Gynekolog Tábor

• „Pan doktor je jeďen z nejlepsich lekaru, ktere jsem poznala. Vzdy me vyslechl a vysvetlil co me ceka, zvladla jsem tak operaci cysty, pri ktere mi odstranili jeden vejcovod i obavy z toho ze nebudu moci otehotnet. Nyni jsem ve 37.tydnu tehotenstvi a po celou dobu jsem k panu doktorovi dojizdela na vsechny kontroly i kdyz v Tabore jiz nebydlim. Více

Budějovická 553, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Jak pan doktor, tak sestřička jsou lidé na svém místě. Pan lékař je profesionální, vše vysvětlí, poradí a vyšetření provádí důkladně, je precizní, komunikuje s vámi a odcházíte s pocitem, že vám někdo pomohl a provedl svou práci s naprostou precitností. Odejdete s veškerými informacemi a nikdo se na vás netváří, že ho obtěžujete. Jsou oba milí a pokud mohu srovnat primáře v Praze Podolí a zde ve Vožici, služby a ošetření jsou srovnatelné a na úrovni. Děkuji. Klára Heringová Více

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „S panem primářem jsem moc spokojená díky jeho dobré péči a že se o mě pěkně staral po předešlé moc špatné léčbě jeho kolegou ze Soběslavy tet máme vytoužené dítě na které jsme čekali 8let díky vám moc za vše a pevné zdraví i sestřičce . Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Gynekologická ambulance

• „super doktor,strašně mi pomohl.

Budějovická 911, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Pan Doktor je nejlepší, u kterého jsem kdy byla. Po vyoperování cysty v 21 letech a i poloviny reprodukčních orgánů jsem k němu přestoupila od gynekoložky z Tábora (zanedbala veškerou péči). Už nikdy více. Z problémů mě pan doktor vysekal, udělá mi vždy ultrazvuk, což v Táboře nedělali pomalu ani na požádání, vše vysvětlí. Nad ničím nemávl rukou, že je to normální, ale předepsal léky, které mi pomohly a já konečně mohla normálně žít. I když jsem se přestěhovala na Vysočinu, tak do Soběslavi stále dojíždím. Více

Sídliště Svákov 739/III, Soběslav Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Velmi ochotný, mily pan doktor. Vzdy se mi snažil pomoci s čímkoli. I jeho sestřičky velmi vstřícné. Vsechno v naprostém poradku. Mohu jen doporučit! Více

Budějovická 911, Tábor Mapa

Gynekologická ordinace

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Velice mila p. doktorka chodim k ni uz 25 let mam 2 dcery a vse vzdy v poradku,rada se vracim.Doporucuji vsem.

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „Paní doktorku jsem navštívila místo mé ošetřující gynekoložky s akutními obtížemi. Vyslechla mne, profesionálně a hlavně lidsky vše vysvětlila, byla příjemná, mluvila jasně. Palec nahoru. Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Já tedy s Paní Klenkovou problém nemám :-) je to výborná gynekoložka!!...milá jak ona tak i sestřička :-)

Komenského 303, Sedlec-Prčice Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• Gynekolog, Dermatolog, Diabe… tolog, Hematolog, Internista, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „Nejsem původně z Tábora a když jsem po roce v Táboře otěhotněla, pan doktor byl JEDINÝ v Táboře, který se na mě nevybodl a přijal mě i přes plné stavy. Zbytek doktorů ve městě i přes mé těhotenství mě nepřijal, protože měli plno.. I přes to, že návštěva doktora je párkrát za těhotenství na 10 minut. Za tohle si pana Šperla vážím.. Nenechal mě v tom. On i paní sestřička jsou sympatičtí a nemají problém mi zodpovědět sebemenší a sebehloupější dotaz (jelikož jde o mé první těhu). Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Paní doktorka je úžasná jako lékař i jako člověk. V její péči jsem už 20let a nemám co vytknout. V těhotenstvích mě skvěle informovala, detailně mi vysvětlila všechna vyšetření a jejich závěry. Byla velmi pečlivá, při jedné malé pochybnosti hned na druhý den zorganizovala prohlídku na genetice v ČB, kdykoli jsem cokoli potřebovala, vyšla mi vstříc. K tomu je navíc milá a usměvavá. Se setřičkami jsem taky nikdy neměla problém, chodím tam ráda. A v reakci na některé nespokojené pacientky - pozice vyšetřovacího křesla mi je ukradená, vždyť v té místnosti je jen doktorka a sestra. Nechat si přístrojem změřit tlak mě opravdu neobtěžuje, ráda se ujistím, že tlak je v pořádku... a že si tam občas člověk počká mi taky nevadí. Více

Kpt. Jaroše 2876, Tábor Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

• „K paní doktorce jsem přišla se zdravotními problémy. Po vyšetření se mnou konzultovala možnosti léčby, navrhla postup se kterým mě podrobně seznámila a varovala mě i před riziky. Byla velmi ochotná, pečlivá a bez problémů mi poradila i po telefonu. Všechny mé zdravotní komplikace vyřešila, a proto k ní ráda chodím i dál a nikdy jsem s ní zatím neměla problémy. Více

Dělnická 614, Sezimovo Ústí Mapa

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diabetolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „K panu doktorovi chodím od svých cca 15 let, co si pamatuji, což je 18 let a mám jen dobré zkušenosti. Bydlím v ČB a pana doktora měnit nechci vůbec! Co se týče sestřičky, je svá, ale to asi jsme každý. Více

Komenského 5/II, Soběslav Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Pana doktora moc DOPORUČUJI všem, pro které je důležitá pečlivost, vyléčení problému, přístup, srozumitelná informovanost, brzký cíl vyléčení. Pan doktor je opravdový SPECIALISTA, který POMŮŽE v každé situaci-ví co dělá a já jsem mu vděčná za hodně (neměla jsem jednoduchý porod a i s nastalými nečekanými komplikacemi po C si bravurně poradil) - v jeho rukou vím, že je o mě postaráno a budu v pořádku nejen fyzicky, ale i psychicky. Pan doktor je totiž i SYMPATICKÝ a upřímný člověk, vždy mi dodal sílu a dobrou náladu i přesto, jaká je teď náročná doba, kdy je dost vytížený. Byla jsem svědkem, jak zdravotníci opravdu nemají chvilku odpočinku a přesto si vždy udělal čas na řádné vyšetření a vysvětlení - žádné odbytí kvůli časovému vypětí. DĚKUJI VÁM já i rodina. Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Po zkušenostech s předchozí lékařkou si na paní doktorku Koubkovou opravdu nemohu stěžovat. Až se divím, kolik negativních hodnocení (na pracovišti ve Veselí) má. Je na mě vždy příjemná a milá. Každý problém, který mám, důsledně řeší. Více

Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pro mě je to ten nejlepší lékař,kterému bych tímto chtěla poděkovat.Kvůli mé nemoci,jsem měla přerušit těhotenství a on byl jediný,který měl jiný názor a neviděl k přerušení důvod.Takže dnes mám již zdravého dvacetiletého syna a panu MUDr.Ježkovi budu celý život vděčná :-) Více

Čechova 300, Bechyně Mapa

Gynekologicko porodnická ambulance

• „Paní doktorku jsem měla u akutního císařského řezu a byla skvělá. Některá vyšetření opravdu bolela, ale bylo vidět, že ví, co dělá a je profesionál. Mohu jen doporučit. Více