Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost

Poliklinika Mazurská
Mazurská 484/2, Praha 181 00
Poliklinika Mazurská logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (85)

MUDr. Anna Trojanová Jiný

Velmi milá paní doktorka, vztřícná. Odbornost, lidskost, empatie. Totéž sestřička. Moc hezký přístup k dětem. Děkuji za to, mohu jen doporučit.

MUDr. Alexej Antončík Jiný

Velmi profesionální, lidský přístup, dobře vybavená ordinace

Jindřich Lahovský Jiný

Pan doktor má výborný přístup, pomůže, poradí. Ovšem jeho sestřička arogantní katastrofa. Přes telefon (když Vám ho zrovna nepoloží) je arogantní méně.

MUDr. Jaroslav Havel Jiný

Byla jsem u pana doktora Havla kvůli problémům s kyčlemi. Od mala s nimi mám problémy (narodila jsem se s vykloubenými). Při vyšetření mi zvedl jen nohu, a pak se zeptal, kde to bolí. Ukázala jsem mu přibližné místo a na to mi začal tvrdit, že to už není kyčel. Potom tam 10 minut ťukal něco do pc. Nakonec mi řekl, že jsem jen tlustá a ať zhubnu. Teď když už jsem u jiného doktora, tak mi řekl, že tam mám na obou kyčlích nějaké dvě vady, kvůli kterým bych časem mohla přestat chodit, tudíž jdu na dvě operace. Nikomu bych tohoto doktora nedoporučila. Ztráta času!

MUDr. Petra Košťáková Jiný

Kvůli paní Košťákové jsem téměř přišel o zub. Docházel jsem za ní s tím, že mne bolí stolička. Tvrdila, že jsem přecitlivělý a že tam nic nemám. Po druhé návštěvě řekla, že tam kaz není, ale že mi zub zakryje plombou a bude méně citlivý. Na kontrolu jsem šel za jiným zubařem, který říkal, že paní zubařka přehlédla kaz a "zaplácnutím" jen způsobila, že se mi kaz mnohem rychleji rozšířil a málem jsem přišel o zub. Vrtala mi i drobné kazy mezi předními zuby a nedokázala to udělat hezky rovné, takže se mi při čištění nití vždy sekala niť. Všechny plomby mi po ní musel zubař opravit. Rozhodně ji nedoporučuji!

MUDr. Radek Pavlíček Jiný

Arogantní jednání paní doktorky i sestry je otřesné. Na pacienta se zblízka nepodívá. Nechá Vás u dveří a sama sedí za stolem. Čekací doba i přes objednání je i více než 1,5 hod.

X
    MUDr. Eva Hledíková Jiný

Osoba za okénkem, která hystericky křičí na pacienty, kteří ještě ani nevkročili oběma nohama do čekárny, by s lidmi, natož s pacienty vůbec pracovat neměla. Příšerný přístup.

MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Při návštěvě v ordinaci se synem, který měl problém s varletem nás paní doktorka poslala na chirurgii se žádanou. Moč jsem měla s sebou, tu jsem ji vyloženě musela vnutit , jen honem honem, ať už má klid.
    Divila jsem se, proč nás posílá na chirurgii a následně se divil doktor, proč jdeme k němu a konečně jsem měla žádanku na urologii, kde nám konečně pomohli.
    Jen upřesnění, paní doktorka není nás pediatr, jen zastupovala naší skvelou doktorku a po vyřešení problému a presmerovani zpět k ní syn odmítl jít, že počkáme na tu naší. Ani se mu nedivim, tato paní si oslovení doktorka nezaslouží.

MUDr. Ivana Vojáčková Jiný

Mam pozitivni zkusenost s lecbou i pristupem pani doktorky.

MUDr. Eva Hledíková Jiný

Tuto paní doktorku nedoporučuji. Její jednání je velmi arogantní a bohužel i některých sester na recepci, vč. RTG. Chápu, že mají celkově hodně pacientů, ale to jim nedává důvod s nimi jednat jako s obtížným hmyzem. Nemluvě o účtování XXXX,- Kč za CD s rentgheny, rozumím rozumným nákladům, ale tato částka je přemrštěná. Dále zprávu vašemu doporučujímu lékaři neodesílají, musíte znovu navštívit toto zařízení. Čekací doba s objednaným termínem je cca 40 minut bez objednání i dvě hodiny. Na toto pracoviště se už doufám nevrátím.