Zobrazit lékaře

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000 , Praha , hl. město Praha

Kostelní 9

17000 , Praha , hl. město Praha

Liliová 1

46001 , Liberec , liberecký

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Nejbližší zařízení

• David Stejskal

Genetik, MUDr.

• tuto kliniku mohu jen doporučit diky pani doktorce máme krásnou anetku dukladně nám popsala postup při odběrch plodove vody a i když sme nechtěli znát pohlaví miminka tak nám ho řekla při předání vysledku

• pana doktora sice osobně neznám, ale oceňuji jeho internetovou "poradnu" na stránkách gennetu:-)

• Lenka Vykysalá

• M

Paní doktroka byla první a asi i poslední, kdo ve mě v oblasti reprodukční medicíny vzbudil důvěru. Proč? Hlavně proto že do ničeho netlačila, narozdíl od ostatních, ze kterých jsem měla vždycky dojem, že se snaží z pacientky vytřískat co nejvíc peněz. Měla jsem z ní pocit, že si je moc dobře vědoma etických problémů, které se s umělým oplodněním pojí.

• P

Já jsem paní doktorkou Vykysalou nadšená. Upřímně mi sdělila svůj názor a všechny kroky léčby se mnou pečlivě probírala. Určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Kateřina Lebedová

• S

Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!!

• G

Velmi šikovná paní doktorka, měla jsem jí u porodu, byla jsem příjemně překvapená. Je to velice hodná a profesionální doktorka, na to že je tolik mladá =o) Jsem jí moc vděčná za naší Verunku!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Petra Holcová

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka Holcová odvedla perfektní kus prace u mého prvního a jediného IVF. I její přístup byl lidský, chápavý a to i v celém Libereckém Gennetu, který je skvělou péčí vyhlášený. Také sestry a velice sympaticka embriolozka me mile prekvapily. Jsem ráda za spolupráci s paní doktorkou a šťastná za výsledek. Přeji paní doktorce další úspěchy a spokojené pacientky jako jsem já. Děkuji.
      S pozdravem Chýlová.

• Jiří Vokroj

• L

Jako s tak milým, sympatickým a ochotným doktorem jsem se ještě nesetkala. Mrzí mě, že to není můj ošetřující lékař, protože je bezkonkurenční. Byla jsem u něj kvůli záskoku mého doktora a trochu mě to teď mrzí.. Bohužel u svého jsem přes známou, tak mi je to blbé měnit.
      Je i porodník u Apolináře

• T

K MUDr. Vokrojovi chodíme do Gennetu na umělé oplodnění a nemůžeme si ho vynachválit. Vždy si celou zdravotní dokumentaci pečlivě projde, vše vysvětlí, má na vás čas, je milý a máte pocit, že ho úspěch celého snažení zajímá, což pro nás byla velice příjemná změna po šokujícím chování MUDr. Řezáčové z UPMD, která je neskutečně arogantní. Takže za nás doporučujeme, kéž by bylo víc takhle oddaných doktorů, je vidět, že práce je jeho koníčkem.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jaroslav Soukeník

• I
      Umístění: OrdinaceSlužby: těhotenství

Odporný člověk. V 16-tém týdnu mi odmítl udělat fotku ultrazvuku, protože "Co budu dělat s tou fotkou, pokud bude dítě postižené?" Na druhém ultrazvuku mi řekl, že nevidí, že by dítě mělo nohy. Arogantní, nechutné jednání. Už mám jiného lékaře. K Soukeníkovi bych už nikdy nešla!

• Eufemisticky - neuvěřitelně arogantní ..! Mám co dělat, abych nevolila jiné výrazy. Musí mít velké komplexy, když zhodnotím míru potřeby ponížit pacientku.
      Chcete se cítit jako měňavky v království pana doktora? Pak doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (94) na lékaře

• Milada Brandejská

Gynekolog, Prim. MUDr.

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Neplodnost

Skvělá paní doktorka. Milá, empatická, pečlivá. Po mnoha letech snažení a IVF v jiném centru, jsme přešli k ní. Udělala všechna vyšetření, které v předchozím centru odmítali udělat. Plus další navíc. Přišla jsem k ní ve špatném psychickém stavu, ale po pár návštěvách jsem byla v pohodě a na druhý pokus se nám konečně splnil náš sen a doma máme krásného kluka

• J

S lékařkou jsem byla velmi spokojená. Vzala mě na poslední chvíli, protože mě bylo málem 40 let a já se najednou rozhodla, když se nám nedaří, že tohle zkusím..Sice se to na poprvé nepovedlo ,ale to se často stává, pak už jsem umělé otěhotnění nemohla absolvovat díky zjištěné závažné nemoci. Byla velmi laskavá a profesionální, udělala i jiné další vyšetření (trombofilii), protože měla podezření díky mojí mamince, že bych jí mohla mít, čímž mě možná uchránila před zdravotními problémy, protože jsem později měla závažné onemocnění a díky tomu, že jsem to věděla, tak jsem nedostávala určitý druh léku, který by mi mnohonásobně zvýšil šanci na trombotickou příhodu a případnou smrt. Děkuji za ostražitost v mém případě. Jinak ze spoluráce s ní jsem zjistila, že je velmi oddaná svému oboru, moc mi chtěla pomoci a rovněž uměla odpovědět na každý můj dotaz (měla jsem jich opravdu hodně a do hloubky) bylo znát, že svůj obor zná více než dobře. Rozhodně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Radka Jarošová

• Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: IVF

Nedoporucuji, je sice mila, ale ja diky ni ztratila 2 roky zivota a zbytecne jsem prosla 2 krat IVF cyklem, bezvysledne neb aboslutne neresila muj zdravotni problem s vejcovody, jen zvysovala davky hormonu. Az pak odjela na dovolenou, diky cemuz jsem navstivila jineho lekare, ktery okamzite rozpoznal problem a resime jej.

• J

Paní doktorka,je opravdu odborník na svém místě,nejen že je milá vstřícná,má lidský přístup prostě jako člověk je super,ale hlavně jako lékařka je naprosto perfektní a ví co dělá.máme díky ní dnes již 5ti letého syna a druhé mimčo na cestě!! Paní dotorku mohu jen doporučit!!!

• Tereza Kosová

• Q
      Umístění: GynCare Praha spol. s r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Jsem moc rada za to ze jsem nasla Pani Doktorka Kosova, jsem s ni uplne spokojena. Profesionalni, mila, MOC mi pomohla s tehotenstvim. Dekuji za vse!

• M

Dnes jsem u ní byla poprvé a opravdu nelituji ani poplatku 1000, Kč. Jako první mě uvítala velice příjemná sestřička v poklidném prostředí recepce. Vyšetření proběhlo zcela bez stresu a profesionálně. Vybavení ordinace je také velmi dobré, především mě potěšilo i vyšetření ultrazvukem, který je v ordinaci. Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Jsem ráda, že jsem se stala její pacientkou. MM

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Dagmar Smetanová

• T
      Umístění: GENNET, s.r.o.

Návštěvy ve dvou problematických těhotenstvích a nemůžu si stěžovat. Paní doktorka je pečlivá, opravdu odborník.

• Z
      Umístění: GENNET, s.r.o.

Pani primárka je absolútny profesionál. O môj problém sa zaujímala, aktívne komunikovala aj s nemocnicou, všetko zariadila. Áno, nenahovorí toho veľa, ale mne to maximálne vyhovuje, pretože tiež som za rýchle riešenia a nevysedávania v ordinácii.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře