Doporučení kardiologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• Kardiolog, Pediatr

„Výborná a milá doktorka, která mi hodně pomohla a možná i zachránila život.

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• Kardiolog, Alergolog, Gastro… enterolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „Velká spokojenost s přístupem paní doktorky i sestřiček, kéž by takových ordinací bylo více.

Kořenského 1045/9, Praha Mapa

Kardiologické centrum MUDr. Janky Škrobákové s.r.o.

• „Paní doktorka Staňková je odborník na svém místě, ale taky je to zlatý človíček, velice milá a příjemná to už se dneska moc nevidí, dokáže poradit ve všech směrech, pochvalu zaslouží i sestřičky :-) Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Kardiologická ambul., echokardiogr.

• Kardiolog, Pediatr

„Doktorka je skvělá chodila jsem tam k ní až do mých 18 letech. Byla vždy milá a ochotná. Až budu mít jednou děti a bude ordinovat, tak tato Mudr. je jasná volba. Pravda čekárna je někdy přeplněná, ale na tuto kvalitní paní doktorku se vyplatí si počkat. Více

Mírového hnutí 2037, Praha Mapa

Lékař pro děti a dorost, dět.kardiolog

• „Odbornost na vysoké úrovni,maximálně vstřícný a lidský přístup v jednání,vynikající v diagnostice-mohu na základě vlastní zkušenosti jen doporučit. Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Ke Klimentce 44, Praha Mapa

Kardiologická ambulance

• „Pečlivý, pracovitý odborník na svém místě, s velmi dobrým přístupem k pacientovi. Před příchodem do ordinace vás zarazí čekárna(vlastně jakási chodba obložená umakartem) o pohledu z ulice ani nemluvím. Jakmile se ocitnete v ordinaci je všechno jinak. Vše je čisté,nablýskané a dle mého názoru i vybavení je na dobré úrovni. Někdy delší čekací doby svědčí o pečlivosti pana doktora. Více

Vršovická 51/478, Praha Mapa

Kardiologická ambulance

• „Pana doktora Kalouska,jsi velmi vazim jak pro jeho odborne znalosti,tak i pro jeho shopnosti.Jeto velmi dobry Kardiolog,razumi sve prace,jsem naprosto spokojen s Kardiolog Igor Kalousek,je na nej spolehnuti. Více

Vinohradská 176, Praha Mapa

Kardiologická ordinace

Bechyňova 3/257, Praha Mapa

Kardiologická ordinace

• Kardiolog, Internista

„Nejúžasnější doktorka, jakou jsem v životě poznala. Je milá, empatická, důsledná a snaží se pomoci. Se sestřičkou jsou skvělá dvojka. Dva andělé. Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Poliklinika Michnova

• „Doktor je někdy přepracovaný. Stačí vidět čekárnu. Denně plná. Protože si každý muže vybrat doktora dle svého, o něčem to svědčí. Je prostě dobrý. Neztrácí čas hloupostmi a léčí, což je jeho práce. A léčí dobře. Ono léčit kardiaka neni žádná legrace. Nemocné srdce není rýma. A tak se divím, těm nespokojeným a naštvaným. Asi jim pan doktor vynadal, že se léčí sami a nedodržují jeho doporučení. Já jsem jednoduše spokojený. Velmi. Více

Jasmínova 1145, Říčany Mapa

Sam. ord. lék. spec. -interna, kardiol

• Kardiolog, Internista

„Dobrý den, jsem panu As.MUDr.Viktoru Kočkovi velice vděčná za navrácení do plnohodnotného života. Přeji mu mnoho dalších úspěchů v jeho profesi a hodně zdraví. J.Šiklová Více

Šrobárova 50,Praha 10, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• Kardiolog, Internista

„Paní doktorka je vinikající profík,trošku znuděná denní praxí,ale má vynikající sestru p. Maxovou , oběma děkuji za vstřícný přístup. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan primář v nemocnici Ministerstva vnitra Na Míčánkách několikrát hospitalizoval moji manželku, aby ji zbavil jejich potíží. Dlouhodobou léčbou ji zbavil jejich obtíží a pomohl nejen ji. Můj kolega v práci měl rovněž srdeční obtíže (vysoký tlak) a jeho lékař jej léčil neúspěšně. Nakonec se rozhodl navštívit pana primáře, který jej okamžitě doporučil k operaci v IKEM, kde to spravili 3násobným bypassem. Nakonec jsem se stal jeho pacientem (po infarktu ) a mohu říct, že se o nás stará velmi pečlivě. Při zhoršení potíží mne neváhal okamžitě odeslat do IKEM, aby se ujistil, že je všechno v pořádku. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Naprosto úžasný doktor i člověk. Sympatický, zajímá se a je důkladný. Chodím k němu už skoro 20 let a neměnila bych. Sestřičku má taky skvělou. Více

Bubenečská 10/283, Praha Mapa

Kardiologická poradna

• „Paní doktorka byla pro mé děti nejlepší kterou jsme mohli mít!!!!!!!!!!Veliká škoda že odešla tak brzy do důchodu,

Lovosická 40/440, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „MUDr. Vaněček je velmi vstřícný a milý lékař. Vždy mně, jako pacientce, vysvětlí svoje postupy a názory. Jeho jednání je profesionálně i lidsky perfektní. Více

Ke Klimentce 44, Praha Mapa

Kardiologická ambulance

• „Diky peclivosti pana Doktora byl zachycen vcas tumor v plice. Pane Doktore! Dekuji! Dekuji! Dekuji! LJ

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.