Poliklinika Mazurská
Podívejte se na další kliniky
Koho hledáte?
O nás
Služby
Specialisté
Adresa
Poliklinika Mazurská
Pojištění
- Oborová zdravotní pojišťovna
- Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
- Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
- Všeobecná zdravotní pojišťovna
- Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Názory o lékařích (107)
107 názorů
Dana
Dnes jsem byla již podruhé u paní doktorky na ultrazvuku. Je velmi pečlivá a vše podrobně vysvětlí. Děkuji Dana
Petr
totální arogance a jedovatost doktorky Hledíkové nejen ke mně, ale i ke své sestřičce - NECHOĎTE tam
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
A.K
Neskutečně milé, ochotné , jak sestřička, tak doktorka. Děkujeme za Váš přístup.
Luboš
Nezájem o pacienta -Továrna na peníze,jinak souhlas se všemi negativními reakcemi.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
A.
Už nikdy víc!!! Tato p. doktorka je strašná, arogatní, neempatická. Byla jsem u ní na sonu a řekla no tyhle boule na krku nemají co dělat a v tu chvíli ji zazvonil telefon a začala si vyřizovat soukromý hovor cca 5 minut a já tam ležela v nervech co na krku mám za boule. Chudák sestrička, která píše zprávu. Byla na ni dost nepřijemná, bylo mi to velice nepříjemné jak se k ní chovala. Nakonec jsem se nedozvěděla nic, jen člověka vystresuje. Když jsem se zeptala tak řekla že neví.. Pokud můžete nechoďte k ní! Zvažuji oficiální stížnost na vedení.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
havla
K paní doktorce docházíme s dětmi už několik let a máme s ní i s její sestřičkou jen dobré zkušenosti. Obě jsou vstřícné, obě se snaží pomoci, jak mohou, vysvětlí, vyřídí atd., jak je potřeba. Obě jsou k dětem i k rodičům vlídné. Jsme vděční, že je máme! Více takových lékařů a sestřiček!
Anna Svobodová
Přístup se kterým jedná s patnáctiletou dívkou mi přijde naprosto neadekvátní. Paní doktorka byla nevrlá a i po opakovaném upozornění ze tam jsem vůbec poprvé se do mě stále navážela a nedokázala udržet profesionální přístup. Rada bych podotkla, že jsem byla slušná a neodmlouvala jsem jí. Chovala se neslušně a neprofesionálně a opravdu mi v ordinaci nebylo příjemně.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Marie Gremillot
S návštěvou u této lékařky mám velmi špatnou zkušenost. Byla hrubá a neurvalá, její komunikace vůči dítěti byla naprosto nevhodná. Nevysvětlila postup vyšetření ani závěr, což považuji za neakceptovatelné. Od lékaře očekávám nejen odbornost, ale i základní slušnost a empatii, které zde bohužel zcela chyběly.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
VCH
Jsem spokojená, velice příjemná paní doktorka i sestřička.
K. Agosztova
Strašný přístup, nejdříve mě servali, že nejsem objednaná, upozornila jsem, že ano, pak proč jsem si to nevyléčila dříve, že vyrážka zrovna není v akutní fázi, odmítli cokoliv předepsat, chyběl doktor, jen sestra se zástupem, naprosto šílené čekání. Arogance, přesto, že jsem řekla diagnózu a beru pořád stejné masti, totální neochota. Po dvou měsících čekání na návštěvu, obrovské zklamání. Kratší termíny nedávají.
Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní