Zobrazit lékaře

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2

181 00, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Eva Hledíková

Diagnostik, MUDr.

• Š

Výtečný přístup jak po lidské stránce, tak po odborné!!! Toto skloubení z části povzbudí k uzdravení samo. Jako pacientka jsem se dočkala i vysvětlení k diagnóze i lékařským pojmům.

Dnes jsem byla u paní doktorky opět na sonografu a moc jí touto cestou děkuji!!!

• Věra Tomečková

Zubař,

• Doporučuji

• Lumír Pock

Dermatolog, Doc. MUDr.

• Vyléčil můj kožní nález během týdne po 7 letech obtíží a léčení.
      MUDr Marcela Malíková - genetik

• Alena Dlasková

Parodontolog, MUDr.

• Nejlepší paradentoložka.
      Vřele doporučuji všem.

Miloslava Fialová
      Praha 8 - Karlín

• Moje zkušenost je neblahá. Vytržené zuby zbytečně, náhrada dlouho nedržela, můstek nesedí, bílé plomby, to je kapitola sama pro sebe, snažím se vyhledat někoho jiného, protože mi na zubech záleží, jsem překvapená kladným hodnocením ostatních pacientů.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Hana Štěpánovská

Zubař, MUDr.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy dokáže poradit a dlouhé čekací doby jsou pouze znamení, že má hodně spokojených pacientů.

• Lékař je ochotný, dobře komunikuje s pacientem a svoji práci zvládá velmi dobře

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Ivana Navrátilová

Praktický Lékař, MUDr.

• C

Paní doktorka je po odborné i lidské stránce mimořádná osobnost. Dlouhá léta léčila moji starou maminku s mimořádnou péčí a ochotou. Nikdy nebyl problém s tím, aby po ordinačních hodinách maminku přišla vyšetřit domů, když její stav nedovoloval návštěvu v ordinaci. Vždy jsem byl přítomen vyšetření maminky v ordinaci paní doktorky a musím konstatovat, že bylo vždy věcné bez průtahů i když časově dost náročné. S takovým přístupem ke starému člověku jsem se nikde jinde nesetkal. I pro nás byly hodiny strávené v čekárně vyčerpávající, ale byla to daň za vyšetření a péči paní doktorky. Díky této péči se maminka dožila 92 let a za to je poděkování málo.

• Tato paní doktorka se plně věnuje každému pacientovi, nenechává nic náhodě. Mám k ní plnou důvěru a to nejen já ale i jiní pacienti, hlavně starší s kterými má trpělivost a ohleduplnost. Protože má veliký obvod, tak jsou u ní čekací doby v čekárně sice delší, ale to je tím, že pacienty neodbývá, ale řádně je vyšetří.
      Ordinační hodiny má řádně vyvěšeny.

Ilona Pečenková, Praha 8 - Bohnice

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Renata Dáňová

• Z

Paní doktorka Dáňová je nejlepší, je skvělá, šikovná, zachraňuje zuby, není ta, která by vše hned vytrhla, je to kouzelnice, kéž by tu byla věčně. I přítel, který měl ze zubaře panickou hrůzu, přešel k paní doktorce a nyní přestal mít ze zubaře strach a dokonce dobrovolně chodí i na preventivní kontroly. A sestřička Markéta Trojanová je také skvělá, milá, hodná, na tu nesmím zapomenout.

• paní doktorka je velmi milá a můj 8 letý syn k ní chodí dokonce rád.S paníé doktorkou jsme moc spokojení.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Josef Vondra

• H

Pan doktor je velmi milý. Moje pravidelná preventivní kontrola nikdy netrá dále než 5min. Když jsem chtěl vyšetření na rentgenu tak to nebyl problém. Zatím jsem u něj nemusel podstupovat náročnější úkony. Když jsem chtěl ale vytrhnout osmičky, musel jsem k tomu pana doktora víceméně přemlouvat :)

• H

Pana doktor jsem měl velmi rád jako člověka. Chodila k němu celá rodina. Bohužel celkem pozdě jsme zjistili, že existují i zubaři kteří Vám zuby opravdu léčí :-) Pravdou je, že jsem nikdy nic neplatil - ale za kvalitu je asi potřeba zaplatit.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Wenzel

Kardiolog, MUDr.

• A

Práce s lidmi, kteří určitě nepřicházejí v dobrém rozmaru není nikde jednoduchá.Pan doktor má můj obdiv, že to v návalech většinou vystresovaných pacientů zvládá. Nikdy jsem neměl pocit, že by svou práci jen tak formálně odbyl a přitom se mi nikdy nestalo, ze by bezdůvodně vyšetření protahoval na úkor dalších pacientů. Jsem velmi spokojený.

• F

Jsem opravdu velmi šťastná,že když už potřebuji lékaře-kardiologa,je jím právě výše zmiňovaný Mudr.Wenzel.Jeho přístup k pacientovi se dnes už bohužel stává vzácností.Pan doktor je nejen vynikající odborník ve svém oboru,ale i úžasný člověk s nesmírně lidským přístupem,kterého je možné se zeptat opravdu na cokoli,vždy ochotně zodpoví jakoukoli otázku.Pro nás pacienty je laskavý a citlivý přístup velmi důležitý.Za všechno mu moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře