Zobrazit lékaře

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie. Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451

158 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
21 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • V
  Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

  Velmi profesionální přístup, zkušenost a radost z práce. Taková byla moje zkušenost u paní doktorky. Navíc je velmi milá.

 • S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Děkuji paní doktorce za vstřícnost, ochotu a empatický (až nadstandardní) přístup. Vzala si před koncem pracovní doby akutně do péče mého hendikepovaného syna a zvládla ho ( i přes jeho obtíže) krásně vyšetřit a ubezpečila mě, že se na ni můžu kdykoliv znovu obrátit. Už nikam jinam na ORL nechci ! :-)

 • V
  Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

  Pan doktor je docela sympatický člověk, velmi rád si popovídá, což někomu může vyhovovat. Pokud ale řešíte nějaký svůj vlastní problém, možná vás nemusí zajímat, sáhodlouhé vyprávění o tom, co kdysi pomohlo jeho příbuzné. Trocha vnímavosti by neuškodila, pokud jako pacient dáváte najevo, že vás to nezajímá. Účinnost léčby jinak asi v pořádku.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Milan Radosta

  Rád bych na toto hodnocení reagoval,nevím však kdo se skrývá za přezdívkou Vačice. Alergologické vyšetření je přínosné hlavně tam,kde se opravdu jedná o alergii atopického typu,řada pacientů má zdravotní potíže,které nejsou alergií ,takovým se snažím alespoň vše vysvětlit . Na anonymní komentář se těžko odpovídá.Za svou praxi alergologa jsem měl kontakt již celkem se 76 000 !!! lidmi,rád bych ,aby byli všichni 100% spokojeni,ale tady jsem asi udělal chybu v komunikaci.

 • H
  Lékař: MUDr. Zdenka Kábrtová Jiný

  K paní doktorce se chodím léčit s bronchitidou a alergiemi (roztoči, pyl, prach, kočičí srst) přibližně 26 let. S léčenými neduhy, které se projevovaly silnými reakcemi, mi paní doktorka dokázala opravdu pomoci. Projevy zmíněných neduhů se u mě neobjevily již pěknou řádku let (cca 13) a mohu tak říct, že naordinované léčebné postupy jsou skutečně účinné. Přístup paní doktorky byl vždy věcný a svižný, možná pro někoho i rázný, ale vždy neopomenul podstatu věci. V případě potřeby paní doktorka vždy poradila i s jinými problémy. Za mě mohu paní doktorce vyjádřit veliké poděkování.

 • Š
  Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

  Skvělá lékařka - věcná a lidská, vždy vše podrobně vysvětlí. Oceňuji i její praktické rady podložené lety zkusenosti!

 • P
  Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

  Perfektně odstraněné bradivičky, které se mi dříve stále objevovaly znovu. Paní doktorka si všimla i zmanénka, které je potřeba odstranit a s kterým jsem původně na návštěvu vůbec nepřišla.

 • L
  Lékař: MUDr. Dagmar Johnová Jiný

  K paní doktorce chodím od malička (dnes 27let) a nemůžu si ji vynachválit. Velmi příjemný přístup, profesionalita a smysl pro detail. Každý zákrok proveden na výbornou (nikdy jsem se nemusela druhotně vracet) a ochota vyjít vstříc při potížích. V čekárně jsem nikdy nečekala více jak 5minut. Na paní doktorku nedám dopustit a k jiné bych nešla. Všem doporučuji!

 • O
  Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Naprosto úžasná, empatická, skutečný profesionál. Velmi ochotná, vstřícná, snaží se pomoci. Pro mě jedna z mála skvělých lékařek a lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Sestřicka v její ordinaci je také báječná. Není jediná věc, která by se mi nelíbila nebo mi jakkoliv nevyhovovala. Kéž by takových lékařů bylo dost!

 • M
  Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

  S oběmi dcerami, kterým je dnes 18 a 1/2 roků chodím k paní doktorce od 4 let. Vše skvěle a laicky vysvětlí, je věcná a hledá všechny alternativy léčby, vč.homeooatie, aby našim dětem pomohla a to se vždybzdařilo. Nic nenechá náhodě, doporučí odborná vyšetření. Její i paní setřičky empatie mě baví a cítím se s dcerami jaki v náručí "krále Miroslava", nebo-li, v nejlepších rukou dět.lékařského týmu. U mě, dost dobrý,. Mé dcery měly štěstí.

 • T
  Lékař: MUDr. Josef Doležal Jiný

  Ještě jednou bych ráda poděkovala panu doktorovi Doležalovi že byl jediný ochotný a pomohl mi vyřešit můj bolestivý problém který mne roky trápil a který před ním odmítli resit tři jiní různí lékaři s tím že to "nemám řešit".. Pan doktor velice empaticky milý a ochotný. Konečně mám klid a ohromně se mi ulevilo. Zákrok absolutně bez bolesti. Smekám klobouk a klanim se.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu