Doporučení ortopedové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Přišel jsem k MUDr. Mohylovi s obtížemi kyčelního kloubu a v tomto oboru je opravdový odborník. Provedl mi náročný artroskopický zákrok FAI. Po celou dobu léčby přistupoval jako profesionál a byl jsem nadšený z jeho komunikace, když vždy a vše srozumitelně vysvětlil a zvolil vyhovující postup. Více

FN Ostrava ,17.listopadu, Ostrava Mapa

ambulance

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji Více

Ostrožná 27/224, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou. Více

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!! Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Aleš Ostrava:- pan doktor Walder mi provedl TEP kolene, po operaci následovaly lázně, kde došlo k rozhýbání kolena a podle názoru rehabilitujích taktéž protřo, že operace byla provedena výborně. Chodím na dlouhé procházky se psem, nic mě nebolí, prostě skvělé zlaté ruce pana doktora Waldera. A samozřejmě díky celé ortopedii v FN Poruba Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Skvělý lékař

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Vyslechne vás, vyšetří, vysvětlí vám vše co je třeba, nespěchá, poslouchá vás, zajímáte ho. Mezi ortopedy vyjímečný.

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Příjemný,ochotný a vždy milý k dětem.Teď se u něho léčím se zánětem kyčle a jsem spokojená. Kudělková

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Až tak nesouhlasím s rubrikami hodnocení lékářů, protože to snadno ovlivňuje okolí, a každý z nás víme ,jak snadno jsme ovlivlitelní. Jeden fakt, ale zůstává , že pan doktor Liber má opravdu plnou čekárnu. Nikdy, ale nikdy jsem pana doktora neviděla v ordinaci při své práci naštvaného , nebo nepříjemného,vždy se chová ke všem svým pacientům stejně vlídně a mile. Je mi spíš líto , že už má vyšší věk.Já osobně mu přeji ještě stále pevné zdraví a jsem ráda že stále ordinuje. Mezi svými známými ho nazývám Frýdeckou celebritou. Petrová Erika 41 let Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Skvělý přístup pana doktora, výborná komunikace a vysvětlení příčin mého problému. S léčbou teprve začínáme, ale po prvním vyšetření panu doktorovi plně důvěřují. Samozřejmě musím uvést i skvělý přístup sestřičky. Děkuji Charlotta Bošková Více

Šenovská 1829, Petřvald Mapa

ORT-ART, spol. s r.o.

• „Pan doktor je pár let po vážné operaci srdce a páteře. Vypadalo to, že bude muset odejít z práce. Toto se nestalo, protože za ním chodily staré babičky, které ho takřka na kolenou prosily, aby neodcházel. Znám mnoho lidí, kteří mu děkují za záchranu před jinými doktory. Jeho humor je svérázný, ale stačí si na něj zvyknout nebo ho alespoň akceptovat. Slečnám a dámám, které chodí v podpatcích (nejlépe s nadváhou) vzkazuji, zamyslete se. A všem ženám, které přijdou k doktorovi v nevhodném spodním prádle to samé. Copak Vás maminky neučily, jak se chodí k panu doktorovi? K tomu jestli by měl jít do důchodu říkám pouze jediné: jeho šéf si ho nevybral jen tak. Pana doktora obdivuji, chodí 3x týdně na dialýzu a i tak je schopen chodit do práce. Víc takových pro fungující stát. Více

Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem. Více

• Hrnčířská 270/10, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie a protetika