Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Dbejte o své zdraví

• klinika

Nejbližší zařízení

Jan Ignác

Lékař: MUDr. Vlastimil Valenta Jiný

Chodíme k panu doktorovi řadu let a vždy spokojenost. Důvod návštěv byl zpravidla nějaký úraz apod.

Dani

Lékař: MUDr. Andrea Hellerová Jiný

Pani doktorku jsme navstivili kvuli peti letemu synovi. Jeji pristup k detem je uzasny (popovida si s prckem, co mu bude delat a ukaze jak) a stejne tak sestricka, je moc mila a ochotna. Souhlasim, ze tvori perfektni dvojku, u ktere se clovek nejen zasmeje, ale hlavne ma pocit, ze je v dobrych rukach. I pres dostatek casu, ktery je pacientovi venovan, jsme nijak dlouho v cekarne necekali. Dekujeme! :-)

Vosáhlová

Lékař: MUDr. Eva Hledíková Jiný

Minulý týden jsem byla na SONO u paní doktorky Vencovské. Paní doktorka je perfektní odborník a domnívám se, že i skvělý člověk: je pečlivá, empatická, nesmírně milá. Patří jí moje velké poděkování, stejně tak i sestřičce. Bylo mi ctí tyto dvě dámy potkat.

Petra

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Jiz jednou jsem u teto pani rehabilitace absolvovala,celou dobu jsem raději mlcela aby ke me nebyla arogantni. Ted kdyz jsem potrebovala opet objednat, křičela na me do telefonu,ze ji vubec nezajima ze se nemohu dostavit osobne,je to neni jeji problem. Neskutecny chovani......nemam slov

I.Č

Lékař: MUDr. Jan Kryštůfek Jiný

Pan Doktor je moc hodný a paní sestřička také.K panu doktorovi chodím já dlouho.Prekvapl mě velice mile přístup pana doktor a sestřičky k dětem.

Iva Beranová

Lékař: Milena Filipková Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá a moc si vážím její práce. Před necelým rokem mi zachránila život. Jsem šťastná že jsem se dostala k MUDr. Filipkové. Léčila jsem se delší dobu jinde, kde nic neobjevili. Říká se že paní doktorka Filipková je velmi zkušená a dobrý doktor a já to mohu jednoznačně potvrdit. Zústávám dlužníkem.

Julie Pechova

Lékař: MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Paní doktorku můžu jen doporučit!!!Nyní chodím k paní doktorce se svou 7mesicni dcerkou a byla sem moc ráda že nás přijala bez jakéhokoli problémů.K paní doktorce jsem chtěla proto ,protože jsem k ní chodila já,můj bratr a koje sestra jak děti.Po každé byla milá, přívětivá,vždy nás postavila zpět na nohy ,vždy se o nás postarala jako profesionál a s láskou.Urcite paní doktorka vždy svoji práci podle mě brala jako poslání a ne jako jen práci do které přijde a zase odejde jak to je dnes u spousty doktorů.Proste je úžasná a já bych na ni nedala dopustit.

Z.J.

Lékař: MUDr. Daniela Grófová Jiný

Podle meho nazoru a letitych zkusenosti nasi rodiny je paní doktorka velmi schopny diagnostik se snahou pomoci a velmi dobre jedna s pacientem.

M.Vaníčková

Lékař: MUDr. Ivana Švarcová Hodačová Jiný

Na paní doktorku Hodačovou a sestřičku Stehnovou si nemohu stěžovat. Jsou obě milé a vstřícné. V únoru roku 2021 jsem prodělala Covid. Paní doktorka si mě pozvala v době nemoci na kontrolu. Při poslechu plic měla podezření na zápal plic. Mám astma a to jí zřejmě zmátlo. Paní doktorka mi zavolala sanitku , která mě odvezla na Bulovku na vyšetření.Ještě ten den mě paní doktorka volala domů a dotazovala se jak jsem dopadla na Bulovce. Vše jsem paní doktorce sdělila a také to, že druhý den se mám opět dostavit na Bulovku na rtg . plic a to i když jsem byla v karanténě. Auto nemám , MHD v karanténě bylo vyloučená, a taxi také.Paní doktorka mě proto objednala na rtg. plic na Polikliniku Mazurská. Paní doktorka je člověk na svém místě. Milá, vstřícná, pečlivá a hlavně zodpovědná. Moc si paní doktorky za vše, co pro mou osobu udělala vážím a děkuji. Miluše Vaníčková, vděčná pacientka.

E.D.

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Paní Vejdová opravdu dokáže vám pomoc. Všechno vždy trpělivě vysvětluje a hodně mně pomohla. Jen doporučuji.