NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.

(10 názorů)
Zobrazit lékaře

Komplexní zdravotní péče. Více

O nás

Ordinace

NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.

28. října 5/372

11594, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

O nás

Komplexní zdravotní péče.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zuzana Konopková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • Umístění: NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.

   Ordinace v 28 října kdykoliv jsem došel se zdravotním problémem vždy jsem dostal plnou péči a za záchranu života nikdy nezapomenu

  • M

   Naprosto skvělá paní doktorka. Líbí se mi, že se dívá na věci komplexně, probere se mnou možnosti léčby, není to jen o tom, že mi napíše nějaká antibiotika a pošle pryč. Rozhodně doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Miriam Mitošinková

  Internista, MUDr.

  • J

   MUDr. Mítošinková let me notice her nonchalant disinterest in my case from the very beginning of the visit at EUC Premium. When I started explaining the reason for the visit and the symptoms that worried me, the doctor abruptly interrupted me, asserting that she does not understand me and I need to slow down, just to interrupt me again few seconds later and claiming that "she does not have time". While undressing she brazenly demanded (quoting) "Hurry up!". The doctor was very unclear on the results of the fastest examination I had a displeasure to participate in. When trying to remember the number of Prague district I just moved into this week, she added that "it's Prague 3, but I should know that, not her".

   I am certain I do not need to reiterate how unprofessional and disrespectful the behaviour of MUDr. Mítošinková was. The doctor was barely able to communicate with me and she seemed like she was in a hurry home. This is far from the "premium" service I expected from EUC Premium. It is also not a surprise for me to find out that my experience was not a coincidence, judging by the other opinions.

  • Umístění: jiné místo

   I see I had the exact same experience as the person below.

   I arrived 5 min late and I almost had to beg her to forgive me. After I finish my visit I stayed outside her office for 10 min to see if she was so busy I had disturb her schedule. No one showed up in those 10 min.

   Furthermore, she treated me very bad. I explained to her I was insured but I still did not have my card, only a letter from my insurance saying I was insured. She said that I was not insured, she didn't want to hear my explanation or read the letter. I needed to visit a physiotherapist and she said that since I do not have an insurance (which I have) I could only go to the ostheopath.

   She was extremely rude. Did not look at me, treated me and talked in a very aggressive way. She is not polite either. She did not even say goodbye when I left.

   She also works at EUC Premium. I do not know how can she work in a private medical center.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Helena Pelišová

  Gynekolog, MUDr.

  • H
   Umístění: jiné místoSlužby: Bolesti

   Ani nemůžu nazvat tuto osobu "doktorkou".
   1. Nepoužívala jednorázové rukavice.
   2. Neměla po ruce žádné prostředky na vyšetření infekce(!), tak mi sdělila, že mám chlamidie na základě vzhledu(!) mé pochvy.
   2. Na základě UV řekla, že jsem nejspíš těhotná, ale odběr krve mi neudělá, jelikož "jste přišla moc pozdě (11.00), asi jste spinkala cele ráno".
   3. Byla hodně nepříjemná.
   Ten samý den jsem se samozřejmě obrátila na jinou lékařku, která mi udělala testy a odběry, ukázalo se, že nic z toho, co me diagnostikována tato osoba nemá žádné důvodu: na UV není vidět, že jsem "nejspíš těhotná" ani test neukazal přítomnost chlamidií a vůbec žádných infekci.

  • Přikláním se k většině názorů, paní doktorka je neuvěřitelně nepříjemná a neochotná. K lékaři nikdo z nás nechodí s radostí a tak očekávám příjemný přístup, ochotu a hlavně pomoc a to především v tak choulostivém odvětví jako je gynekologie. Toto ovšem u paní doktorky nehledejte, při každé návštěvě mám pocit že paní doktorku obtěžuji a zeptat se na něco se člověk opravdu pomalu bojí . Pokud někdo tvrdí že doktor je jen člověk a nemusí mít den, uznávám... ovšem ne v tomto případě. K paní doktorce docházím třetím rokem a pokaždé je to stejné, dnes jsem u ní byla naposledy. Vždy jsem si říkala že párkrát za rok to vydržím, přichází ovšem čas kdybych pomýšlela na miminko. Dnes jsem byla naprosto odbyta že o to se starat nebude ,at si jdu na umělé oplodněni pokud mi to nejde že na to není zařízena apod( je mi 25 ) Tento doktor určitě není ten kterému se budu chtít svěřit svůj život i život svého dítěte

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře