet, tak rozhodně ne k paní doktorce Mokré.

• To, jaký má paní doktorka strašný přístup k lidem, se snad ani popsat nedá. Po potratu mě nazvala hysterkou, odmítla mi napsat PN a pak mi třískla telefonem. A to jen kvůli tomu, že jsem potratila v jiné nemocnici. Podle ní jsem měla sednout do auta a se silnýma bolestma jet 20 km autem k ní. Nemluvě o tom, že vzhledem k riziku rozštěpům v naší rodině mě ani neinformovala, že by jsem při plánování miminka něla brát kys. listovou. Šla jsem k jinému lékaři a do dvou měsíců jsem otěhotněla a nyní porodím zdravé miminko.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Dagmar Smetanová

Gynekolog, MUDr.

• Profesionální, příjemná a výborná lékařka. Pacientce se plně věnuje, vše vysvětlí. Navštívila jsem ji několikrát, vždy se chovala stejně - velmi profesionálně. Byla jsem velmi spokojená. Paní doktorku doporučuji.

• Nevím co si myslet. Občas, když něčemu nerozumím a paní doktorky se zeptám odpoví v klidu, ale jindy se tváří posměšně že to nevím. Její chování je takové jak na houpačce - jednou je milá a jednou odpočítáváte minuty do doby než od ní budete moci konečně odejít.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Lenka Vykysalá

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktroka byla první a asi i poslední, kdo ve mě v oblasti reprodukční medicíny vzbudil důvěru. Proč? Hlavně proto že do ničeho netlačila, narozdíl od ostatních, ze kterých jsem měla vždycky dojem, že se snaží z pacientky vytřískat co nejvíc peněz. Měla jsem z ní pocit, že si je moc dobře vědoma etických problémů, které se s umělým oplodněním pojí.

• Já jsem paní doktorkou Vykysalou nadšená. Upřímně mi sdělila svůj názor a všechny kroky léčby se mnou pečlivě probírala. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Sabina Březinová

Gynekolog, MUDr.

• Vynikající paní doktorka, navíc velice příjemná, milá, pečlivá. Velmi si vážím toho, že jsem k ní mohla přestoupit.

• Paní doktorku znám již dlouho a neměnila bych!!! :-) Když jsem měla problémy jakéhokoliv charakteru, tak mi vždy velmi ochotně pomohla či poradila. Mám dvě děti a byť jsem měla problémy, které spadaly do šestinedělí, tedy do porodnice u Apolináře (tam mě poslali domů s tím, že potrhané a zhnisané stehy jsou prý v pořádku a mám se koupat v dubové kůře) s šílenou bolestí jsem volala paní doktorce Březinové, která jejich přístup raději nekomentovala, hned mě vzala a začala to řešit. Docházela-dojížděla jsem k ní denně, kde dávala do kupy cizí zanedbání. Stehy mi vyndala, protože mi stejně vyhnisaly a spodek se celý rozklížil. Ránu čistila, řádně zaléčila.... A mohla bych vyprávět o šílené bolesti - zánětu v prsech, když jsem kojila.... JE ÚŽASNÁ a KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍCE. Jestli má někdo s touto paní doktorkou špatné zkušenosti, at se zamyslí sám nad sebou a nebo nejlépe vyzkouší jiné lékaře a brzy pochopí... :-) Paní doktorko, tímto Vám mnohokrát děkuji za Vaši profesionalitu, ochotu, příjemné vystupování a lidské zacházení. Vaše stálá pacientka Mirka Habová

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře

• Milada Brandejská

Gynekolog, Prim. MUDr.

• S lékařkou jsem byla velmi spokojená. Vzala mě na poslední chvíli, protože mě bylo málem 40 let a já se najednou rozhodla, když se nám nedaří, že tohle zkusím..Sice se to na poprvé nepovedlo ,ale to se často stává, pak už jsem umělé otěhotnění nemohla absolvovat díky zjištěné závažné nemoci. Byla velmi laskavá a profesionální, udělala i jiné další vyšetření (trombofilii), protože měla podezření díky mojí mamince, že bych jí mohla mít, čímž mě možná uchránila před zdravotními problémy, protože jsem později měla závažné onemocnění a díky tomu, že jsem to věděla, tak jsem nedostávala určitý druh léku, který by mi mnohonásobně zvýšil šanci na trombotickou příhodu a případnou smrt. Děkuji za ostražitost v mém případě. Jinak ze spoluráce s ní jsem zjistila, že je velmi oddaná svému oboru, moc mi chtěla pomoci a rovněž uměla odpovědět na každý můj dotaz (měla jsem jich opravdu hodně a do hloubky) bylo znát, že svůj obor zná více než dobře. Rozhodně doporučuji.

• skvělá lékařka.l

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře