Zobrazit lékaře

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie. Více

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451

158 00, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Zdeněk Modr

Revmatolog, MUDr.

• Pan doktor mi velmi pomohl. Roky jsem navštěvoval "odborníky" po celé Praze, žel žádný mi od bolestí neulevil. Pravda, pan doktor může působit jako morous, ale odborník a lékař s velkým L. to pro mě bez debaty je. Spokojenost!

• Mně pomohl a moc mu za to děkuji. Obchodila jsem hodně specialistů a žádný se nezamyslel tak, jako pan doktor Modr. Děkuji.

• Leoš Navrátil

Internista, Prof. MUDr.

• Báječný lékař. Je velmi vstřícný a člověku se věnuje s náležitou péčí. Velmi jasně a exaktně hodnotí zdravotní stav i jeho příčinu a možné, v mém případě již ne moc růžové, vyhlídky do budoucnosti.

Po několika sezeních se mi značně ulevilo.

• Je-li to opravdu Dr. Navrátil, který kdysi pracoval v nemocnici v Brně u Sv. Anny a později působil na kardio centru - 60. léta min. století - , neznám lepšího lékaře. V 60. letech mi provedl operaci srdce spolu s Dr. Borčem a Dr. Voříškovou tzv. met. in vitro. Naše rodina se rozpadla a bohužel se ztratila již v 60. letech min. stol. i má zdravotní dokumentace. Možná se na mne pan prof. pamatuje. Můj otec byl pplk. Paldus - voj. zk.pilot a maminka pracovala jako dipl. zdr. sestra v nemocnici na Bulovce. Tehdejší kardio centrum bylo v Praze na Karlově nám. Díky pane profesore za přežití i smysluplný život. Je-li to možné, potřebovala bych opět pomoci. Jediné, co si pamatuji, tanec prof. Navrátila, tzv. charleston, kdy se mne snažil tehdy probudit z narkozy. Vzpomínám na menší drobnou postavu v bílém, na laskavého a úžasného člověka.
      Když nic jiného, alespoň tady vyjadřuji díky za život. Vždy jsem Vás měla ve vzpomínkách moc ráda. Iva Musilová /Paldusová/

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Gregarová

Pediatr,

• Velmi milá paní doktorka, která spolu se sestřičkou tvoří výborný tým. Vždy velmi ochotně poradí. v případě potřeby i po telefonu.

• Příjemná a milá paní doktorka.Hodná a vždy s úsměvem, to už děti trochu uvolní.
      My jsme byli vždy velice spokojeni.Ještě musím podotknout má bezva sestřičku.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Soňa Trauskopová

Kardiolog, MUDr.

• P

Svědomitá,pečlivá,přemýšlivá a v medicině velmi vzdělaná,jsem sní velmi spokojen.Paní doktorka je asi zdůvodů výmněny manžela opět Pljasková.

• paní doktorka je velmi vzdělaná, pečlivá , citlivá k pacientům a pomáhá i pozitivním přístupem k lidem a laskavým slovem, velmi si jí vážím.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Soňa Dvořáková

Zubař, MUDr.

• J

Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé.
      Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko.
      Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti!

• Tato lékařka je opravdu nejlepší, kterou jsem kdy zažila. Je milá,pečlivá,vše vysvětlí, nic od ní nebolí, prostě super. Sestřička je taky moc milá. Chodím tam s úsměvem a s úsměvem odcházím :-) Albrechtová

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Alena Andresová

Diabetolog, Internista,

• I

Velice příjemná,ochotná a moc mi pomohla.Jak paní doktorka tak i sestřička mají jen milá slova.

• Přešel jsem z důvodu jiné představy o léčbě od své původní diabetoložky k paní doktorce Andresové, přesněji řečeno, paní doktorka byla tak laskava a přijala mě do péče. Mrzí mne, že jsem to neudělal už dávno. Hluboce lidský přístup k pacientovi, žádné čekání a odborná péče o zdraví, která přinesla ve velmi krátké době pozitiní výsledky. Velice příjemné jednání s paní doktorkou i setrou. Úsměv, ochota, dialog a vysoká profesionalita.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Olga Zímová

Zubař, MUDr.

• E

Dobrý den, k paní doktorce chodím již několik let a rozhodně nehodlám měnit. Paní doktorka je velice milá a má rozumný a citlivý přístup a co je hlavní, má i velice mnoho zkušeností s ošetřováním dětí, které jsou z jiné ordinace označeny za neošetřitelné!!!!!!

• M

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je citlivá lidsky i profesionalně. Díky jí mám stále ve svém věku krom dvou, všechny zuby. Je šetrná a uvažuje, jak zuby zachránit. Nechtěla bych chodit jinam.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Kohout

Kardiolog, MUDr.

• J

Pan primář v nemocnici Ministerstva vnitra Na Míčánkách několikrát hospitalizoval moji manželku, aby ji zbavil jejich potíží. Dlouhodobou léčbou ji zbavil jejich obtíží a pomohl nejen ji. Můj kolega v práci měl rovněž srdeční obtíže (vysoký tlak) a jeho lékař jej léčil neúspěšně. Nakonec se rozhodl navštívit pana primáře, který jej okamžitě doporučil k operaci v IKEM, kde to spravili 3násobným bypassem. Nakonec jsem se stal jeho pacientem (po infarktu ) a mohu říct, že se o nás stará velmi pečlivě. Při zhoršení potíží mne neváhal okamžitě odeslat do IKEM, aby se ujistil, že je všechno v pořádku.

• P

odmítli vyšetřit ívku s tlakem 157 s tím, že nemá doporučení, přestože jí bylo vrelmi špatně. Paní doktorka se ani nepodívala v jakém stavu pacientka přišla. Není k tomu ani dál co dodat.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Sergej Carev

Internista,

• P

Už k p.doktorovi chodím 17 let, nyní chodím jednou za půl roku, je mi 70 let a jsem s ním velmi spokojená, jeho chování vůči pacientům je výborné, chová se velmi příjemně mile, snaží se za každou cenu pomoci a vyhovět a při telefonickém objednání se mi snaží v co nejkratší době objednat, pokud mám akutní potíže. U něj se cítím jako u lékaře odborníka a svého kamaráda zároveň. Neměnila bych!!

• M

K panu doktorovi jsem začala chodit před 5 lety, velmi rychle mi pomohl od šílených bolestí a otoků nohou po porodu. Je vždy ochotný a velmi laskavý, jedná s Vámi jako s člověkem. Rozhodně bych neměnila a mohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zora Benáková

Pediatr, MUDr.

• Z

K paní doktorce docházím s oběma dcerami od jejich narození a jsem maximálně spokojena. Vždycky mi dobře poradila, vše vysvětlila, nic nezanedbala, raději vyšetření navíc, než něco zanedbat, což hodnotím velmi kladně. Jen jednou byla moje dcera nemocná, když paní doktorka měla dovolenou, skončily jsme u zástupu a málem špatně rozpoznaná apendicitida skončila pro dceru fatálně. Dodnes jsem přesvědčena, že být tam Dr. Benáková, nestalo by se to.

• R

Chodím k p.doktorce s dcerkou od narození,jsou jí ted 3roky. Vždy jsem byla spokojená,myslím,že p.doktorka je dobry odborník a má takový akurátní přístup,vše vysvětlí. Sestřička je také příjemná a ochotná. Doporučuji. MK

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře