Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Komplexlužeb z oblasti praktického lékařství, ORL, neurologie, zubní, laboratoře, chirurgie.

Poliklinika Lípa Centrum
Seydlerova 2451, Praha 158 00
Poliklinika Lípa Centrum logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (40)

Č
    MUDr. Jaromír Rubín Jiný

velice kvalitní a zkušený ortoped .Mohu jen doporučit

MUDr. Olga Brůhová Jiný

Paní dr.Bruhovou mi byla odstraněna piha na obličeji,kterou mi nikdo nechtěl dřív odstranit z důvodu,že by byla nevzhledná jizva.Pani dr.mi pihu a ještě jiné vyřízla chirurgicky naprosto precizně!

MUDr. Milan Radosta Jiný

Výborný alergolog. Bohužel k 31.12.2023 ukončil svou praxi.

MUDr. Olga Brůhová Jiný

Nedoporučuji nechávat si odstraňovat u MUDr. Brůhové pihy. Vždy zůstane obrovská jizva větší, než byla piha samotná. Pokud na to poukážete, odpoví, že je to na zádech a že tam je to jedno. Pokud argumentujete prací jinde, kde jizvy nedělají, odpoví znovu bez argumentu, že je to na zádech. Ne, není to jedno! V této ordinaci žel pihy odstraňují naprosto bezohledně. Hlavně že korunky se sypou, což je důležité. Pak má mít člověk nějaký respekt v dnešní době. Raději zvolte jiného doktora.

MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Ordinovala jako narhada moji lekarky, ktera mela dovolenou. Potreboval jsem pouze urgentne vyplachnout jedno ucho, protoze jsem spatne slysel (ukon na 5min), mam chronicky problem s uzkym zvukovodem. Pry se mam objednat. V podstate mne vyhodila.

MUDr. Zuzana Šlemrová Jiný

Neuvěřitelný přístup. Já jsem se s tímto u lékaře ještě nesetkala. Ta pečlivost, ochota, zájem o pacienta, poskytnutí rad a možností. Opravdu velká úcta. Děkuji za lékaře jako jste Vy.

Marie Černá Jiný

Paní doktorka je vstřícná, velmi milá, šikovná a rychlá.

Alena Andresová Jiný

Velice milá a hodná paní doktorka.Nesmírně empatická a vstřícná.Ke svým pacientům má krásný hluboce lidský vztah plný pochopení a citu.S nemocnými velmi dobře komunikuje,všechno hned srozumitelně sama vysvětluje,pacient se ani nemusí na nic ptát.Vlídnými slovy nemocného často a ráda chválí,uklidňuje i povzbuzuje.Má upřímnou radost,když se stav pacienta zlepšuje.Paní doktorka je velmi poctivá,svědomitá a pečlivá.Všechno podrobně probere,na nic nezapomíná.Ptá se i na celkový zdravotní stav a vždy poradí a pomůže.Posílá i na jiná pdborná vyšetření.Paní doktorka má své pacienty ráda.Společně se sestřičkou vytvářejí v poradně svým velmi hezkým přístupem k nemocným příjemnou a milou atmosféru,takže se zde cítí pacienti dobře.

Pavla Šternová Jiný

K paní doktorce jsem chodila téměř 30 let a byla úžasná - po odborné i lidské stránce, se sestřičkou skvělý tým. Bohužel odešla do důchodu a její nástupkyně, dr. Malovíková na mě nejlepší dojem neudělala - navíc se teď přestěhovala do Kartouzské.

MUDr. Nina Šohájková Jiný

Byla jsem objednána na den a hodinu, čekárna plná lidí, kteří byli také objednáni, ale paní doktorka nikde a ani nepřišla, bez žádné omluvy, prostě nic. Vyšetřovala mi i autistického syna, byla velice nepříjemná, nikdy bych k ní už nešla. Nedoporučuji!