Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451

158 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Lékař: Marie Raisiglová Jiný

  Moc děkuji paní doktorce, změnila medikaci a nastal v očekávané lhůtě obrat k velmi dobrému stavu.


  M
  Lékař: Pavla Šternová Jiný

  Obě dámy (Dr. i sestra) jsou vynikající. Někdy je to s pacienty asi hodně těžké, ale ony nikdy neztrácejí humor. Po odborné stránce není o čem mluvit. Její profesionalita je na vysoké úrovni. Děkuji paní doktorce, že ji mám.


  P
  Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Oceňuji vysoce profesionální a lidsky velmi vstřícný přístup k pacientům. Nejlepší ordinace v Lípě, kterou jsem navštívila. Děkuji moc paní doktorce i sestřičce.


  G
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Olga Zímová Jiný

  Nekolik let pravidelnych preventivnich navstev pani doktorky, kdy jsem vzdy do 5 minut odesla s pochvalou, presto ze jsem upozornovala na problemy, vedlo loni k pohotovosti, kde se ukazal neleceny zanet. bohuzel ani to me neodradilo, dalsi bolest jineho zubu pani doktorka vyhodnotila slovy "tam vas nic bolet nemuze to je mrtvy zub". az zubni hygienicka jinde mi upozornila, ze kaz na osmicce vyzaduje akutni peci. Vyzadala jsem si rentgen, podle ktereho bylo dle pani doktorky vse v poradku. Presla jsem s bolesti jinam, kde dle jejich rentgenu nasli nekolik kazu a dalsi neleceny zanet. NEDOPORUCUJI!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

  Pan doktor Radosta je super. Chodím k němu již řadu let a ještě budu. Díky němu jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane :)


  V
  Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

  Velmi profesionální přístup, zkušenost a radost z práce. Taková byla moje zkušenost u paní doktorky. Navíc je velmi milá.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Děkuji paní doktorce za vstřícnost, ochotu a empatický (až nadstandardní) přístup. Vzala si před koncem pracovní doby akutně do péče mého hendikepovaného syna a zvládla ho ( i přes jeho obtíže) krásně vyšetřit a ubezpečila mě, že se na ni můžu kdykoliv znovu obrátit. Už nikam jinam na ORL nechci ! :-)


  V
  Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

  Pan doktor je docela sympatický člověk, velmi rád si popovídá, což někomu může vyhovovat. Pokud ale řešíte nějaký svůj vlastní problém, možná vás nemusí zajímat, sáhodlouhé vyprávění o tom, co kdysi pomohlo jeho příbuzné. Trocha vnímavosti by neuškodila, pokud jako pacient dáváte najevo, že vás to nezajímá. Účinnost léčby jinak asi v pořádku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Milan Radosta

  Rád bych na toto hodnocení reagoval,nevím však kdo se skrývá za přezdívkou Vačice. Alergologické vyšetření je přínosné hlavně tam,kde se opravdu jedná o alergii atopického typu,řada pacientů má zdravotní potíže,které nejsou alergií ,takovým se snažím alespoň vše vysvětlit . Na anonymní komentář se těžko odpovídá.Za svou praxi alergologa jsem měl kontakt již celkem se 76 000 !!! lidmi,rád bych ,aby byli všichni 100% spokojeni,ale tady jsem asi udělal chybu v komunikaci.


  H
  Lékař: MUDr. Zdenka Kábrtová Jiný

  K paní doktorce se chodím léčit s bronchitidou a alergiemi (roztoči, pyl, prach, kočičí srst) přibližně 26 let. S léčenými neduhy, které se projevovaly silnými reakcemi, mi paní doktorka dokázala opravdu pomoci. Projevy zmíněných neduhů se u mě neobjevily již pěknou řádku let (cca 13) a mohu tak říct, že naordinované léčebné postupy jsou skutečně účinné. Přístup paní doktorky byl vždy věcný a svižný, možná pro někoho i rázný, ale vždy neopomenul podstatu věci. V případě potřeby paní doktorka vždy poradila i s jinými problémy. Za mě mohu paní doktorce vyjádřit veliké poděkování.


  Š
  Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

  Skvělá lékařka - věcná a lidská, vždy vše podrobně vysvětlí. Oceňuji i její praktické rady podložené lety zkusenosti!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu