Zobrazit lékaře

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2

181 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• R
    Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Takhle arogantní chování jsem ještě nezažila. Jen jsem se chtěla objednat, ale po několika větách, ze kterých bylo patrné,že obtěžuji jsem popřála hezký den a ukončila hovor. Paní Vejdová na mě křičela do telefonu, že každý praktik si může psát na žádanku co chce, přestože jsem jí řekla, že můj neurolog je nemocen. Tato dáma ve mne nevzbudila sebemenší náznak empatie. Jsem sama zdravotník a pokud bych se takto chovala k lidem mohla bych si sbalit svých pět švestek a jít.

• P
    Lékař: MUDr. Jan Kryštůfek Jiný

Tohoto lékaře nedoporučuji! Před několika lety jsem k tomuto lékaři šla v pátek jako poslední pacientka s obrovskou bolestí ruky s podezřením, že jde o zlomeninu. Po snímku konstatoval: "Myslím, že tam nic nevidím, " a poslal mě domů bez jakékoliv fixace. Doma jsem upadla do šoku a musela odjet na Bulovku, kde mi diagnostikovali zlomeninu malíčku. Díky tomu nemám prst chromý, ale do dneška mám v prstu menší sílu....
    Tomuto "doktorovi" se opravdu vyhýbat obloukem!!

• M
    Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Když jsem se přihlásil na fyzioterapii k této paní a pak si přečetl recenze, tak jsem se poměrně zděsil kam že to půjdu. Po absolvování všech terapií měkkých technik, elektroléčby a doporučení cviků musím konstatovat, že paní Vejdová opravdu UMÍ a rozhodně se nově příchozí nemusíte bát k ní přijít. Vše mi trpělivě vysvětlila a poradila, samozřejmě v rámci omezeného časového limitu na jednu terapii. Jediné co se po pacientovi požaduje, aby chodil včas, poslouchal co se mu říká a řídil se tím. Takže pokud toto splníte, nebudete mít sebemenší problém. Budu-li někdy v budoucnu potřebovat fyzioterapii (hlavně tedy měkké techniky), určitě se na paní Vejdovou rád obrátím zase. Hodně mým zádům ulevila a pomohla.

• S
    Lékař: MUDr. Václav Dušek Jiný

Výborný pan zubař a moc milá sestřička. Bez problémů mě přijali s akutním zánětem osmičky. Oba byli moc milí. Z noční můry trhání osmičky v zánětu a shánění akutní pomoci po Praze se stal vlastně hezký den. Pak zubař mi osmičku profesionálně odstranil a bolest jsem i přes zánět cítila minimální. Mockrát panu zubařovi i sestřičce děkuji za skvělou práci, milé chování a lidský přístup. Vřele doporučuji!

• L
    Lékař: MUDr. Jaroslav Havel Jiný

K panu doktorovi jsem přišla kvůli tenisovému lokti. Pan doktor se zeptal třemi krátkými věty na můj stav, sáhl mi na kolena a zvedl mi ruce nahoru a dolu. To mu trvalo asi 1 minutu. Nic neřekl, dlouho ťukal do klávesnice. Pak pronesl něco v tom smyslu, že mě bolí všechno a že jsem v přechodu a z toho to mám. :-) Posla mě k obvodnímu lékaři a řekl mi, že mě pošle na spoustu vyšetření a ti na 99% na nic nepřijdou. Pochopila jsem, že tento doktor mi opravdu pomoci nechce, poděkovala jsem a odešla. Do této ordinace již nepůjdu.

• K
    Lékař: MUDr. Ivana Švarcová Hodačová Jiný

Sestra absolutně protivna a arogantní, paní doktorka ne o moc lepší. Bohužel jsem ji musela uz podruhé vyhledat, jako zástup me oficiální obvodní lékařky. V ordinaci jsem vytvrdla s dvouletym synem pres hodinu, přestože sem byla dávno na radě, brala jiné pacienty, kteří přišli po nas, asi podle hesla, ze jako matka mam stejně co ho.. na praci. Strasny, nechápu proc takovy lidi pracuji s lidmi. Obzvlášť nemocnymi, kteří potřebuji pochopeni a empatii

• S
    Lékař: MUDr. Daniela Chounová Jiný

Výborná paní doktorka! Synovi velmi pomohla!! Díky některým negativním recenzim, jsem si zaplatila ještě další konhuktaci na soukromé klinice-bylo mě nabídnutobto samé jako u paní doktorky, a dovolím si napsat, že za 10x vyšší cenu.. Zvolila jsem tedy pani doktorku Chounovou a jsem max. spokojená! Synovi zuby už 5 let od sundání rovnátek krásně drží zuby rovně!!!

• L
    Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Hrozne chování, paní Vejdova se mnou jednala povýšeně, bohužel jsem musela rehabilitaci ukončit. Souhlasím se všemi recenzenti. Bohužel si na poliklinice v Mateřské nemůžete vybrat ke komu budete chodit, lékařka rovnou napíše Vejdovou, ta tam má z nějakého důvodu monopol.Chová se tak úplně ke všem.

• P
    Lékař: MUDr. Blanka Šiklová Jiný

K paní doktorce chodíme se synem a jsem za ni moc ráda. Syn je předčasně narozený a tak na něj brala ohledy i co se očkování týče. Konzultuje s Vami vse,co potrebujete,poradi,navrhne. Je moc hodná a hlavne ma zkusenosti,proto není ze vseho hned vystrasena jako jiné lekarky,které doporučuji a doporucuji a domlouvaji rodicum.

• H
    Lékař: MUDr. Daniela Chounová Jiný

K paní doktorce chodily, obě moje děti. Přístup k dětem je výborný, zuby měly srovnané během roku a srovnané také zůstaly. Mám pocit, že pokud se někomu vrátily do původního stavu, tak pouze kašlal na nošení nasazovacich rovnátek, která se mají po sundání fixních používat.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu