Zobrazit lékaře

393 01 , Pelhřimov , vysočina

• Marcela Švandová

Neurolog, MUDr.

• J

Paní doktorka léčila našeho tříletého syna, léky určenými dospělým pacientům. Po roce a půl jsme "utekli" k MUDr. Hřebenovi do jihlavské nemocnice. Sdělil nám nález odpovídající zdraví a věku našeho dítěte, i dle původně natočeného EEG, které si následně vyžádal. Šok, lítost a ztracené dva roky života syna, který po dobu "léčby" silnými léky zaostal ve vývoji.

• Šla jsem za paní doktorkou po doporučení obvodní lékařky s akutní bolestí zad. Po hodině čekání mi sestra oznámila, že mě objedná za měsíc. V čekárně si všichni šeptali jak je paní doktorka a setra nepříjemná. K lékaři chodím minimálně, ale tento přístup mě dnes úplně dorazil.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Karel Křikava

Chirurg,

• M

Mohu jen vyseknout poklonu, podstoupila jsem rektoskopické vyšetření, vše proběhlo bez jediné bolesti, vůbec nic jsem necítila. Jednání p. doktora i sestřičky bylo velice korektní, vůbec jsem se nebála, ani nestyděla při takovémto vyšetření. Mohu jen doporučit.

• Miroslav Skoták

Ortoped, MUDr.

• Dobrý den.S péčí dr.Skotáka jsem maximálně spokojen.Docházím k němu na pravidelné kontroly po operaci obou kyčlí a jsem s nim spokojen nejenom já,ale i řada jiých pacientů,kteří k němu dochází.

• H

Velmi dobrý, a to jen proto, že tu není kategorie "výborný". Můžu jen chválit!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Viktor Vítů

Urolog, MUDr.

• K

Skvělý lékař, sice se mračí, ale je to odborník a dobrý člověk. ;) Nepřetvařuje se a to se mi na něm líbí, prostě férový člověk.. ;)

• M

K tomuto urologovi už nikdy více - arogantní, nepříjemný a zdá se jakoby ho ani pacient moc nezajímal, pro mě nepříjemné setkání ... proč ho pacientům vřelým přístupem neusnadnit že? Za mě - nedoporučuji...

• Roman Petřík

Gynekolog,

• Nedávno jsem u něj byla poprvé, je to sympatak a vypada to, ze je peclivy......prvni dojem super, doporučuji.

• Jaroslav Letocha

Ortoped,

• J
      Umístění: Nemocnice PelhřimovSlužby: operace pravého kyčle

Touto cestou zdvořile děkuji panu primáři Letochovi, doktoru Skotákovi a celému operačnímu týmu za operaci mého pravého kyčle. Jste nejlepší,po operaci jsem se cítila skvěle a velice jste mi pomohli. Ještě jednou děkuji za vaší lidskost, profesionalitu a vstřícnost.
      Antonie Koláříková, Hořepník.

• Umístění: Nemocnice PelhřimovSlužby: Bolesti kolene po urazu a kycelnich uponu

Velice mily, ochotny, sympaticky ortoped, vysvetli, poradi, spolecne hledame reseni. Po me prvni navsteve mam pocit duvery.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Tomáš Svoboda

Gynekolog,

• L
      Umístění: Nemocnice PelhřimovSlužby: Jiný

Vstřícný, vše podrobné vysvětli a vyšetří, úžasný přístup, člověk na svém místě! Takového člověka by měli řádně ocenit! 1*****

• I

Pan primar Svoboda je kapacita na svem miste! Jsem rada ze jsem se k nemu dostala, konecne se zacali resit me letite problemy. Velice sympaticky, vstricny a napomocny profesional. Doporucuji.