Zobrazit lékaře

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie. Více

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451

158 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• G
    Lékař: MUDr. Olga Zímová Jiný

Nekolik let pravidelnych preventivnich navstev pani doktorky, kdy jsem vzdy do 5 minut odesla s pochvalou, presto ze jsem upozornovala na problemy, vedlo loni k pohotovosti, kde se ukazal neleceny zanet. bohuzel ani to me neodradilo, dalsi bolest jineho zubu pani doktorka vyhodnotila slovy "tam vas nic bolet nemuze to je mrtvy zub". az zubni hygienicka jinde mi upozornila, ze kaz na osmicce vyzaduje akutni peci. Vyzadala jsem si rentgen, podle ktereho bylo dle pani doktorky vse v poradku. Presla jsem s bolesti jinam, kde dle jejich rentgenu nasli nekolik kazu a dalsi neleceny zanet. NEDOPORUCUJI!!

• M
    Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

Pan doktor Radosta je super. Chodím k němu již řadu let a ještě budu. Díky němu jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane :)

• V
    Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

Velmi profesionální přístup, zkušenost a radost z práce. Taková byla moje zkušenost u paní doktorky. Navíc je velmi milá.

• S
    Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Děkuji paní doktorce za vstřícnost, ochotu a empatický (až nadstandardní) přístup. Vzala si před koncem pracovní doby akutně do péče mého hendikepovaného syna a zvládla ho ( i přes jeho obtíže) krásně vyšetřit a ubezpečila mě, že se na ni můžu kdykoliv znovu obrátit. Už nikam jinam na ORL nechci ! :-)

• V
    Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

Pan doktor je docela sympatický člověk, velmi rád si popovídá, což někomu může vyhovovat. Pokud ale řešíte nějaký svůj vlastní problém, možná vás nemusí zajímat, sáhodlouhé vyprávění o tom, co kdysi pomohlo jeho příbuzné. Trocha vnímavosti by neuškodila, pokud jako pacient dáváte najevo, že vás to nezajímá. Účinnost léčby jinak asi v pořádku.

MUDr. Milan Radosta

Rád bych na toto hodnocení reagoval,nevím však kdo se skrývá za přezdívkou Vačice. Alergologické vyšetření je přínosné hlavně tam,kde se opravdu jedná o alergii atopického typu,řada pacientů má zdravotní potíže,které nejsou alergií ,takovým se snažím alespoň vše vysvětlit . Na anonymní komentář se těžko odpovídá.Za svou praxi alergologa jsem měl kontakt již celkem se 76 000 !!! lidmi,rád bych ,aby byli všichni 100% spokojeni,ale tady jsem asi udělal chybu v komunikaci.

• H
    Lékař: MUDr. Zdenka Kábrtová Jiný

K paní doktorce se chodím léčit s bronchitidou a alergiemi (roztoči, pyl, prach, kočičí srst) přibližně 26 let. S léčenými neduhy, které se projevovaly silnými reakcemi, mi paní doktorka dokázala opravdu pomoci. Projevy zmíněných neduhů se u mě neobjevily již pěknou řádku let (cca 13) a mohu tak říct, že naordinované léčebné postupy jsou skutečně účinné. Přístup paní doktorky byl vždy věcný a svižný, možná pro někoho i rázný, ale vždy neopomenul podstatu věci. V případě potřeby paní doktorka vždy poradila i s jinými problémy. Za mě mohu paní doktorce vyjádřit veliké poděkování.

• Š
    Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

Skvělá lékařka - věcná a lidská, vždy vše podrobně vysvětlí. Oceňuji i její praktické rady podložené lety zkusenosti!

• P
    Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

Perfektně odstraněné bradivičky, které se mi dříve stále objevovaly znovu. Paní doktorka si všimla i zmanénka, které je potřeba odstranit a s kterým jsem původně na návštěvu vůbec nepřišla.

• L
    Lékař: MUDr. Dagmar Johnová Jiný

K paní doktorce chodím od malička (dnes 27let) a nemůžu si ji vynachválit. Velmi příjemný přístup, profesionalita a smysl pro detail. Každý zákrok proveden na výbornou (nikdy jsem se nemusela druhotně vracet) a ochota vyjít vstříc při potížích. V čekárně jsem nikdy nečekala více jak 5minut. Na paní doktorku nedám dopustit a k jiné bych nešla. Všem doporučuji!

• O
    Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Naprosto úžasná, empatická, skutečný profesionál. Velmi ochotná, vstřícná, snaží se pomoci. Pro mě jedna z mála skvělých lékařek a lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Sestřicka v její ordinaci je také báječná. Není jediná věc, která by se mi nelíbila nebo mi jakkoliv nevyhovovala. Kéž by takových lékařů bylo dost!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu