Zobrazit lékaře

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie. Více

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451

158 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• V
    Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

Velmi profesionální přístup, zkušenost a radost z práce. Taková byla moje zkušenost u paní doktorky. Navíc je velmi milá.

• S
    Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Děkuji paní doktorce za vstřícnost, ochotu a empatický (až nadstandardní) přístup. Vzala si před koncem pracovní doby akutně do péče mého hendikepovaného syna a zvládla ho ( i přes jeho obtíže) krásně vyšetřit a ubezpečila mě, že se na ni můžu kdykoliv znovu obrátit. Už nikam jinam na ORL nechci ! :-)

• V
    Lékař: MUDr. Milan Radosta Jiný

Pan doktor je docela sympatický člověk, velmi rád si popovídá, což někomu může vyhovovat. Pokud ale řešíte nějaký svůj vlastní problém, možná vás nemusí zajímat, sáhodlouhé vyprávění o tom, co kdysi pomohlo jeho příbuzné. Trocha vnímavosti by neuškodila, pokud jako pacient dáváte najevo, že vás to nezajímá. Účinnost léčby jinak asi v pořádku.

MUDr. Milan Radosta

Rád bych na toto hodnocení reagoval,nevím však kdo se skrývá za přezdívkou Vačice. Alergologické vyšetření je přínosné hlavně tam,kde se opravdu jedná o alergii atopického typu,řada pacientů má zdravotní potíže,které nejsou alergií ,takovým se snažím alespoň vše vysvětlit . Na anonymní komentář se těžko odpovídá.Za svou praxi alergologa jsem měl kontakt již celkem se 76 000 !!! lidmi,rád bych ,aby byli všichni 100% spokojeni,ale tady jsem asi udělal chybu v komunikaci.

• H
    Lékař: MUDr. Zdenka Kábrtová Jiný

K paní doktorce se chodím léčit s bronchitidou a alergiemi (roztoči, pyl, prach, kočičí srst) přibližně 26 let. S léčenými neduhy, které se projevovaly silnými reakcemi, mi paní doktorka dokázala opravdu pomoci. Projevy zmíněných neduhů se u mě neobjevily již pěknou řádku let (cca 13) a mohu tak říct, že naordinované léčebné postupy jsou skutečně účinné. Přístup paní doktorky byl vždy věcný a svižný, možná pro někoho i rázný, ale vždy neopomenul podstatu věci. V případě potřeby paní doktorka vždy poradila i s jinými problémy. Za mě mohu paní doktorce vyjádřit veliké poděkování.

• Š
    Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

Skvělá lékařka - věcná a lidská, vždy vše podrobně vysvětlí. Oceňuji i její praktické rady podložené lety zkusenosti!

• P
    Lékař: MUDr. Olga Brůhová Jiný

Perfektně odstraněné bradivičky, které se mi dříve stále objevovaly znovu. Paní doktorka si všimla i zmanénka, které je potřeba odstranit a s kterým jsem původně na návštěvu vůbec nepřišla.

• L
    Lékař: MUDr. Dagmar Johnová Jiný

K paní doktorce chodím od malička (dnes 27let) a nemůžu si ji vynachválit. Velmi příjemný přístup, profesionalita a smysl pro detail. Každý zákrok proveden na výbornou (nikdy jsem se nemusela druhotně vracet) a ochota vyjít vstříc při potížích. V čekárně jsem nikdy nečekala více jak 5minut. Na paní doktorku nedám dopustit a k jiné bych nešla. Všem doporučuji!

• O
    Lékař: MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Naprosto úžasná, empatická, skutečný profesionál. Velmi ochotná, vstřícná, snaží se pomoci. Pro mě jedna z mála skvělých lékařek a lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Sestřicka v její ordinaci je také báječná. Není jediná věc, která by se mi nelíbila nebo mi jakkoliv nevyhovovala. Kéž by takových lékařů bylo dost!

• M
    Lékař: MUDr. Zora Benáková Jiný

S oběmi dcerami, kterým je dnes 18 a 1/2 roků chodím k paní doktorce od 4 let. Vše skvěle a laicky vysvětlí, je věcná a hledá všechny alternativy léčby, vč.homeooatie, aby našim dětem pomohla a to se vždybzdařilo. Nic nenechá náhodě, doporučí odborná vyšetření. Její i paní setřičky empatie mě baví a cítím se s dcerami jaki v náručí "krále Miroslava", nebo-li, v nejlepších rukou dět.lékařského týmu. U mě, dost dobrý,. Mé dcery měly štěstí.

• T
    Lékař: MUDr. Josef Doležal Jiný

Ještě jednou bych ráda poděkovala panu doktorovi Doležalovi že byl jediný ochotný a pomohl mi vyřešit můj bolestivý problém který mne roky trápil a který před ním odmítli resit tři jiní různí lékaři s tím že to "nemám řešit".. Pan doktor velice empaticky milý a ochotný. Konečně mám klid a ohromně se mi ulevilo. Zákrok absolutně bez bolesti. Smekám klobouk a klanim se.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu