Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Tábor

• „Jak pan doktor, tak sestřička jsou lidé na svém místě. Pan lékař je profesionální, vše vysvětlí, poradí a vyšetření provádí důkladně, je precizní, komunikuje s vámi a odcházíte s pocitem, že vám někdo pomohl a provedl svou práci s naprostou precitností. Odejdete s veškerými informacemi a nikdo se na vás netváří, že ho obtěžujete. Jsou oba milí a pokud mohu srovnat primáře v Praze Podolí a zde ve Vožici, služby a ošetření jsou srovnatelné a na úrovni. Děkuji. Klára Heringová Více

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Pan Doktor je nejlepší, u kterého jsem kdy byla. Po vyoperování cysty v 21 letech a i poloviny reprodukčních orgánů jsem k němu přestoupila od gynekoložky z Tábora (zanedbala veškerou péči). Už nikdy více. Z problémů mě pan doktor vysekal, udělá mi vždy ultrazvuk, což v Táboře nedělali pomalu ani na požádání, vše vysvětlí. Nad ničím nemávl rukou, že je to normální, ale předepsal léky, které mi pomohly a já konečně mohla normálně žít. I když jsem se přestěhovala na Vysočinu, tak do Soběslavi stále dojíždím. Více

Sídliště Svákov 739/III, Soběslav Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Je to nejlepsi gynekolog. Jako jedineho profesionala jsem ho nevymenila ani po odstehovani do Prahy. Sestricku ma milou,ochotnou a hodnou. Hodne mi pomohl a ma lidsky az srdecny pristup. Více

Budějovická 911, Tábor Mapa

Gynekologická ordinace

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Paní doktorku jsem navštívila místo mé ošetřující gynekoložky s akutními obtížemi. Vyslechla mne, profesionálně a hlavně lidsky vše vysvětlila, byla příjemná, mluvila jasně. Palec nahoru. Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Já tedy s Paní Klenkovou problém nemám :-) je to výborná gynekoložka!!...milá jak ona tak i sestřička :-)

Komenského 303, Sedlec-Prčice Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Po zkušenostech s předchozí lékařkou si na paní doktorku Koubkovou opravdu nemohu stěžovat. Až se divím, kolik negativních hodnocení (na pracovišti ve Veselí) má. Je na mě vždy příjemná a milá. Každý problém, který mám, důsledně řeší. Více

Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Opravdu jsem s panem doktorem moc spokojená. Přešla jsem k němu od jiného pana doktora, a s tímhle pnem doktorem, nemám žádné problémy. Palec nahoru ;) Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain. Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Velmi dobrý doktor, alepoň v mých očích, moc mi pomohl, poradil, vše vysvětlil a poté provedl i císařský řez, který byl nutný. Já jsem moc spokojená Více

č.d. 59, Opařany Mapa

č.d. 167, Jistebnice Mapa