Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (31)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Nina Šohájková Jiný

  Byla jsem objednána na den a hodinu, čekárna plná lidí, kteří byli také objednáni, ale paní doktorka nikde a ani nepřišla, bez žádné omluvy, prostě nic. Vyšetřovala mi i autistického syna, byla velice nepříjemná, nikdy bych k ní už nešla. Nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Lékař: MUDr. Vladimíř Potoček Jiný

  Výborný přístup ke všem pacientům , vždy s úsměvem a důkladné vysvětlení a vyšetŕení ,občas je čekání delší bere pacienty dle svého rozhodnutí.Jsou mezi námi netrpělivý pacienti , ale ty co ho znají ví že je spolehlivý a zkušený a vždy se věnuje pacientům na 100 %, proto rada čekám vždy poradil ke spokojenosti .
  Pp

  M
  Lékař: Alena Andresová Jiný

  Paní doktorka Andresová i sestřička jsou skvělé profesionálky. Paní doktorka se zajímá o můj celkový zdravotní stav, kvůli přehlednosti o účincích jednotlivých léků mi doporučila, abych si nechal veškeré přípravky předepisovat od ní, s čímž jsem rád souhlasil. Paní doktorka je velice pečlivá, sleduje řadu ukazatelů, které mohou mít vliv na léčbu.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Josef Doležal Jiný

  Skvělý, velice sympatický lékař, pacientům se věnuje maximálně.
  Jedním slovem člověk na svém místě.
  Doporučuji

  T
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Pavel Kohout Jiný

  K panu doktorovi Kohoutovi jsem se dostala kdysi náhodou, když jsem se zmínila své tehdejší praktičce, že mi v noci občas buší nekontrolovatelně srdce.
  Vyšetření probíhalo standartně, dostala jsem i holtera k zaznamenávání srdeční činnosti. Zřejmě tam tenkrát něco bylo, nevím, ale bylo mi doporučeno vyšetření skrze tepnu, tuším, že se to jmenuje katetrizace. Já tenkrát jako dvacetiletá holka jsem zběsile googlila, co to vlastně je, a po zjištění, o co se jedná jsem na to prostě nešla a už jsem ani k panu doktorovi ani na jinou kardiologii nikdy nešla. Za několik měsíců jsem kvůli jiným potížím vysadila antikoncepci. Samozřejmě bušení srdce zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku a už se nikdy neobjevilo. Dnes je mi třicet. Chci tím říct, že jsem ráda, že jsem dala na svou intuici a nešla na ne zrovna příjemné vyšetření, které by bylo naprosto k ničemu. Pan doktor by se měl nejprve více zajímat o to, zda nemůžou problémy se srdcem způsobovat jiné léky. Já o té antikoncepci určitě říkala, že mě to nenapadlo, je v pořádku, ale já nejsem doktor. Jeho to mělo napadnout, kor když se všeobecně ví, že to svinstvo způsobuje kdejaké vedlejší účinky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Lékař: Marie Raisiglová Jiný

  Moc děkuji paní doktorce, změnila medikaci a nastal v očekávané lhůtě obrat k velmi dobrému stavu.

  M
  Lékař: Pavla Šternová Jiný

  Obě dámy (Dr. i sestra) jsou vynikající. Někdy je to s pacienty asi hodně těžké, ale ony nikdy neztrácejí humor. Po odborné stránce není o čem mluvit. Její profesionalita je na vysoké úrovni. Děkuji paní doktorce, že ji mám.

  P
  Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Oceňuji vysoce profesionální a lidsky velmi vstřícný přístup k pacientům. Nejlepší ordinace v Lípě, kterou jsem navštívila. Děkuji moc paní doktorce i sestřičce.

  G
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Olga Zímová Jiný

  Nekolik let pravidelnych preventivnich navstev pani doktorky, kdy jsem vzdy do 5 minut odesla s pochvalou, presto ze jsem upozornovala na problemy, vedlo loni k pohotovosti, kde se ukazal neleceny zanet. bohuzel ani to me neodradilo, dalsi bolest jineho zubu pani doktorka vyhodnotila slovy "tam vas nic bolet nemuze to je mrtvy zub". az zubni hygienicka jinde mi upozornila, ze kaz na osmicce vyzaduje akutni peci. Vyzadala jsem si rentgen, podle ktereho bylo dle pani doktorky vse v poradku. Presla jsem s bolesti jinam, kde dle jejich rentgenu nasli nekolik kazu a dalsi neleceny zanet. NEDOPORUCUJI!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

  Pan doktor Radosta je super. Chodím k němu již řadu let a ještě budu. Díky němu jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane :)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Seydlerova 2451, Praha 158 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání