Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Alexej Antončík Jiný

Pan Doktor je "old school" odborník se snahou o vyřešení problému komplexně. Sestry jsou vystresované z toho, že si Pan doktor jede svoje, což lze poznat a je to víceméně taková komediální etuda.

Lékař: MUDr. Alexej Antončík Jiný

Moje zkušenost z urologické ambulance v Poliklinice Mazurská (dle webových stránek polikliniky tam pracuje jediný lékař: MUDr. Alexej Antončík). Tam mne jako čerstvého padesátníka objednala žena (dáváme si adrenalinové zážitky ;-) na 1. preventivní prohlídku pondělí na 9:15. V 10:30 jsem to vzdal. Bavil jsem se tam s jedním chronikem z bohnické léčebny - ten byl objednaný na 10:00 a vzali ho v 9:45. Jednou z ordinace preventivně vyšel muž - že by lékař? - a preventivně sprdnul celou čekárnu, ať si nikdo neodváží stěžovat, že tu přece máme ceduli, že "ČAS OBJEDNÁNÍ JE JEN ORIENTAČNÍ A POŘADÍ PACIENTŮ URČUJE LÉKAŘ". Já sám jako lékař jsem nečekal žádné VIP zacházení, jen prostě dochvilnost, když mne někdo objedná na 9:15...

Lékař: MUDr. Blanka Šiklová Jiný

Paní doktorka je skvělá. Ochotná a vstřícná. Docházím k ní s kojencem. Nejvíc si cením toho, že nemá problém s tím očkovat malého v mém náručí, takže se to obejde v klidu a bez pláče.

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Paní Vejdovou absolutně nedoporučuji! Její arogantní, zlé chování bez špetky empatie je opravdu na pováženou. Jsem sama zdravotnice a v životě bych si takové chování ke svým pacientům nedovolila. Absolutně to není člověk na svém místě. První návštěvu jsem se slzami v očích a v bolesti snesla a říkala si, že paní Vejdová má třeba špatný den, ale při druhé návštěvě už jsem byla nucena rehabilitaci ukončit. Opravdu touto paní by se měl už někdo zabývat, protože její chování není absolutně v pořádku. Nikdy jsem nebyla nucena psát negativní recenze, ale u p. Vejdové je to opravdu nutnost.

Lékař: MUDr. Ivana Vojáčková Jiný

Paní doktorka super, sestra velmi Hrubá a nepříjemná při každé návštěvě. Často protáčí oči nebo mě poučuje, že jsem něco neřekla přesně. Nechápu její přístup…

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Byla jsem spokojená, paní Vejdové velice děkuji. Pomohla mi se zády a po 6 rehabilitacích se cítím rozhodně lépe.

Lékař: MUDr. Petra Škáchová Jiný

K paní doktorce jsem přihlášena rok a půl a za tu dobu mě viděla jen jednou na začátku. Vždy mě sestřička pošle na odběry a pokud jsou v pořádku ani mě nechce vidět. Takže sono štítné žlázy, které by se mělo dělat pravidelně se nekoná a samotná paní doktorka mě viděla jen jednou. I přes mou veškerou snahu na domluvení termínu kontroly jsem byla neúspěšná. Navíc nemá paní doktorka nasmlouvanou dost častou pojišťovnu 211. Pokud máte možnost, raději bych volila jiného lékaře.:/

Lékař: MUDr. Vlastimil Valenta Jiný

Chodíme k panu doktorovi řadu let a vždy spokojenost. Důvod návštěv byl zpravidla nějaký úraz apod.

Lékař: MUDr. Andrea Hellerová Jiný

Pani doktorku jsme navstivili kvuli peti letemu synovi. Jeji pristup k detem je uzasny (popovida si s prckem, co mu bude delat a ukaze jak) a stejne tak sestricka, je moc mila a ochotna. Souhlasim, ze tvori perfektni dvojku, u ktere se clovek nejen zasmeje, ale hlavne ma pocit, ze je v dobrych rukach. I pres dostatek casu, ktery je pacientovi venovan, jsme nijak dlouho v cekarne necekali. Dekujeme! :-)

Lékař: MUDr. Eva Hledíková Jiný

Minulý týden jsem byla na SONO u paní doktorky Vencovské. Paní doktorka je perfektní odborník a domnívám se, že i skvělý člověk: je pečlivá, empatická, nesmírně milá. Patří jí moje velké poděkování, stejně tak i sestřičce. Bylo mi ctí tyto dvě dámy potkat.