Gynekolog Pelhřimov

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „K panu doktorovi jsem chodila přes 10 let a vždy byl milý, jemný, diskrétní, důsledný, opravdu profesionál. Často i nějaký problém vysvětlil pomocí obrázků. Nepřipadáte si u něj jako na výrobním páse. Mohu jedině doporučit. Více

Horní 90, Počátky Mapa

Odborný ženský lékař

• „Jsou obe uzasne.Ordinace ma vyborne technicke zarizeni.Obe jsou nejsikovnejsi peclive,jsou ochotne kdykoliv pomoci.Chodim k pani dr.jen rok a nemuzu si ji vynachvalit.Kdyz jsem byla tehotna,tak peclive vse kontrolovali.Vdnesi dobe je malokdo takto peclivy.Velmi doporucuji. Více

Boženy Němcové 1937, Pelhřimov Mapa

Pelhřimov

• „Ahoj s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždycky uměla poradit, když jsem měla nějaký zdravotní problém, a hlavně mě dokázala podržet, když jsem s ní řešila životní rozhodnutí. Co se týče sestřičky, tak ta je oproti bývalé naprosto v pohodě a nemá takové změny nálad jako její předchůdkyně. Více

Pražská 1192, Pelhřimov Mapa

Gynekologická ambulance

• „Mela sem tu čest ze pan doktor Kopulety se svou dcerou doktorkou Kopuletou,mne loni 2017 operovaly dvakrat,poprve pohoda pro oba a podruhe sem jim bohuzel dala hodne zabrat. A oba lekari skvelej pristup,lidckost,obetavost a moc hodni a hlavne setrni pri vysetrovani ci vytahovani stehu a lecby. Muzu jen doporucit Mudr.Kopuleteho a Mudr.Kopuletou skvely lekari ze SRDCEM na pravem miste. Prokopova Bohumila Více

Družstevní 449, Batelov Mapa

Gynekologická ambulance

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Pan doktor Horkay je člověk na správném místě s profesionálním přístupem. Prodělala jsem akutní laparoskopický zákrok, který prováděl pan doktor. Velice milý, přátelský, vše vysvětlil a díky jeho uklidňujícímu přístupu jsem se cítila být v dobrých rukou. Moc děkuji za pomoc a profesionalitu celému týmu gynekologickému oddělení.Pan doktor není můj gynekolog, ale kdyby byla možnost, ráda bych se k němu nechala zaregistrovat. Mohu jen vřele doporučit. Více

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov Mapa

Nemocnice Pelhřimov, p.o., ordinace ORL, diab.

• „Nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla možnost poznat. Empatická, lidská, profesionální. Mohu jen doporučit

Nemocnice Pelhřimov, p.o.,

• „Pan doktor je zkrátka skvělý. Vždy, když má dovolenou, jsem nešťastná, protože nikde se mi nedostalo dobrého jednání a příjemného vystupování, jako v jeho ordinaci. Je usměvavý, snaží se pomoci. Jediné, co bych mu vytkla je, že by si mohl více povídat, ale to je pouze drobnost.Nová sestřička je skvělá, vždy v dobré náladě, usměvavá, nebojím se na nic zeptat. Více takových doktorů, jako jste vy. Více

Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice Mapa

Ordinace Gynekologie a porodnictví

• „Velice prijemny jak pan doktor tak i sestricka vse vysvetlili nez se zaclo neco dít bezbolestne veskere vysetreni nikdy jsem se tak pri prohlidce nezasmala vse perfekni Více

Kostelní 73, Jindřichův Hradec Mapa

Gynekologie a porod., gyn. cytologie

• „vynikající lekař

Žižkova 922, Pacov Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka je velice příjemná. Když mám nějaký problém, trpělivě zodpoví otázky. Je hodná a citlivá při vyšetřování, byla jsem u ní na první prohlídce a chovala se velice "mateřsky". Co jí ale trošku vytýkám je nedostatečné vyšetření před nasazením antikoncepce v 17 letech, myslím, že má dojít na nějaké jaterní testy a k těm nedošlo. jinak ale nemám co vytknout, na prohlídky chodím skoro ráda Více

Nádražní 475, Pelhřimov Mapa

Gynekologická ordinace

• Gynekolog, Chirurg, Diabetol… og, Diagnostik, Gastroenterolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Chodila jsem k panu doktorovi jako náctiletá, v 18ti letech jsem čekala dítě, dal mi možnosti které mám v tomhle věku, nic neodsuzoval ani neradil , celé těhotenství se o mě staral naprosto ukázkově !! Staral se i o náhlý pokles váhy kvůli častému zvracení apod. , provedl všechna vyšetření a vysvětlil všechny ultrazvuky, v porodnici se mě optal ve své službě na můj zdravotní stav po porodu, byla jsem vždy spokojená i s léčbou kterou nasadil O 1 hvězdičku dám z plného počtu méně, protože chodím k paní doktorce, kde jsem také velice hodně spokojená s vyšetřením a přístupem :) Přeji panu doktorovi jen to nejlepší v jeho osobním životě, pomohl tolika lidem :) Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Odborný ženský lékař

• Gynekolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Internista, Neurolog, Ortoped, Fyzioterapeut, Urolog, Pediatr Více

Nemocnice Pelhřimov

• „U pana doktora jsem patnáct let, dojížděla jsem za ním po přestěhování i z ČB dokud to šlo na kontroly těhotná. Lékařský přístup vždy na úrovni a kvalitní, nemělnila bych. Dokud bude pracovat, ráda u něj zůstanu. Sestřičku hodnotím jako ženu na svém místě, profesionálka v oboru. Ke mě vždy milá a ochotná. Na negativní komentáře bych chtěla reagovat takto: lékaři a lékařský personál nejsou roboti, ale pouze obyčejní lidé jako my všichni. Více

Na Hliněnce 477, Nová Včelnice Mapa

Odborný ženský lékař

• „Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, pomůže. Je pečlivá. V ordinaci v Táboře má skvělou sestřičku. Rozhodně doporučuji! Lepší doktorku sem si nemohla přát :) Více

Pelhřimov Mapa

• „Vstřícný, vše podrobné vysvětli a vyšetří, úžasný přístup, člověk na svém místě! Takového člověka by měli řádně ocenit! 1***** Více

Nemocnice Pelhřimov

• „K sestřičce jsem šla s obavami kvůli její údajné nepřívětivosti. Tak jsem jí vzala vítr z plachet a byla velmi příjemná. Oplatila mi stejně a od té doby je to vždy vpohodě. Stačí být milý. Paní doktorka velmi jemná, naslouchá, poradí. Musíte se ale také samy zajímat, ne všechno Vám automaticky řekne. Je jen na nás, dámy, jak ke svému tělu a zdraví přistupujeme. Více

Masarykova 389, Humpolec Mapa

Ženský lékař

• „Nedávno jsem u něj byla poprvé, je to sympatak a vypada to, ze je peclivy......prvni dojem super, doporučuji.