Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2

181 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J

  Jan Ignác

  Lékař: MUDr. Vlastimil Valenta Jiný

  Chodíme k panu doktorovi řadu let a vždy spokojenost. Důvod návštěv byl zpravidla nějaký úraz apod.


  D

  Dani

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Hellerová Jiný

  Pani doktorku jsme navstivili kvuli peti letemu synovi. Jeji pristup k detem je uzasny (popovida si s prckem, co mu bude delat a ukaze jak) a stejne tak sestricka, je moc mila a ochotna. Souhlasim, ze tvori perfektni dvojku, u ktere se clovek nejen zasmeje, ale hlavne ma pocit, ze je v dobrych rukach. I pres dostatek casu, ktery je pacientovi venovan, jsme nijak dlouho v cekarne necekali. Dekujeme! :-)


  V

  Vosáhlová

  Lékař: MUDr. Eva Hledíková Jiný

  Minulý týden jsem byla na SONO u paní doktorky Vencovské. Paní doktorka je perfektní odborník a domnívám se, že i skvělý člověk: je pečlivá, empatická, nesmírně milá. Patří jí moje velké poděkování, stejně tak i sestřičce. Bylo mi ctí tyto dvě dámy potkat.


  P

  Petra

  Lékař: Naďa Vejdová Jiný

  Jiz jednou jsem u teto pani rehabilitace absolvovala,celou dobu jsem raději mlcela aby ke me nebyla arogantni. Ted kdyz jsem potrebovala opet objednat, křičela na me do telefonu,ze ji vubec nezajima ze se nemohu dostavit osobne,je to neni jeji problem. Neskutecny chovani......nemam slov

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I

  I.Č

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kryštůfek Jiný

  Pan Doktor je moc hodný a paní sestřička také.K panu doktorovi chodím já dlouho.Prekvapl mě velice mile přístup pana doktor a sestřičky k dětem.


  I

  Iva Beranová

  Lékař: Milena Filipková Jiný

  Paní doktorka je velice pečlivá a moc si vážím její práce. Před necelým rokem mi zachránila život. Jsem šťastná že jsem se dostala k MUDr. Filipkové. Léčila jsem se delší dobu jinde, kde nic neobjevili. Říká se že paní doktorka Filipková je velmi zkušená a dobrý doktor a já to mohu jednoznačně potvrdit. Zústávám dlužníkem.


  J

  Julie Pechova

  Lékař: MUDr. Blanka Šiklová Jiný

  Paní doktorku můžu jen doporučit!!!Nyní chodím k paní doktorce se svou 7mesicni dcerkou a byla sem moc ráda že nás přijala bez jakéhokoli problémů.K paní doktorce jsem chtěla proto ,protože jsem k ní chodila já,můj bratr a koje sestra jak děti.Po každé byla milá, přívětivá,vždy nás postavila zpět na nohy ,vždy se o nás postarala jako profesionál a s láskou.Urcite paní doktorka vždy svoji práci podle mě brala jako poslání a ne jako jen práci do které přijde a zase odejde jak to je dnes u spousty doktorů.Proste je úžasná a já bych na ni nedala dopustit.


  Z

  Z.J.

  Lékař: MUDr. Daniela Grófová Jiný

  Podle meho nazoru a letitych zkusenosti nasi rodiny je paní doktorka velmi schopny diagnostik se snahou pomoci a velmi dobre jedna s pacientem.


  M

  M.Vaníčková

  Lékař: MUDr. Ivana Švarcová Hodačová Jiný

  Na paní doktorku Hodačovou a sestřičku Stehnovou si nemohu stěžovat. Jsou obě milé a vstřícné. V únoru roku 2021 jsem prodělala Covid. Paní doktorka si mě pozvala v době nemoci na kontrolu. Při poslechu plic měla podezření na zápal plic. Mám astma a to jí zřejmě zmátlo. Paní doktorka mi zavolala sanitku , která mě odvezla na Bulovku na vyšetření.Ještě ten den mě paní doktorka volala domů a dotazovala se jak jsem dopadla na Bulovce. Vše jsem paní doktorce sdělila a také to, že druhý den se mám opět dostavit na Bulovku na rtg . plic a to i když jsem byla v karanténě. Auto nemám , MHD v karanténě bylo vyloučená, a taxi také.Paní doktorka mě proto objednala na rtg. plic na Polikliniku Mazurská. Paní doktorka je člověk na svém místě. Milá, vstřícná, pečlivá a hlavně zodpovědná. Moc si paní doktorky za vše, co pro mou osobu udělala vážím a děkuji. Miluše Vaníčková, vděčná pacientka.


  E

  E.D.

  Ověřeny pacient
  Lékař: Naďa Vejdová Jiný

  Paní Vejdová opravdu dokáže vám pomoc. Všechno vždy trpělivě vysvětluje a hodně mně pomohla. Jen doporučuji.  Došlo k chybě, zkuste to znovu