Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

O nás

Ordinace

GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

GENNET, s.r.o.

Kostelní 9

17000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

GENNET, s.r.o.

Liliová 1

46001 , Liberec , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Jaroslav Soukeník Jiný

  K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup...


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. Jiný

  Dle označení tohoto lékaře jsem nadsamec. Až po fragmentaci kterou nám dělali jinde ( po zaslání spermiogramu do jiného CARU se docela zděsili takových výsledku) sme zjistili, že mám 94% spermií nepohyblivých. Až jiný androlog zjistil, že mám lletitou Varikokelu. Za mě velmi špatná zkušenost a hlavně ztráta času.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Vokroj Jiný

  Když sme v září 2019 přišli k doktoru Vokrojovi do Archy byl velmi příjemný a postavil nás před hotovou věc. Já mám předčastné ovariální selhání a Museli sme jít do DV, i s tím sme se smířili. Z celkových 2 cyklů a 5 pokusů se mi zadařilo 3x, vždy potrat v 6 či 5 T. Pořád se zabývali mnou, doktor měnil léčbu minimálně, nasadil mi prolutex ale nikdy nezkontroloval hladinu hormonů, za celé dva roky mi nikdo nenabral hormonální profil. Za poslední půl rok byla léčba velmi zmatečná a nejistá. Při poslednim transferu sem měla zonu free jak bylo domluveno, v protokolu mám embryo glue, ani nevím co sem v tom zmatku měla. Nikdy mu nepřišlo divný, že při tak velkém počtu spermií u manžela máme tak málo embryí. Celou dobu se zaměřoval na mě ale problém byl u manžela. Takže po 2 letech a velké ztráty financí jsme z Gennetu a hlavně od tohoto doktora odešli.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  .
  Lékař: MUDr. Eduard Kulovaný Jiný

  Chci poděkovat panu doktorovi za záchranu života. Vyšetřili mě v červenci a v září 2 jiní gynekologové , al správnou diagnosu uďelal jen doktor Kulovaný. Vdy jsem k němu měla důvěru a nyní se to vyplatilo, jediný rozopoznal závažnost mé diagnozy a okamžitě mě odeslal do nemocnice na operaci.Nikdy mu nepřestanu být vďečná


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Kateřina Rožníčková Jiný

  Paní doktorka je báječná. Vše vysvětlí, je milá a lidská. Cením si její upřímnosti a toho, že je opravdu fér a nenechá vás udělat kravinu. Víc takových lékařek! Děkuji vám.


  R
  Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  Paní doktorka Kilijanova je velice pečlivá, výjimečný specialista ve svém oboru který práci rozumí, neustále se vzděláva a přednáší na zahraničních kongresech.
  S její péči jsem velmi spokojená, je mi vždy věnován dostatek času, mám zodpovězeny všechny dotazy a případně předána doporučení na další odborníky. Chodím k ní jak na gynekologii tak o mne pecovala v době těhotenství. Byla jsem vždy maximálně spokojená a má moji 100% důvěru. Nic nezanedba a jejím radám naprosto důvěřuji.


  T
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. vyšetření močových cest

  Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat.


  M
  Lékař: MUDr. Kateřina Bláhová Jiný

  Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Zajímá se, na co se zeptám, to mi vysvětlí, vždy se ptá, jak se mám, jak mi je a pamatujte si vše, o čem hovoříme. V těhotenství mi poskytuje všechny potřebné informace ohledně vyšetření, registrace v porodnici, atd.

  Příjemná a profesionální žena.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Viktor Vik, Ph.D. Jiný

  Pan doktor je fajn. Udelal testy, vše jak měl, nasadil atb, nemohu nic vytknout. Bohužel mi neudelal po atb kontrolní testy, takže zanet pokračoval další tri mesice, kdy mi jina paní doktorka udelala testy znovu a nasadila nyní již účinná atb. Takže jedinou výtku mám - pokud problem pokracuje, bylo by potřeba udelat kontrolní testy, nepocitat s tím, ze je vše vyřešené a vylecene. Jinak je skvělý, fajn a odbornik.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dita Kilijánová Jiný

  S paní doktorkou jsem měla možnost setkat se na screeningu v 1. a 2. trimestru. Paní doktorka je profesionál, vše pečlivě vysvětlí, zodpoví otázky, působí sympaticky a příjemně. Velmi dobře zareagovala na můj dotaz prostřednictvím emailu, kdy mi do pár hodin osobně zavolala. Velmi si toho vážím, protože to v dnešní době stále není samozřejmost, ale spíše nadstandartní jednání. Paní doktorku mohu vřele doporučit a už se těším na další setkání ve 3. trimestru.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu