Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost

Služby

Specialisté

Adresa

Poliklinika Mazurská
Mazurská 484/2, Praha 181 00
Pojištění
  • Oborová zdravotní pojišťovna
  • Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Názory o lékařích (107)

107 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
    D

    Dnes jsem byla již podruhé u paní doktorky na ultrazvuku. Je velmi pečlivá a vše podrobně vysvětlí. Děkuji Dana

     • MUDr. Eva Hledíková Jiný  • 

    P

    totální arogance a jedovatost doktorky Hledíkové nejen ke mně, ale i ke své sestřičce - NECHOĎTE tam

     • MUDr. Eva Hledíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    A

    Neskutečně milé, ochotné , jak sestřička, tak doktorka. Děkujeme za Váš přístup.

     • MUDr. Anna Trojanová Jiný  • 

    L

    Nezájem o pacienta -Továrna na peníze,jinak souhlas se všemi negativními reakcemi.

     • MUDr. Alexej Antončík Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    A

    Už nikdy víc!!! Tato p. doktorka je strašná, arogatní, neempatická. Byla jsem u ní na sonu a řekla no tyhle boule na krku nemají co dělat a v tu chvíli ji zazvonil telefon a začala si vyřizovat soukromý hovor cca 5 minut a já tam ležela v nervech co na krku mám za boule. Chudák sestrička, která píše zprávu. Byla na ni dost nepřijemná, bylo mi to velice nepříjemné jak se k ní chovala. Nakonec jsem se nedozvěděla nic, jen člověka vystresuje. Když jsem se zeptala tak řekla že neví.. Pokud můžete nechoďte k ní! Zvažuji oficiální stížnost na vedení.

     • MUDr. Eva Hledíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    H

    K paní doktorce docházíme s dětmi už několik let a máme s ní i s její sestřičkou jen dobré zkušenosti. Obě jsou vstřícné, obě se snaží pomoci, jak mohou, vysvětlí, vyřídí atd., jak je potřeba. Obě jsou k dětem i k rodičům vlídné. Jsme vděční, že je máme! Více takových lékařů a sestřiček!

     • Alena Steinbauerová Jiný  • 

    A

    Přístup se kterým jedná s patnáctiletou dívkou mi přijde naprosto neadekvátní. Paní doktorka byla nevrlá a i po opakovaném upozornění ze tam jsem vůbec poprvé se do mě stále navážela a nedokázala udržet profesionální přístup. Rada bych podotkla, že jsem byla slušná a neodmlouvala jsem jí. Chovala se neslušně a neprofesionálně a opravdu mi v ordinaci nebylo příjemně.

     • MUDr. Eva Hledíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    M

    S návštěvou u této lékařky mám velmi špatnou zkušenost. Byla hrubá a neurvalá, její komunikace vůči dítěti byla naprosto nevhodná. Nevysvětlila postup vyšetření ani závěr, což považuji za neakceptovatelné. Od lékaře očekávám nejen odbornost, ale i základní slušnost a empatii, které zde bohužel zcela chyběly.

     • MUDr. Eva Hledíková Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


    V

    Jsem spokojená, velice příjemná paní doktorka i sestřička.

     • MUDr. Petra Škáchová Jiný  • 

    K

    Strašný přístup, nejdříve mě servali, že nejsem objednaná, upozornila jsem, že ano, pak proč jsem si to nevyléčila dříve, že vyrážka zrovna není v akutní fázi, odmítli cokoliv předepsat, chyběl doktor, jen sestra se zástupem, naprosto šílené čekání. Arogance, přesto, že jsem řekla diagnózu a beru pořád stejné masti, totální neochota. Po dvou měsících čekání na návštěvu, obrovské zklamání. Kratší termíny nedávají.

     • MUDr. Radek Pavlíček Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu