Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Jaroslav Letocha Jiný

Pan primář je naprosto skvělý, poslala mě za ním z Vojenské nemocnice na operaci ostruhy se kterou má dobré zkušenosti. Perfektní práce, neskutečná úleva i po 11 letech. Doufám, že bude k mání až budu potřebovat výměnu kloubů.
    Neskutečně smekam, ve Vojenské nemocnici měli lékaři zájem o jeho operační protokol.
    Děkuji pane primáři.Lenka Simotová

MUDr. Viktor Vítů Jiný

Pan primář Vítů je skvělý člověk a odborník s výborným týmem. Moje operace proběhly velice pečlivě včetně všech informací a komunikace při samotných zákrocích na sále.
    Velké díky za navrácený kus mého zdraví.

MUDr. Miroslav Skoták Jiný

Milý, ohleduplný , lidský se snahou vždy najít nejlepší řešeni rovněž tak sestřička. Dává naději na lepší zitřky

MUDr. Ivan Slyvchuk Jiný

Je výborný, skvělý, lidský, trpělivý, prostě lékař na kterého se můžu spolehnout, má mou plnou důvěru.

Karel Křikava Jiný

Naprosto profesionální přístup. Pan doktor je opravdu úžasný člověk. Moc mi pomohl před 12ti lety, když v pelhřimovské nemocnici mi pokazili chirurgický zákrok. Přišla jsem k panu doktorovi s hnisavou dírou v břiše a po jeho pomoci mi bylo ihned lépe. Moc děkuji a nikdy nezapomenu na Vaše velmi lidské jednání. Kdo ví, jak bych dopadla bez Vaší pomoci.

Jaroslav Letocha Jiný

Chtěl bych poděkovat primáři Ortopedie MUDr Jaroslavu Latochovi a celému operačňímu týmu za operaci mé nohy 24.8.2021 a celému kolektivu oddělení, za profesionální a perfektní přístup k pacientům. František Kubernát

Tomáš Svoboda Jiný

Vstřícný, vše podrobné vysvětli a vyšetří, úžasný přístup, člověk na svém místě! Takového člověka by měli řádně ocenit! 1*****

Jaroslav Letocha operace pravého kyčle

Touto cestou zdvořile děkuji panu primáři Letochovi, doktoru Skotákovi a celému operačnímu týmu za operaci mého pravého kyčle. Jste nejlepší,po operaci jsem se cítila skvěle a velice jste mi pomohli. Ještě jednou děkuji za vaší lidskost, profesionalitu a vstřícnost.
    Antonie Koláříková, Hořepník.

Jaroslav Letocha Bolesti kolene po urazu a kycelnich uponu

Velice mily, ochotny, sympaticky ortoped, vysvetli, poradi, spolecne hledame reseni. Po me prvni navsteve mam pocit duvery.

Jaroslav Letocha Operace,výmněna kyčelního klubu

Velmi dobrý a zručný ortoped s profesionálním,milým,ochotným a
    příjemným přístupem k pacientovi.Poradí a pomůže.
    Pane primaři,děkuji a přeji Vám hodně sil a zdraví k Vaší odpovědné a
    nelehké práci.
    Lubomír Krmela

Kontakt

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov 393 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda