Doporučení otorinolaryngologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• „Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Otorinolaryngolog

„Jelikož mám silný dávivý reflex a bojím se chodit k ORL, tak mi zde hodně pomáhá moderní vybavení (hadička s kamerou do nosu tenká asi jako špejle). Díky tomu se nemusím z návštěvy stresovat a je to v pohodě, vyšetření není prakticky cítit. Byl jsem spokojený i s vysvětlením obtíží při polykání a s následnou léčbou. Více

Kateřinská 34, Praha Mapa

ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji. Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL Centrum Kladno

• Otorinolaryngolog

„Velmi ochotny, profesionalni. Zajima se o komplexni zdravotni stav pacienta a pak teprve o konkretni potize. Ma opravdovy zajem a budi velkou duveru. Více

Černokostelecká 62/105, Praha Mapa

Soukromá ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Doporučuji! Pánu doktorovi i sestričce srdečne dekuji a preji jim hodne zdraví! Empatický, profesionálny prístup.

Nekvasilova 2, Praha Mapa

ORL Karlín s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Nejlepší lékař a sestřička široko daleko! Odborníci na slovo vzatí a zároveň příjemní, vstřícní, děti je mají moc rády a i po nepříjemným zákroku odchází s úsměvem na rtech. Můžeme jen doporučit! Více

Svatoslavova 27, Praha Mapa

Otorinolaryngologie

• Otorinolaryngolog

„Ačkoliv to na poliklinice Mazurská nebývá zvykem, čekárna dobře vybavená, hraje tam hudba na uklidnění, ordinace je moderně vybavená, moderní způsob identifikace příchozích pacientů, o samotném diagnostickém zařízení nemluvě, velice příjemní lidé od registračního okénka až po doktorky a sestričky. Musím smeknout, takhle, kdyby k pacientům a ke své práci přistupovali všichni doktoři, tak by to byl ráj. Dobrá práce, s velmi silným výkřičníkem - DOPORUČUJI - 100% spokojenost !!! Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• Otorinolaryngolog

„Děkuji doktore za pomoc. Ochotný, všímavý a hlavně milý a komunikativní. K doktorům rád nechodím, ale sem se budu vracet s klidem a důvěrou. Více

Sídliště 1100, Praha Mapa

Ordinace specialisty - ORL

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor, mě se vším vždy vyslechnul a pomohl. Příjemná komunikace a profesionální přístup.Celá naše rodina je s ním velice spokojená. Můžu jen doporučit ! Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

Diagnostické testy

Hrazeno pojišťovnou

• „Děkuji

Švermova 2323, Litoměřice Mapa

ORL a FON ambulance Litoměřice

• „Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10. Více

Rumunská 14, Praha Mapa

ORL ordinace

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.