Zobrazit lékaře

Nabízí služeb z oborů gynekologie, ORL, kožní, chirurgie, endokrinologie, oční, urologie a mnoha dalších lékařských odbornost Více

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2

181 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Daniela Grófová Jiný

Podle meho nazoru a letitych zkusenosti nasi rodiny je paní doktorka velmi schopny diagnostik se snahou pomoci a velmi dobre jedna s pacientem.

Lékař: MUDr. Ivana Švarcová Hodačová Jiný

Na paní doktorku Hodačovou a sestřičku Stehnovou si nemohu stěžovat. Jsou obě milé a vstřícné. V únoru roku 2021 jsem prodělala Covid. Paní doktorka si mě pozvala v době nemoci na kontrolu. Při poslechu plic měla podezření na zápal plic. Mám astma a to jí zřejmě zmátlo. Paní doktorka mi zavolala sanitku , která mě odvezla na Bulovku na vyšetření.Ještě ten den mě paní doktorka volala domů a dotazovala se jak jsem dopadla na Bulovce. Vše jsem paní doktorce sdělila a také to, že druhý den se mám opět dostavit na Bulovku na rtg . plic a to i když jsem byla v karanténě. Auto nemám , MHD v karanténě bylo vyloučená, a taxi také.Paní doktorka mě proto objednala na rtg. plic na Polikliniku Mazurská. Paní doktorka je člověk na svém místě. Milá, vstřícná, pečlivá a hlavně zodpovědná. Moc si paní doktorky za vše, co pro mou osobu udělala vážím a děkuji. Miluše Vaníčková, vděčná pacientka.

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Paní Vejdová opravdu dokáže vám pomoc. Všechno vždy trpělivě vysvětluje a hodně mně pomohla. Jen doporučuji.

Lékař: MUDr. Vlastimil Valenta Jiný

Pan doktor Valenta i paní sestřička jsou odborníci na svém místě. Take chodím se spáleninou a musím říct, že mi vše vysvětlili a ošetřují mne jak nejlíp to jde.Manžel pana doktora navštěvje nekolik let a nemuže si ho vynachválit. Jaká je to kapacita jde poznat podle toho, že většina pacientu chce právě k panu doktorovi

Lékař: Jindřich Lahovský Jiný

Výborný a empatický lékař. Vše podrobně vysvětlí, je lidový a na nic si nehraje.
    Všem ho moc doporučuji.

Lékař: MUDr. Petra Škáchová Jiný

Paní doktorku jsem navštívila, když mi ve 30 letech diagnostikovali hyperfunkci štítné žlázy, již při první návštěvě paní doktorka zmínila, že v případě, že se mi hyperfunkce vrátí, mělo by se to řešit operačním zákrokem, tedy odstraněním štítné žlázy (ještě jsem neměla ani děti a nebylo jasné, jak se moje nemoc bude vyvíjet), poté jsem o operačním řešení slyšela při každé návštěvě ordinace, což pro mě osobně bylo nepředstavitelné. Rozhodla jsem se změnit lékařku, kam docházím dodnes, ani jednou nepadlo doporučení na operační řešení, i když se mi hyperfunkce vrátila. Pomocí léků se ji nové paní doktorce povedlo opět stabilizovat. Za sebe jsem ráda, že jsem odešla. Na druhou stranu nemohu říct, že by paní doktorka byla špatná, či měla neprofesionální přístup, nicméně v mém věku jsem chtěla hledat jiná řešení než operativní zákrok, který by mě připravil o důležitý orgán.

Lékař: MUDr. Václav Dušek Jiný

Nechápu ty negativní názory... na vyndávání nevyrostlých 8 jsem byla třikrát, čtvrtou jsem neměla ani založenou, ale pokaždé byli jak pan doktor, tak i sestřička velmi milí. Pan doktor mi vše vysvětlil, jelikož jsem byla poprvé nervózní, dovolil mi vzít si při zákroku sluchátka a pustit si písničky a všechno šlo v klidu. Po zákroku mi bylo vysvětleno co smím a co nesmím s antibiotiky jíst, kdy mám antibiotika brát a dostala jsem papír se všemi pokyny. Tvář mi logicky natekla ale do týdne už byl vždy otok minimální, pan doktor mi vytáhl stehy a všechno bylo OK. Anestezie vždy zabrala perfektně a prostě nikdy nebyl problém. Nad některými negativními názory jsem se docela zasmála, ale asi jsem na veškeré píchání anestezie a péči zubařů byla ve 14 letech zvyklejší, než někteří autoři negativních názorů. Pana doktora Duška můžu jen doporučit.

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Takhle arogantní chování jsem ještě nezažila. Jen jsem se chtěla objednat, ale po několika větách, ze kterých bylo patrné,že obtěžuji jsem popřála hezký den a ukončila hovor. Paní Vejdová na mě křičela do telefonu, že každý praktik si může psát na žádanku co chce, přestože jsem jí řekla, že můj neurolog je nemocen. Tato dáma ve mne nevzbudila sebemenší náznak empatie. Jsem sama zdravotník a pokud bych se takto chovala k lidem mohla bych si sbalit svých pět švestek a jít.

Lékař: MUDr. Jan Kryštůfek Jiný

Tohoto lékaře nedoporučuji! Před několika lety jsem k tomuto lékaři šla v pátek jako poslední pacientka s obrovskou bolestí ruky s podezřením, že jde o zlomeninu. Po snímku konstatoval: "Myslím, že tam nic nevidím, " a poslal mě domů bez jakékoliv fixace. Doma jsem upadla do šoku a musela odjet na Bulovku, kde mi diagnostikovali zlomeninu malíčku. Díky tomu nemám prst chromý, ale do dneška mám v prstu menší sílu....
    Tomuto "doktorovi" se opravdu vyhýbat obloukem!!

Lékař: Naďa Vejdová Jiný

Když jsem se přihlásil na fyzioterapii k této paní a pak si přečetl recenze, tak jsem se poměrně zděsil kam že to půjdu. Po absolvování všech terapií měkkých technik, elektroléčby a doporučení cviků musím konstatovat, že paní Vejdová opravdu UMÍ a rozhodně se nově příchozí nemusíte bát k ní přijít. Vše mi trpělivě vysvětlila a poradila, samozřejmě v rámci omezeného časového limitu na jednu terapii. Jediné co se po pacientovi požaduje, aby chodil včas, poslouchal co se mu říká a řídil se tím. Takže pokud toto splníte, nebudete mít sebemenší problém. Budu-li někdy v budoucnu potřebovat fyzioterapii (hlavně tedy měkké techniky), určitě se na paní Vejdovou rád obrátím zase. Hodně mým zádům ulevila a pomohla.