Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Karel Bartík
Cévní ambulance

Kochova 1185, Praha 430 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    K panu doktorovi Bartíkovi jsem přišel na kontrolu se zlomeným malíčkem. Od zlomeniny uběhly čtyři týdny, nicméně na poslední kontrole mi řekli, že na další kontrole mi maji znova udelat RTG. Údajně byla zlomenina v blbém místě, dva týdny jsem měl i nechodící sádru. Pan doktor Bartík se na mě ani nepodíval a řekl, že po 4 týdnech už nemá cenu s tím cokoliv dělat, že zlomený malíček se maximálně fixuje k vedlejšímu prstu a že RTG je zbytečný. Možná měl pravdu, ale za mě je tento přístup velice neprofesionální a arogantní.

     • jiné místo Jiný  • 

    MUDr. Karel Bartík

    Pane Marku, po více než čtyřiceti letech praxe v oboru chirurgie nechci oponovat Vašemu dojmu, jaký na Vás udělalo moje vyšetření. Jen podotýkám, že na Váš jsem se nejen nepodíval, ale i sáhnul. Nejevil známky otoku ani krevního výronu. Po 4 týdnech je zbytečné v takovém případě provádět rtg vyšetření. Prst máte zahojený.


  • S panem doktorem Bartíkem jsem velmi spokojená. Má vstřicný přístup. Podle mého názoru v oboru cevní chirurgii je nejlepší lékař, kterého jsem potkala za celou dobu, co jsem řešila danou problematiku. Doporučuji!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, asi před měsícem a půl mi vyřezávali z podpaží atherom. Měla jsem stehy a už mám vše zaho

Dobrý den, asi před měsícem a půl mi vyřezávali z podpaží atherom. Měla jsem stehy a už mám vše zahojené. Nějakou dobu sem s rukou moc nepohybovala a po sundání stehů jsem měla nejspíš zkrácené šlachy a nemohla sem zvednout ruku. Po čase se to zpravilo ale před 2 týdny se mi na stejné ruce na…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Karel Bartík

Je potřebná kontrola na pracovišti, kde Vám atherom odstranili.


Dobrý den, už delší dobu mě pobolívá pravé koleno (zhruba měsíc) koleno mam bez otoku, bez začervená

Dobrý den, už delší dobu mě pobolívá pravé koleno (zhruba měsíc) koleno mam bez otoku, bez začervenání. Bolest se projevuje při chůzi do schodů i ze schodů, když sedim například v autě, mám pokrčené nohy, najednou mě v tom začne jak kdyby bodat a začíná šílená bolest dokud tu nohu nenatáhnu.…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Karel Bartík

To co Vás trápí jsou patrně růstové bolesti. Pomáhají na to zevní léčiva - masti, gely. Buď navštivte ortopeda nebo Vám poradí přímo v lékárně.
Bartík


Prohlížet všechny odpovědi

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.