Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (39)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Olga Brůhová Jiný

  Paní dr.Bruhovou mi byla odstraněna piha na obličeji,kterou mi nikdo nechtěl dřív odstranit z důvodu,že by byla nevzhledná jizva.Pani dr.mi pihu a ještě jiné vyřízla chirurgicky naprosto precizně!

  J
  MUDr. Milan Radosta Jiný

  Výborný alergolog. Bohužel k 31.12.2023 ukončil svou praxi.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Olga Brůhová Jiný

  Nedoporučuji nechávat si odstraňovat u MUDr. Brůhové pihy. Vždy zůstane obrovská jizva větší, než byla piha samotná. Pokud na to poukážete, odpoví, že je to na zádech a že tam je to jedno. Pokud argumentujete prací jinde, kde jizvy nedělají, odpoví znovu bez argumentu, že je to na zádech. Ne, není to jedno! V této ordinaci žel pihy odstraňují naprosto bezohledně. Hlavně že korunky se sypou, což je důležité. Pak má mít člověk nějaký respekt v dnešní době. Raději zvolte jiného doktora.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Ordinovala jako narhada moji lekarky, ktera mela dovolenou. Potreboval jsem pouze urgentne vyplachnout jedno ucho, protoze jsem spatne slysel (ukon na 5min), mam chronicky problem s uzkym zvukovodem. Pry se mam objednat. V podstate mne vyhodila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

  Neuvěřitelný přístup. Já jsem se s tímto u lékaře ještě nesetkala. Ta pečlivost, ochota, zájem o pacienta, poskytnutí rad a možností. Opravdu velká úcta. Děkuji za lékaře jako jste Vy.


  O
  Marie Černá Jiný

  Paní doktorka je vstřícná, velmi milá, šikovná a rychlá.


  M
  Alena Andresová Jiný

  Velice milá a hodná paní doktorka.Nesmírně empatická a vstřícná.Ke svým pacientům má krásný hluboce lidský vztah plný pochopení a citu.S nemocnými velmi dobře komunikuje,všechno hned srozumitelně sama vysvětluje,pacient se ani nemusí na nic ptát.Vlídnými slovy nemocného často a ráda chválí,uklidňuje i povzbuzuje.Má upřímnou radost,když se stav pacienta zlepšuje.Paní doktorka je velmi poctivá,svědomitá a pečlivá.Všechno podrobně probere,na nic nezapomíná.Ptá se i na celkový zdravotní stav a vždy poradí a pomůže.Posílá i na jiná pdborná vyšetření.Paní doktorka má své pacienty ráda.Společně se sestřičkou vytvářejí v poradně svým velmi hezkým přístupem k nemocným příjemnou a milou atmosféru,takže se zde cítí pacienti dobře.


  R
  Pavla Šternová Jiný

  K paní doktorce jsem chodila téměř 30 let a byla úžasná - po odborné i lidské stránce, se sestřičkou skvělý tým. Bohužel odešla do důchodu a její nástupkyně, dr. Malovíková na mě nejlepší dojem neudělala - navíc se teď přestěhovala do Kartouzské.


  J
  MUDr. Nina Šohájková Jiný

  Byla jsem objednána na den a hodinu, čekárna plná lidí, kteří byli také objednáni, ale paní doktorka nikde a ani nepřišla, bez žádné omluvy, prostě nic. Vyšetřovala mi i autistického syna, byla velice nepříjemná, nikdy bych k ní už nešla. Nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  MUDr. Vladimíř Potoček Jiný

  Výborný přístup ke všem pacientům , vždy s úsměvem a důkladné vysvětlení a vyšetŕení ,občas je čekání delší bere pacienty dle svého rozhodnutí.Jsou mezi námi netrpělivý pacienti , ale ty co ho znají ví že je spolehlivý a zkušený a vždy se věnuje pacientům na 100 %, proto rada čekám vždy poradil ke spokojenosti .
  Pp


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Seydlerova 2451, Praha 158 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání