Ortoped Ostrava

• Ortoped, Oční lékař, Plastic… ký chirurg Více

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov Mapa

PRIMED Clinic

• „Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J. Více

Na nábřeží 1488/8b, Havířov Mapa

Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

Bukovanského 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie FC Baník a.s.

• Ortoped, Anesteziolog, Plast… ický chirurg, Praktický lékař Více

Dům zdraví Karvinská 5A/1534 (Ambulance), Havířov Mapa

Poliklinika Dr. Martínka 7 (Ambulance), Ostrava Mapa

Cleopatra Clinic - Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. Ostrava

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Profesionál, výborný ortopéd s lidským přístupem. Pod jeho rukama jsem se cítila bezpečně. Více takových lékařů pro Opavskou nemocnici. :-) Více

Válečkova 16/1595, Opava Mapa

Ortopedická ambulance Opava s.r.o.

Artroskopická operace menisku

2 000 Kč

• Ortoped, Praktický lékař

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

• „Pan doktor Krawczyk je velmi lidský, ochotný a vstřícný. Vybrala jsem si ho po hodnocení pacientů a udělala jsem moc dobře. Chodím k němu již pár let a neměnila bych. Takových jako je on, by chtělo více. Když jde člověk k lékaři, potřebuje pomoc a pochopení, ne všude se vám dostane, pak to končí jako to bylo u mě, že jsem roky nikam nešla. Moc děkuji za takového doktora . Více

U parku 2/2720, Ostrava Mapa

PROTEOR CZ s.r.o., ortopedie

• „zdravim pan primař je skvěly nejen odbornik ale i jako člověk již 3krat mně operoval vždy odvedl perfektni praci moc děkuji jemu i celemu užasnemu tymu lekařu i sester jak na JIP tak na pooperačnich pokojich , Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a. s.

• „Výborný doktor víc takových doktorů do nemocnic.Nejen přístupem a ochotou,ale ví co dělá to je důležité......

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Přišel jsem k MUDr. Mohylovi s obtížemi kyčelního kloubu a v tomto oboru je opravdový odborník. Provedl mi náročný artroskopický zákrok FAI. Po celou dobu léčby přistupoval jako profesionál a byl jsem nadšený z jeho komunikace, když vždy a vše srozumitelně vysvětlil a zvolil vyhovující postup. Více

FN Ostrava ,17.listopadu, Ostrava Mapa

ambulance

Generála Sochora 1378, Ostrava Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Jsem velmi ráda, že mám tak skvělého ortopeda. Vždy mi pomohl od potíží, které jsem měla, ať to byla bolest zad, kolen nebo ramene. Velmi profesionální přístup. Jeho metody opravdu pomáhají. Vše mi vždy vysvětlil. Příjemná je i sestřička. Více

Havířská 51b/1821, Karviná Mapa

• Ortoped, Chirurg

„Lekar Madeja mi byl doporucen mou znamou a byla jsem velmi spokojena.Pan doktor mne vrele prijal,vse mi dostatecne vysvetlil,doporucil urcita vysetreni.Moc dekujii. Více

17.listopadu 1790, Ostrava Mapa

FNsP Ostrava

• „Chodila jsem k panu doktoru Vaněčkovi s dcerou do Bílovce na kyčle. Byl vždy vstřícý a ochotný vše vysvětlit, vyslechl si můj názor a připomínky a byl ochoten léčbu kyčlí upravit podle našich potřeb. Pravda je, že v jeho ordinaci jsme s ostatními maminkami vždy dlouze čekali. Myslím, že by mohl ordinační hodiny prodloužit. Více

Butovická 365, Studénka Mapa